Wąsate polecajki filmów i seriali

Brytyjski serial z Simonem Pegiem The Undeclared War.
Calkiem swierzy. Powiem szczerze ze lyknalem wczoraj na raz.
Nie kazdemu podpasuje narracja. Ale ja doceniam wysilki tworcow zeby zobrazowac dla niekumajacych jak dziala sprawdzanie kodu, i tak dalej.
Oprocz tego calkiem fajny temat. Cyber atak. I GCHQ na “lini ognia”
Zawsze mi sie podobaly sensacje i policyjne od Brytoli, no taki mam gust.

Gdzie to obejrzeć ? Channel 4 ?

No sorki, zapomnialem. Tak, Channel4
I nie wiem czy przypadkiem w US nie bylo na czyms co sie Peacock nazywa.

1 polubienie

Jeszcze nie było. Dopiero będzie za pare dni.

No to VPN do UK i Channel 4 za free

1 polubienie

Reklamy + kombinowanie z DNS + brytyjskim kontem na Apple TV, to ja podziękuje :stuck_out_tongue:
Kiedyś tam pewnie obejrzę na Peacocku. Będzie w tym tygodniu.

Ale ostatnio trochę hejtuje brytyjskie kryminały, bo ciagle te same mordy, ten sam klimat i prawie ta sama fabuła.
Poza tym jeszcze mi została połowa ostatniego sezonu Justified :stuck_out_tongue:

Nie wiem czy wszystkie takie same. Ja ostatnio wciągnąłem “Vigil” (BBC).

1 polubienie

Zgodze sie ze aktorzy sie powtarzaja, w sumie tak naprawde ta wyspa nie jest za duza. Ale swoja droga wiekszosc gra naprawde niezle. Klimat faktycznie jest podobny, ale to chyba taki styl brytoli. Mi akurat pasuje, nie wiem moze za dlugo tu mieszkam :laughing:
Nie wiem jakie ogladales, ale mozna zanlezc cos z inna fabula. Wspolmniany Vigil to zupelnie inna bajka niz Shetlands, lub The Undeclared War. Ale faktycznie, typowe kryminaly, moga byc podobne. Dlatego tez nie ogladam wszystkiego, tylko wybrane.
Swoja droga polecam tez Hinterlands. To akurat sie dzieje w Walii, i zostalo nakrecone przez Walijski oddzial. Ale jest specyficzne

Vigil to ten o łodzi podwodnej? Oglądałem, ale mnie nie porwał.

1 polubienie

Tak. O tej atomowce. Specificzny byl. I moim zdaniem troche za bardzo rozciagneli akcje.
Ale obejrzalem. Nie porwal mnie tak bardzo jak The Undeclared War mowiac szczerze.

Obejrzę w weekend na Peacocku, skoro tak polecasz.

No teraz sie czuje jak na celowniku. jak Ci sie nie spodoba to dostane po glowie :rofl:

1 polubienie

Spokojnie. Będę winił Martina.

6 polubień

I tak sie powinno zalatwiac sprawe :rofl:

4 polubienia

Polecam jeszcze raz, bo zakładam, ze nikt nie obejrzał. Inaczej byłaby tu lawina zachwytów.

2 polubienia

Ktoś ogląda Better call Saul? Z tego co widzę ostatni odcinek właśnie wjechał i aż się boję czy nie skopali

2 polubienia

Nie skopali.

1 polubienie

Wchodzę w to, bo lubię brytyjskie gunwo.

Super. Niedługo ma wyjść sequel - coś o nauczycielu chemii, czekam na pilota.

1 polubienie

Obejrzałem w końcu „Parasite” i jeju, jakie to było dobre.

3 polubienia