Wąsaczowe Secret Santa 2021

HO HO HO! moje drogie Wąsy! ← Puście sobie świąteczną piosenkę do czytania.(to nie Last Christmass)

Mam przyjemność ogłościć, że togoroczna edycja naszej świątecznej zabawy ODBĘDZIE SIĘ!
Razem z @_Kuba ogarniemy wszystko na tip top i będzie super.

Będziemy opierać się na założeniach ostatniej edycji, tak, że zachęcam do zapoznania się z tematami poprzedniej edycji: Wąsaczowe Secret Santa 2019
Zapisy na Wąsaczowe Secret Santa 2019 🎁
🎁 Wąsaczowe Secret Santa 2019 - Pochwal się podarkiem
i zapraszam do dyskusji. Szczególnie liczę na insighty od uczestników poprzednich edycji co można by poprawić. Co wyszło, co mogło pójść lepiej.

Zapraszam do krótkiego badania zaintersowania. Nie martwcie się, ankieta do niczego nie zobowiązuje, a pomoże nam zaplanować akcję.

2 polubienia

Wstawiam jeszcze raz ankiętę, żeby było widać kto glosuje :sweat_smile:

  • Super pomysł, na pewno wezmę udział
  • Chętnie poznam więcej szczegółów i wtedy zdecyduję
  • Chętnie pomogę w organizacji jeśli zajedzie taka potrzeba
  • Nie jestem zainteresowany, ale niech inni biorą udział jak chcą
  • Uważam, że to nie wypali ~Grinch

0 głosujących

3 polubienia

Warto dodać informacje przy rejestracji czy uczestnik zgadza się na wysyłkę paczki za granicę. Sporo ludzi jest spoza Polski a taka wysyłka poza UE (np. do Anglii) może sporo kosztować.

2 polubienia

Wąsaczowe Secret Santa odbywa się przede wszystkim na terenie Polski. Oznacza to, że jako wysyłający jesteś zobowiązany wysłać paczkę tylko na polski adres, a jako obdarowywany musisz podać jakiś adres na terenie kraju. Nie oznacza to jednak, że osoby mieszkające za granicą są od razu wykluczone z udziału w losowaniu. Dla osób mieszkających za granicą w formularzu przewidziana jest specjalna opcja. Podajesz wtedy zarówno adres zagraniczny i polski (np. u rodziny lub znajomych), a twój Mikołaj podejmuje ostateczną decyzję, gdzie wysyła paczkę. W najgorszym wypadku ktoś znajomy z Polski będzie musiał ci wysłać paczkę lub odbierzesz ją przy najbliższej wizycie. Uznaliśmy, że to rozsądny middle ground między ograniczaniem zabawy a zbyt wysokimi opłatami za wysyłkę.

Będzie zapewne tak jak w 2019.

6 polubień

Ale czad!!! Biorę udział i wiem o tym już teraz!

4 polubienia

Fantastycznie! Na pewno wezmę w niej udział :smiley:

2 polubienia

image

11 polubień

Zapraszamy: