Watch Later to RSS?

Hej,

trochę jestem w kropce (a trochę nie do końca zrobiłem research), ale może ktoś mi pomoże: chcę zrobić kanał RSS z YouTube z listy watch later. Docelowo chcę to wrzucić do PocketCasts, żeby móc oglądać filmy tam i po prostu zjechać sobie całą kolejkę. Umiem zrobić kanał RSS z playlisty, z czyjegoś kanału, ale z playlisty wewnętrznej jak Watch Later - nie umiem. Może się da, może ktoś zna odpowiedź?

Dzięki!

PS. Workaround jest taki, że można skopiować playlistę watch later na jakąś inną i wtedy po prostu usunąć rzeczy z watch later, dodać tamtą do RSS i gotowe, ale chciałem trochę zautomatyzować proces. :slight_smile:

Wstaw tu proszę instrukcje jak wstawić playlistę do pokectcasta, umnkneło mi.

2 polubienia

Używasz sobie tego: https://podsync.net/

I gotowe :slight_smile:

1 polubienie

BTW. Zrobiłem dokładnie ten workaround. Nie da się chyba sensownie zrobić tego inaczej bo watch later jest schowane i nie ma publicznego RSS.

Jestem jakiś mniej ogarnięty niż ustawa przewiduje. Godzinę próbuję z tym coś jakoś zrobić i nic. Czy jak nie jestem programistyczny i od githubie wiem tyle, że ma ośmiornicokota w logo i można tam wrzucać swoje kody programów jak się umie w programowanie to mogę sobie dać spokój z tym wrzuceniem youtube do RSS czy jest jakiś sposób?

Kucowanko zawsze na propsie, ale czasem mam wrażenie, że lecimy na łeb na szyję w kierunku “chłopaki mam do powbijania parę gwoździ, ale nie chcę tego robić młotkiem. Mam za to salaterkę pełną galarety wieprzowej i kilka ogórków. Doradźcie.” :smiley:

Po co oglądać w PC coś do czego jest dedykowana aplikacja? Co mi umyka? :slight_smile:

1 polubienie
  • żeby ograniczyć “inboksy” / rozrywkę do jednego miejsca
  • bo ładnie wyświetla całą kolejkę
  • bo

Podcast applications have a rich functionality for content delivery - automatic download of new episodes, remembering last played position, sync between devices and offline listening. This functionality is not available on YouTube and Vimeo. So the aim of Podsync is to make your life easier and enable you to view/listen to content on any device in podcast client

Ok, być może traktuję PC za bardzo jako audio app. Mam wrzucony tylko widget do przycisku PLAY i właściwie interfejs aplikacji oglądam niezwykle rzadko :smiley: