Wąsate polecajki filmów i seriali

A ja lubię jak mi po plecach przechodzą ciarki kiedy w filmie który kocham zbliża się scena którą uwielbiam.

No i obowiązkowo co roku w wigilię, przy porannej kawce, zanim się zacznie pierdolnik z szykowaniem wszystkiego na wieczorną posiadówę znany na pamięć szósty odcinek szóstego sezonu Z Archiwum X. Taki mały rytuał.

1 polubienie

Jak jeszcze nie widzieliście to obejrzyjcie to!

Nie będę nakręcał o czym to, po prostu włączcie i dajcie znać po.

2 polubienia

O mój boże co za film!!!
Dziękuję za ta polecajke choć chwile bede dochodził do siebie (akurat choroba dopadła to 2w1 - fizycznie i psychicznie).

2 polubienia

Podpowiecie mi gdzie to obejrzeć? Nie jestem w stanie na szybko znaleźć a chyba mi podejdzie mocno.

To jedna z niewielu 10/10 u mnie, miałem podobne wrażenia jak Ty!

1 polubienie

to co wiem, nie ma na Netflixie ani Amazonie

mogę ściągnąć i wam gdzieś wrzucić jak kcecie bardzo:)

Na vantroffliksie też dostępne:

Moja polecajka: Krucjata na Netflix. Wiem, że to ma wiele wad i bolączek ale JAK TO WCIĄGA.

Inna: zacząłem Justified i damn, jak mi to pasuje :cowboy_hat_face:

1 polubienie

Ja to się zaryczałem jak bóbr pod koniec. Z wiekiem jakoś bardziej się wczuwam w filmy (z doświadczeniem życiowym człowiek chyba dostrzega więcej niuansów i bardziej rozumie pojęcie straty) przez co przez niektóre seriale nie jestem w stanie przebrnąć bo się denerwuje za bohaterem.
I zgadzam się - u mnie również rzadkie 10/10.

Jak mi się w ogóle spodobało przedstawienie zniszczonego wojną Libanu w taki przyjemny dla oka sposób w kontraście z szarą, brudną i „bez ludzi” Kanada.
To było celowe i jakże przewrotne.

2 polubienia

hmmm tym Libanem mnie zaciekawiłeś bo kapine pamiętam z wczesnych '00 i później '10 wiec z przyjemnością obczaje:)
Czyli ściągam i jak ktoś kce to proszę o info gdzie mam wrzucić.

edyta:
ściągnięte:)

3 polubienia

Ja dziś wciągnąłem cały sezon serialu Elsbeth. Coś w stylu Zbrodni po sąsiedzku, ale tu na każdy odcinek przypada jedno morderstwo, a nie na cały sezon.

Dostępny na Paramount+ i zatoce

1 polubienie

Proszę dać znać jak wrażenia, więcej Wąsów musi to zobaczyć, to jest perełka! :pray:

1 polubienie

Cooooo? Dopiero teraz? Shame

Ja dość mało oglądam i wolno mi to idzie.

chcecie to Pogorzelisko ? bo na żadnych normalnych streamach tego nie ma.

1 polubienie

Chcą, chcą!!! :wink:

to poproszę gdzie to mam wrzucić - jakiś link z miejscem na 2,5gb towaru

Nie wymagają loginu, trzymają 30 dni a prędkość na tak mały plik będzie wystarczająca

Ale ja nie o tym. Wczoraj w końcu usiadłem do Teda. Długo to odwlekałem, bo spodziewałem się soft wersji, biorąc pod uwagę, że to wyszło na Peacock, no i brak Marka trochę odstraszał.

Powiem tak: obejrzałem dopiero jeden odcinek, ale już czuję się komfortowo, żeby powiedzieć, że soft wersja to to nie jest :grin:
Brak Marka póki co nie boli. Więc póki co polecam, bo bawiłem się wybornie

2 polubienia

O tym mowa?

Tak. Dwa odcinki obejrzałem już i daje radę. To dalej sitcom, ale z żartami o Żydach i karłach, więc jest dobrze.