🎥 Wąsate polecajki Netflixa

Tylko zwróć uwagę na kolejność, w polskim Netfliksie jest jakiś błąd i sezon 2 jest przed sezonem 1.

1 polubienie

W brytyjskim też tak jest. I też obejrzę :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Co prawda to prime tv i nie wiem, czy już było, ale najlepszy film w historii ludzkości w marcu otrzymuje sequel i nie mogę się go doczekać tak bardzo, że Jezus Maria.

9 polubień

Polecam:

  • Fauda
  • Dogs of Berlin
  • Caliphate
1 polubienie

Odgrzewany kotlet: Gambit królowej - no super, wciągnąłem jednego dnia, aczkolwiek nie wiem co w tym serialu takiego wciągającego. Jakbym miał powiedzieć to lata 60te. Super przedstawione. Historia tez z początku ciekawa końcówkę oglądałem z zaciekawieniem ale głównie po to by skończyć. Uważam ze gdyby początek nie był tak wciągający i zrobiłbym pauzę na tydzień czy dwa to bym nie wrócił do oglądania. Tak wiec polecić serial bym polecił ale nie wiem dlaczego był aż taki hype.

6 sezon Brooklyn 9-9 wylądował na Netflix

7 polubień

I najlepsza scena w miniaturce :heart_eyes::rofl:

1 polubienie

Polecam

1 polubienie

Dość duży temat, wiec tu się podłączę. Mam pytanie do ludzi używających Netflixa na AppleTV. Działa Wam wszystko? Od kilku dni nie mogę odpalić appki. Na ułamek sekundy pojawia się ekran główny i znika. Nie ma żadnych aktualizacji, nie pomaga reinstalacja appki… jakieś pomysły?

PS. Dzięki @Louisfantom !
Usunięcie appki + update i restart ATV + instalacja appki = działający Netflix!

Działa bez problemu, wczoraj wieczorem oglądałem.

1 polubienie

Miałem tak kiedyś.
Odinstaluj :arrow_right:︎ zrestartuj tv :arrow_right:︎ zainstaluj

2 polubienia

Brooklyn 9-9, ale to było dobre.

7 polubień

TO jest zdecydowanie moja ulubiona scena :rofl:

2 polubienia

Jestem po pierwszym sezonie B99 i jestem zachwycony.

Natomiast długo zwlekałem z ukończeniem The Good Place, bo był tak dobry, że mi było żal oglądać wiedząc, że to już ostatni sezon… Super serial.

2 polubienia

Ja natomiast mogę polecić serial „The Loudest Voice”, 7-odcinkowy mini-serial o powstaniu Fox News :). Russell Crowe w roli założyciela tej telewizji po prostu wymiata!

1 polubienie

To jest chyba na HBO? BTW mamy drugi temat o serialach, IMHO jeden powinien być zamknięty.

Tak, na HBO.

Bardzo przyjemny. Dziewczyny robią świetna robotę w tym serialu.

2 polubienia

https://forum.yeswas.pl/t/seriale-i-serialiki-rekomendacje-i-dyskusje/4188