Wąsate polecajki filmów i seriali

Major Major Major Major?

5 polubień

i w późniejszych sezonach ma kilka mega wejść :slight_smile:
ale jeszcze lepsi są Troy Evans i Crete też z kolejnym sezonem coraz fajniejsi

sama postać Boscha jest irytująca, ale jestem w stanie go zaakceptować, bo typ ma rulsy i chuj i nie ma zmiłuj się - i to jest bardzo fajne i bardzo rzadko spotykane w naszych czasach:)

5 polubień

O a w drugim sezonie jest jeszcze pan, który kiedyś był policjantem, a teraz jest bandziorem i w Justified tez kiedyś był policjantem, a potem został bandziorem. Biedny.

Został mi ostatni odcinek S2. Wciągam jak @Tadek koks za młodu.

3 polubienia

O i najlepsze było jak J Edgar się wkurzył, ze Bosch mu nie powiedział co robił z Irvingiem, a potem przebaczył mu 3 sekundy później. Biedny tem J Edgar. Taka dobra morda, a takie ma ciężkie życie z tym Boschem.

2 polubienia

Wszystko na raz? Z wylizywaniem lustra?

1 polubienie

Oblizuje łyżki z masłem orzechowym. Liczy się?

1 polubienie

Trzymasz, jak Ted Lasso, odkręcony słoik z masłem orzechowym w kuchni?

1 polubienie

Na amejzonie jeszcze Goliat jest dobry.

2 polubienia

Niestety zakrywam, ale z blatu nigdy nie zdejmuje. Ja i tak nie mogę palcem jak Ted, bo wcinam tylko takie 100% orzechów a one leją się jak sraka. Trzeba jak szlachta łyżeczką.

2 polubienia

Mam na liście ale tylko na podstawie okładki. Nie wiem w ogóle co to, ale rzucę okiem po boschu.

Ja tylko chciałbym nadmienić, że sam do końca nie wiem czy dziekować czy kląć Was za to polecenie Boscha - cały plan weekendu układamy z małżą pod ‘jeszcze jeden odcineczek’. 1 sezon właśnie zakończony i wiem już nawet co będę robił przed spankiem :slight_smile:

4 polubienia

A ja właśnie zacząłem trzeci sezon i już jestem wkurzony. Przez pierwsze dwa zaciskałem kciuki „Boże tylko błagam, niech nie będzie takiej sztampy, ze Boscha ktoś w coś wrobi, jak w każdym innym serialu kryminalnym”.
I jak zobaczyłem te scenę, w której odbierał to zarcie w barze, to już mnie krew zalała.
Nosz kurwa. Już widze, ze S3 to będzie męczarnia :confounded:

No nie siadł mi ten trzeci sezon, ale wymęczyłem do końca.
Jutro jedziemy z czwartym.

1 polubienie

Ten trzeci sezon to właśnie “Black Echo” - w książce sprawa zaczyna się od zabicia weterana, którego znał Bosch. A znał z wojny w Wietnamie - książka rozgrywa się w 1992 r, więc w serialu przesunęli to doświadczenie wojenne do Iraku.

W momencie gdy Bosch rozmawia z szefem tych najemników, wspomina o Black Echo w kontekście nocnych patroli w Iraku, w książce chodzi konkretnie o tunele Wietkongu - Bosch i zamordowany Meadows byli w oddziale odpowiedzialnym za ich eksplorację i walkę w nich, co spowodowało różne traumy związane z ciemnością/tunelami. W książce ta ekipa używa tuneli pod LA do zrobienia włamu do banku a “zamieszania” jest w to właśnie Eleanor.

Củ Chi tunnels - Wikipedia

Sezon 4 - to właśnie ten oglądałem będąc w LA, byłem przy Angels Flight.

2 polubienia

Nie wytrzymałem do wieczora. Czwarty skończony i wjechał dużo solidniej, niż trzeci.
Na początku byłem trochę wkurzony o to, jak potraktowali sprawę KTK, ale potem sobie pomyślałem, ze lepszej sprawy i jej rozwiązania dla C&B nie mogło być. Chociaż chciałabym się dowiedzieć co się stało z ziomeczkiem, którego zamknęli w S3.

Najważniejsze jest jednak w S4, ze w końcu się doczekałem mojego ulubionego reddickowego spojrzenia śmierci. Jezu jakim on jest mistrzem. Nie wiem, czy ktokolwiek inny mógłby coś takiego zrobić. Uśmiałem się po pachy.

4 polubienia

Co to za serial?

Bosch.

1 polubienie

:slight_smile:

2 polubienia

OPIE!!! :pleading_face:

Właśnie wcinam ostatni odcinek S5 i będzie niestety przerwa, bo Fauda wyszła, a w przyszłym tygodniu lecę do Japonii na trzy tygodnie.
Nie wiem jak to przeżyje.

3 polubienia

masz jeszcze legacy do zrobienia pozniej tez jest niezłe :slight_smile: