Wąsate polecajki filmów / seriali

Taki Star Trek, ale jak się wezmą za łby, to walki [kosmiczne] lepsze niż w Star Wars :slight_smile:

3 polubienia

Ej ich naprawdę pogięło z tym trzecim sezonem For All Mankind. Jaki tam jest rozpierdziel w każdym odcinku. Dzisiejszy to jest rozpierdolus maximus. Najlepiej.

1 polubienie

Ej co to za edytowanie postów kiedy czytam?

Dziwnie to wygląda jak mi się zmienia tekst w trakcie czytania

Sorry napisałem Martin to fiut, ale pomyliły mi się działy :kissing_heart:

5 polubień

I potem czekamy rok, co za ludzie, nie mają serca

ja za każdem razem siadam na oglądanie, żeby się zrelaksować i potem jestem zestresowany i muszę meliskę pić

1 polubienie

Moi drodzy. Od lat powtarzam, ze jednym z moich najukochańszych filmów jest My Cousin Vinny. Uważam, ze jest to naprawdę wspaniałe dzieło i za każdym razem na nim płacze ze śmiechu.
Ten film jest obecnie dostępny z polskimi napisami na brytyjskim Disney+.
Bardzo polecam. I dziękuje Bogu, ze tam nie ma lektora, żeby nie kusiło. Tych akcentów trzeba posłuchać.

Bardzo proszę, żeby kto może, ten obejrzał. Jeśli chociaż jedna osobę namowie, to uznam to za wielki sukces.

5 polubień

nie ma co namawiać, to też jeden z moich ukochanych filmów z '90
jak bardzo kcesz to mam wersje z lektorem (Jacek Sobieszczanski) he he :slight_smile:

1 polubienie

:heart: od tego filmu zaczął się mój młodzieńczy crush do Marisy Tomei

1 polubienie

U mnie wciąż trwa.

High five!

1 polubienie

Że wieża Eiffla z Marisą? XD

1 polubienie

Obejrzałem wczoraj. Dałbym mocne 6.5/10 ale obniżam za:

• plot holes -1
  • tępe dialogi -1
  • Baku to Praga. Berlin to Praga. Bangkok to Praga. Wiedeń to Praga. O dziwo Praga to Praga. -0.5 bo ciężko mi było przez to się skupić.

Tak więc 4/10. Z narkotykami mogło być lepiej.

Generalnie zauważyłem, że odkąd mieszkam w Pradze i rozpoznaję lokalizacje to coraz ciężej ogląda mi się takie produkcje. Praga grała już wszystko, łącznie z Warszawą (The Zookeeper’s Wife)

2 polubienia

Przynajmniej nie gra zawsze zrujnowanego wojną Berlina jak Wrocław.

Chociaż jest postęp bo ostatnio Wrocław był przez kilka sekund Paryżem, i to nie zrujnowanym wojną.

1 polubienie

Bullet Train też dobrze wejdzie z narkotykami.

3 polubienia

Ale ja wiem, ze to jest mega gunwo. Tam fabuły nie ma żadnej właściwie. Ale po miękkich narkotykach te wszystkie wybuchy, tramwaje i DRONY, WSZĘDZIE DRONY to jest maksimum emocji.

Ale co ja tam wiem w sumie. Ja jak się spalę za bardzo to oglądam z wypiekami na twarzy curling na YouTube. Zawsze kibicuje temu ze szczotą.

1 polubienie

Tramwaj nr 11 dojeżdża pod mój dom. A oni tak bardzo go zdewastowali.

1 polubienie

FAM sezon 3
Ale to jest dobre gowno
Wow
Jak sobie przypominam jak oglądałem pierwszy sezon, a co się działo teraz to są to 2 różne seriale.
Wow

2 polubienia

The Sandman na Netflixie bardzo mi leży. Dawkuję sobie jeden dziennie.

2 polubienia

Polecam brytyjski serial Warto się starać tudzież TRYING.

Meeega ciepły serial opowiadający o losach pary która próbuje adoptować dziecko.
Świetnie i lekko to się ogląda. Polecam :grinning:

Właśnie teraz wlatuje 3sezon.
Do obejrzenia na jabłku :smiley:

1 polubienie