Wąsate polecajki filmów i seriali

Skończy się The Last of Us, dwa tygodnie przerwy i jedziemy z Succession. Jaram się w opór :ahhhhhhhhh:

1 polubienie

Ommggg muszę nadrobić odcinki

1 polubienie
2 polubienia

Pięknie, wystarczyły dwa odcinki, żeby pokazać że się opłaca.

3 polubienia

W następnym odcinku będzie Nick Offerman :heart:

2 polubienia

Znaczy co? Sezon się kończy na dwóch odcinkach?

Proszę o szybką polecajkę czegoś dobrego na Netflix, max 20 odc. po 1 h.
12/02 mi wygasa subskrypcja i chętnie bym coś jeszcze obejrzał. Preferowane kryminały.

1 polubienie

Unbelievable
Manhunt: Unabomber

Ten Lincoln Lawyer raczej nie, bo obejrzałem trzy odcinki i to tak między słabym a średnim się plasuje.

Jest jeszcze The Serpent. Niby w miarę wciągający, ale to gunwo. Jeśli już nic totalnie nie masz do oglądania, to możesz, ale nie jest to coś co polecam.

1 polubienie

To obejrzę, dzięki!

Już niedostępne w PL :frowning:

Czyli będzie Unbelievable + Bodyguard, o którym sobie przypomniałem.

Unbelievable jeśli nie widziałeś to grzech. To jedna z lepszych rzeczy, jaka zrobił netflix.

Unabombera szkoda, bo Paul Bettany był w nim znakomity.

1 polubienie

Może przez zbieżność nazwisk :thinking:

1 polubienie

Fauda, troche wiecej niz 20 odcinkow.

1 polubienie

Po dwóch odcinkach Bodyguard - o kurde, jakie to jest dobre.

Obejrzałem “Everything Everywhere All At Once” i nie wiem czy polecam czy nie. Nie wiem czy mi się podobało czy nie. Generalnie rozjebało mi głowę. Może dlatego, że film miesza chiński z angielskim. Może dlatego, że oglądałem to w polskich napisach (dlaczego Amazon daje TYLKO polskie napisy, bez oryginalnych. Albo filmy tylko z lektorem! Niepojęte).
Na pewno wielokrotnie śmiechłem.

Więc chyba polecam jak ktoś lubi mieć mózg rozjebany.

7 polubień
3 polubienia

dokładnie miałem takie same odczucia. Do połowy ten film był bardzo dobry ale potem zaczął się taki Sucker Punch ale bez tej teledyskowości, pół godziny zastanawiałem się co ja oglądam. I końcówka znowu spoko.

1 polubienie

Nice.
Ale te licencje to są naprawdę popieprzone, bo w USA Showtime się związało z Paramount+, ale w Polsce większość dobrych produkcji Showtime trafia na HBO Max.
A tutaj z tego co widze to właśnie taki przebrandowiony Paramount+ z Showtime. I pięknie, ze Yellowstone dorzuca z Paramount Network, bo w USA na Paramount+ nie ma.
A żeby jeszcze bardziej było to zawiłe to w UK, Włoszech i chyba Niemczech HBO nie ma a ich produkcje nadaje właśnie Sky.
To wszystko naprawdę dąży do jednej giga subskrypcji.

Ale niech wjedzie. Na Paramount+ jest masa znakomitego kontentu niedostępnego nigdzie indziej.

Łoooooo kuźwa. No powiem Wam, że bosko macie.
Sprawdziłem katalog Finlandii, bo tam już to jest aktywne.

Yellowstone, 1883, 1923, Tulsa King, Mayor of Kingstown, The Offer - WSZYSTKO, KURDE, JEST. RAJ.

Ale absurdy licencyjne są. Billions - produkcja Showtime - są tylko cztery sezony, a na fińskim HBO Max jest całe sześć i pewnie tam trafi kolejny.

Tak czy siak, to jest wspaniały deal. Do pełni szczęścia brakuje tylko Survivora, ale na to chyba nie ma co liczyć.
Za 25 złotych kto nie weźmie ten straci.

Akurat w lutym szykuje mi się podróż służbowa (do Finlandii BTW) to wezmę na próbę i pobiorę sobie Mayora.

1 polubienie

Australian Survivor jest na Amazon Prime w UK (wiem, bo zacząłem oglądać :smiley: )

2 polubienia