Wąsate polecajki filmów i seriali

Ruszyłem wczoraj Truth Be Told. Po pierwszym odcinku ma szanse być moim ulubionym serialem w ATV+. Dobre. Porusza sporo ważnych dla mnie tematów. No i Aaron Paul.

2 polubienia

Po trzech odcinkach dalej jest super.
Poza jedna rzeczą:
Do k***y nędzy, dlaczego jest w post dodany klik blokowania iPhone’a, kiedy go ludzie odblokowują na ekranie? No kuźwa, ja bym to zrozumiał wszędzie indziej, ALE TO JEST SERIAL APPLE.

3 polubienia

W tym tygodniu ma wyjść ostatni odcinek The Morning Show i tak sobie myślę, że wezmę trial na 7 dni, żeby obejrzeć całe + jeśli zostanie mi czas to Dickinson. Reszta tytułów mnie nie kręci za bardzo, zresztą, jest teraz sezon nagrodowy, więc mam milion tysięcy rzeczy do obejrzenia, a subskrybcje Netflixa, HBO i Amazona już mi robią za dużą presję, żeby brać kolejną telewizję.

1 polubienie

Do kiedy moge aktywować sobie rok atv+, ktory dostalem po zakupie sprzetu? Ktos wie?

Jak wejdziesz w appletv+ na nowym urządniu to pokaże ci komunikat czy masz rok czy mniejszą opcję triala.

Ja miałem w ogóle tak dziwnie, że wyświetlił mi się na początku tylko miesiąc darmowy, niepatrzenie kliknąłem, a potem dopiero przyszedł mail, że mam cały rok. I się “wystraszyłem”, bo link nie chciał się kliknąć, w aplikacji nie mogłem znaleźć i myślałem, że przepadło. Ale wczoraj jak zajrzałem do Apple TV to pojawił się link i dostałem mój rok gratis.

do 3 miesięcy od aktywacji sprzętu, za który przysługuje rok darmowy

lub

3 miesiące od startu Apple TV+ jeśli sprzęt został kupiony i aktywowany przed 1.11.2019

4 polubienia

Ooo w dupę. Patrzcie na to cudo. Nie ma spoilerów.
Ciekawe ile razy musieli do tego podchodzić.

4 polubienia

nooo to jest mega długie ujęcie :grin: ale moim zdaniem na tym poziomie to max 2x to kręcili

1 polubienie

Ja pierdziele. Finał TMS absolutnie miażdży.
Niech mi no ktoś teraz powie, że Apple nie umie w tv.

1 polubienie

Jeszcze nie widziałem ale For all mankind też było dobre. Trochę się zawiodłem na ostatnim odcinku See.

Ja see nie oglądam, wiec nie pogadamy. Do FAM usiądę wieczorem dzis. Muszę zobaczyć co z Ivanem przecież!
Ale serio, TMS zmiażdżył. Normalnie och i ach.

1 polubienie

Zaczekales po napisach? Ja dziś się zorientowałem, ze coś tam jest. Drugi sezon zapowiada się ciekawie.

1 polubienie

W FAM? Nie zaczekalem, ale potem mi coś mignęło na Twitterze, wiec wróciłem i obejrzałem.

1 polubienie

Obejrzałam na trialu TMS i jest to jeden w najlepszych seriali tego roku. Zdecydowanie. 9/10, czekam na drugi sezon.

2 polubienia

Jeśli chodzi o premiery, to zgadzam się w 100%.
Chociaż muszę przyznać, ze Truth Be Told jest również bardzo mocniutkie.

Ja niczego w TMS po napisach nie widziałem :thinking:

Chodziło mi o FAM

1 polubienie

A, sorry :man_facepalming:t2:

Jestem świeżo po obejrzeniu, teraz już wiem co miałeś na myśli i zgadzam się w 100%. TMS to pierwsze co obejrzałem na ATV+ ale finał tego sezonu to była totalna miazga. Polecam wszystkim bardzo. Obym się tylko nie zawiódł FAM jeszcze bo się nakręciłem i będzie spoko :smiley:

3 polubienia