Wąsate polecajki filmów i seriali

Dzieki. poczekam sobie w takim razie. Lubie miec kilka odcinkow na raz do obejrzenia. Obi-Wana tez jeszcze nie zaczalem

1 polubienie

O Boże, jak mi dobrze. To chyba najlepiej wydane pieniądze w tym roku. Będę to tego filmu wracał jeszcze milion razy. Aż żałuje, ze nie poszedłem ze znajomymi do kina.

Bawiłem się naprawdę wyśmienicie. Bardzo, ale to bardzo polecam. Albo kupcie, albo jak już musicie piracić, to ściągnijcie od razu 4K, bo tez będziecie do tego wracać.

Muah. Chef’s kiss.

4 polubienia

Posłuchałem Piotrka i kolejny już raz nie pożałowałem.

DOPESICK
JEST
DOPE

Świetny serial, gorąco polecam.

7 polubień

:heart:

1 polubienie

The Americans też ekstra!

1 polubienie

image

1 polubienie
2 polubienia

Skończyłem drugi sezon Teheranu. To dalej mocniutka rzecz. Nawet nie wiem, czy S2 mi się nie podobał trochę bardziej, niż S1. Chyba tak.
Nie jest to jakieś wielkie arcydzieło, ale bardzo wciąga i emocje są. Aż mnie boli na samą myśl o roku+ czekania na S3.

7 polubień

Wlasnie skonczylem Severance, początek byl ciężki ale ostatni odcinek - WOW!

4 polubienia

Ten serial sporo zyskuje jak się pracuje w korpo :grinning:

Dzień dobry.

HBO Max

3 polubienia

Przekonałeś

1 polubienie

Nie wiem czy było ale oglądam właśnie “Our Flag Means Death” i bawię się świetnie

2 polubienia

Dzisiaj, jak to przy leniwej niedzieli, szukałem przez dłuższą chwilę czegoś do oglądania na streamingach.

Przypadkiem natknęliśmy się na “Królową” na Netfliksie i z braku innych pomysłów stwierdziliśmy “a niech sobie leci”

Efekt? Za jednym zamachem obejrzeliśmy wszystkie cztery odcinki. Nie wiedziałem czego się spodziewać, nie słyszałem o tym serialu wcześniej. Filmweb zaklasyfikował go jako dramat. Okazało się jednak że jest to dosyć lekka i przyjemna produkcja z dawką humoru większą niż w niejednym filmie lub serialu polskim aspirującym do miana komedii. Świetna kreacja Andrzeja Seweryna (jakby trzeba było to dodawać)

Trochę mi przeszkadza, że serial jest momentami odklejony od rzeczywistości, ale to już wina rzeczywistości niestety a nie serialu. Taka cukierkowość i happy-endowość wciąż do Polski nie pasuje.

Nie wiem czy każdemu podejdzie, pewnie nie. Ale mi na niedzielne popołudnie siadło wyśmienicie.

2 polubienia

Top Gun Maverick - podobał mi się.

4 polubienia

zajebisty film był to:)
jak narazie najlepszy filemon w tym roku, #nagoleklaty jak ktoś tfierdzi inaczej:)

1 polubienie

Jeśli ktoś ma dostęp do narkotyków i Netfliksa to koniecznie obejrzyjcie The Gray Man.
Zacząłem na trzeźwo, ale w połowie naprawiłem ten błąd.
Żeby było jasne: to jest mega gunwo. Ale boziu jakie to jest epickie. Poziom szybkich i wściekłych w kosmosie. Tylko Tadka żal, że mu tak dzielnie rozpitolili :cry:
W kategorii Rozrywka po narkotykach: 10/10.

5 polubień

Only Murders in the Building polecam zdecydowanie. Czysty fun.

6 polubień

Wstałem za wcześnie na wyścig, to mówię dobra, obejrzę coś. Patrzę, jakiś polski film na Netfliksie: Furioza. No nic, włączę. Pewnie gówno, ale włączę. No i nie zawiodłem się. Gówno. Znaczy mogło być gorzej, ale mimo wszystko gowno.

Najgorsze tam są żarciki. Takie, jakby scenarzyści wpisali w Google „śmieszne riposty i analogie”, wzięli top 20 i randomowo rozsiali po filmie. Jaki to jest poziom, zapytacie? „Brałabym go jak 500+”. Taki.

Jeden żart na cały film był śmieszny, a nawet nie był wypowiedziany, tylko napisany :wink:

Na specjalna uwagę zasługuje tez sebiksowość tego filmu. Czym większe patusy, tym bardziej górnolotne frazesy rzucają. Takie trochę coś w stylu cytatów Paulo Coelho na tle zachodzącego słońca.

-Kibol zawsze będzie kibolem
-Ale oni przynajmniej mają jakieś zasady

XD, no kurde, skisłem.

A najśmieszniejsza to była ścieżka dźwiękowa. Ktoś, kto ja pisał na 100% dostał komendę „zrób tak, żeby przypominało Gomorrę”. No i spisał się w tym na medal. Nutka w nutkę Gomorrah.

W sumie to polecam dla śmiechu, ale tylko dlatego, że nie ma działu „gorzkie żale filmowo-serialowe” :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Polecam każdemu, a w szczególności @vantroff kolejny raz.

Na Disney+ w Kanadzie i UK jest Under the Banner of Heaven. W Polsce póki co nie ma, ale w CA i UK są dostępne i polskie audio, i napisy.

1 polubienie