Wąsate polecajki filmów i seriali

No to jest super. Ja po „wyprowadzce” z USA doznałem olśnienia. Nawet sobie nie zdawałem sprawy. Przede wszystkim to tam jest sporo od Hulu, a Hulu ostatnio umie w telewizje.
Zobacz Dopesick i The Dropout.
Dopesick to 9.9, The Dropout spokojnie 8.4
No rookie scores.

2 polubienia

The girl from plainville właśnie się skończyło na Hulu, wiec tez pewnie niedługo będzie u Disneya, ale tu takiego szału aż nie ma.
6.8

Legalny, łatwo dostępny survivor :heart: W końcu!
Ciekawe jak będę dodawali nowe sezony poza Uk. Jeśli na bieżąco, odcinek po odcinku to będą mieli conajmniej jednego subskrybenta.

1 polubienie

Ej dobra słuchajcie jaki jest lol.
Wchodzę sobie w moje subskrypcje AppStore, żeby się upewnić, czy dobrze napisałem ceny Paramount+ i co widzę? Ano widzę, ze mój trial wygasł ponad rok temu…
I nigdy bym o tym nie wiedział, bo… MI PARAMOUNT+ CAŁY CZAS DZIAŁA XD
I to nie jest na zasadzie, że działa mi przez cable providera, bo a) jak wchodzę w aplikacje to mam normalnie pokazane, ze mam wykupiony plan za $9.99, b) i tak P+ nie ma w directv (mój onlinowy cable provider). Jest Paramount Network, jest CBS, ale paramount+ nie ma.
Teraz boje się czegokolwiek dotykać, żeby nie wybuchło xD

I tak. Sprawdziłem - nie jestem za to chargowany. WTF. Tyle wygrać.

3 polubienia

Raczej nie liczyłbym na survivora w uk. Ale jak się zvpnujesz to już bardzo proszę. A wtedy masz na P+ od razu po zakończeniu programu w east/central strefie czasowej.

Dobra skontaktowałem się z supportem P+, żeby nie robić obciachu. Powiedzieli mi, że nic im nie jestem winien, nie jest to moja wina i nie jestem jedyny w takiej sytuacji. Coś im się psuło jak ktoś miał wzięty trial P+, a wcześniej płacił za promocyjny kanał CBS All Access + Showtime w TV app (tak u mnie było). Zastanawia mnie tylko czemu ten trial w ogóle anulowałem, bo świadomie bym tego nie zrobil, a samo się raczej nie kliknęło :man_shrugging:t2:

Tak czy siak, wykupiłem subskrypcje i tyle w temacie. Co do dziś zaoszczędziłem, to moje :slight_smile:

3 polubienia

Tak swoją drogą to na razie nie ma żadnej informacji, żeby planowali wejście do Polski z P+ :thinking:

To pewnie dlatego zacząłem od:

:wink:

Wciągnąłem 4/6 sezonu w jeden wieczór. Dzisiaj kończę.

W Polsce dostępny na canal +/player w wersji pociętej na 6 odcinków

Oryginalnie na BBC iPlayer ma 5.

2 polubienia

O nie. Znów będę musiał skłamać, że mam licencję.

Dobra, słuchajcie mnie ludzie, bo to ważne.

Na HBO Max jest Winning Time - dostępny w Polsce i po polsku

Na Paramount+ jest The Offer, wiec UK musi chwilkę poczekać, a Polska musi póki co piracić.

Jeden opowiada o wczesnych Los Angeles Lakers, drugi opowiada o kręceniu Ojca Chrzestnego. Żaden nie jest dokumentem, żeby nie było.

Oba opisy brzmią tak sobie i „tylko dla zainteresowanych”, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że oba to jest k***a takie złoto, że ja pierdziu.
I tu, i tu śmiało można się popłakać ze śmiechu, oba są super łatwo przyswajalne i totalnie, kompletnie nie „tylko da fanów NBA albo ojca chrzestnego” - można o jednym i drugim nie wiedzieć nic i to prawie w niczym nie przeszkodzi.

No mówię Wam: mistrzostwo świata.
Oba 10/10 i w kategorii rozrywka urywają dupę.

Polecam bardzo bardzo BARDZO. Trzeba dzielić się dobrem.

8 polubień

We Own This City - mam z tym problem. Z jednej strony to bardzo fajna produkcja, brakowało mi czegoś takiego. Z drugiej - odrobinę zmarnowany potencjał. Cieszy, że to tylko 6 odcinków ale to ani nie jest serial o śledztwie, ani o skorumpowanej jednostce (z jej powstaniem, rozwojem i upadkiem), ani o problemach społecznych i tym jak giną w codziennej polityce i doraźnych celach. Tak czy inaczej polecam, bo warto wyrobić sobie zdanie.

CC: @piotrek69

4 polubienia

Będę oglądał w weekend. Akurat skończyło się Under the Banner of Heaven, które było naprawdę bardzo dobre.

1 polubienie

Mam podobne odczucia. Bylem mocno podjarany po The Wire ale troche sie rozczarowalem.

Natomiast Stranger Things 4, wielke zaskoczenie na plus :grinning::+1:

1 polubienie

Muszę obejrzeć S1 Stranger Things :wink: Na razie na rozkładzie Narcos bo się do Medellin wybieram.

4 polubienia

Po przedostatnim odcinku The Offer dalej bawię się znakomicie, jeszcze raz zachęcam i z ręką na sercu to jedna z moich ulubionych serialowych premier.
Polecam piracić bez skrupułów, a osobom z UK bindżować to w Top 3 z 1883 i Mayor of Kingstown, jak tylko Paramount+ się u Was pojawi.

Ten serial to kolejna produkcja, która utwierdza mnie przekonaniu, że j***ć krytyków.

W końcu obejrzałem tak bardzo zachwalany i nagradzany “Film balkonowy” na HBO Max.

Mogę tylko napisać, że wciągnął mnie dużo bardziej niż niejedna fabuła.

Absolutnie najlepszy film dokumentalny (eksperymentalny) jaki w życiu widziałem. Wpadła 10 na Filmwebie (a nie szastam tymi ocenami).

6 polubień

For All Mankind już jest i pierwszy odcinek całkiem spoczko.

5 polubień

Pelen czy beda po odcinku dawac na Apple?

co tydzień po odcinku, bo następny 17 czerwca

1 polubienie