🎥 Wąsate polecajki Netflixa

Masz się przygotować na dwie godziny ogromnego stresu i dyskomfortu, żeby na końcu powiedzieć „ale to było dobre”.
Ciezko jest ten film opisać i wrzucić w jakąś kategorie. Śmieszny nie jest, jeśli o to pytasz.
Jest bardzo, ale to bardzo obciążający psychicznie.
ALE WARTO.

4polubienia

Polecam Brooklyn 99. Czy podobne do The Office, nie wiem ¯_(ツ)_/¯, ale jest tam ta scena :heart::heart::heart:

7polubień

To trochę jakbyś polecał obejrzenie Władcy Pierścieni. Ja zrobiłem sobie przerwę od Brooklyn 99 gdzieś po 3-cim sezonie, ale widzę, że warto wrócić :slight_smile:

Ha, ciekawostka, wg najnowszych informacji drugi sezon Altered Carbon bazuje na trzeciej książce a nie na drugiej.

Kur*a

XD

Jeśli to prawda, to brak mi słów

Nowy trailer Stranger Things 4… uwaga mocny spoiler :open_mouth:

7polubień

prawilne przypomnienie, że nowe pozycje od Ghibli 01.03 wleciały na Netflixa :eyes:

4polubienia

Dla koneserów: bardziej szczegółowe wyszukiwanie kategorii filmów na Netflixie

Doceniam, ale jest łatwiejszy sposób:
Rozszerzenie do Chrome dodający wiele nowych kategorii. Wiele.
Działa też na Brave :wink:

2polubienia

Polecam turecki serial Protektor. Koncze pierwszy sezon i fajnie sie oglada. Nie jest wybitny ale warto obejrzec.

Ciekawe. U mnie ten link nie dziala. pokazuje sie 404

Miałem kiedyś obejrzeć ale wleciały inne rzeczy. Może w takim wypadku włączę.

U mnie też 404

Wpiszcie nazwę na własną rękę. Powinno banglać
image

1polubienie

15 kwietnia na Netflix wpadnie serial dokumentalny o niesłusznie skazanych ludziach jak coś
https://www.netflix.com/title/80214563

3polubienia

Nie wiem czy ktoś już wspominał. Mega polecam serial dokumentalny “Formuła 1. Jazda o życie”. Nawet jak ktoś nie jest fanem wyścigów. Perfekcyjnie zrobiony dokument, doskonałe zdjęcia, fantastycznie zarysowanie postacie. Rewelacja! Sezon 1 świetny, sezon 2 chyba jeszcze lepszy, a e02s02 to wg mnie majstersztyk i najlepsza rzecz jeśli chodzi o dokument sportowy jaką w życiu widziałem.

4polubienia

To ja bym jeszcze chciał polecić seriale Wiedźmin i Stranger Things. Nie wiem, czy o nich słyszeliście, ale podobno dobre!

2polubienia

A czy widzieliście DR HOUSE

5polubień

Trzy razy! (Serio)

2polubienia

To pierwszy serial jaki zbingowalem. Klasyka humoru.