Wąsacze grają w TORN

Ja już niestety odpuściłem, więc możecie mnie wyrzucić z frakcji i korpo jeżeli potrzebujecie miejsca. Możecie też mnie atakować, jeżeli potrzebujecie worka treningowego. Niemniej jednak, czas który spędziłem w tornie był bardzo miło spędzonym czasem. Dzięki za grę :slightly_smiling_face:

1lajk

Szkoda, ale może jeszcze wrócisz :slight_smile: Będziemy czekać i dzięki!

Chcę zrobić szybki tutorial związany z chainami, bo nasza frakcja jest super, ale trzeba brać udział w chainach!

Ich (bardzo dobry) poradnik jest tutaj: https://www.torn.com/forums.php#/p=threads&f=999&t=16080545&b=1&a=33241

Ale ja zrobię skrót:

 1. O konkretnej godzinie trzeba być w Tornie, żeby brać udział w chainie
 2. Chain to moment, w którym we frakcji ludzie biją innych ludzi NON STOP (przynajmniej co 5 minut umiera ktoś, kogo ktoś z naszej frakcji tłucze)
 3. Naszym zadaniem jest wydanie CAŁEJ naszej energii w trakcie chainu na tłuczenie innych graczy
 4. Inni gracze = najlepiej, jeśli to są osoby, które daje nam Duke do misji (ponieważ mają podobne staty do naszych, to będzie zaraz ważne)
 5. Żeby dostawać bonusy są dwie opcje i pierwsza z nich to właśnie tłuczenie ludzi, którzy są na podobnym poziomie statami jak my albo LEPSI
 6. Drugi bonus to bonus uderzenie numer X - uwaga, TAKIE UDERZENIA ZOSTAWIAMY INNYM WE FRAKCJI CHYBA, ŻE KTOŚ NAM KAŻE TO ZROBIĆ
 7. Musimy to patrzeć na czacie oraz na YATA
 8. Warto kupić sobie Xanax, żeby móc dodatkową energię dodać i brać udział dalej w chainie.

BTW. Ważne: NIE BIERZEMY TYCH BONUSÓW UDERZENIE NUMER ILEŚ. Bardzo ważne.

1lajk

Torn jest najlepszy, to moja opinia po… 137 dniach grania, każdego dnia.

2lajki

Napisałem krótki poradnik dla Bartka, który do nas dołączył, więc wrzucam go też tutaj.

Ok, więc zacząłeś przygodę w torn. Super! Witaj w klubie.

Prawdziwa gra zaczyna się po lvl 15, więc do tego czasu jest trochę nudnego grindu, ale jesteś w tym na długo, więc nie przejmuj się. Po dwóch tygodniach będziesz śmigać aż miło.

Donator pack za £4 daje Ci dużo plusów więc rozważ kupno. Tak naprawdę to potem nie musisz płacić, bo mozesz go kupić za ok 24 miliony, a przy odrobinie szczęścia zarobisz je w piec-siedem dni. Ale na początku zdecydowanie się przyda i dużo pomoże. Jak? Głównie tym, że masz więcej i szybciej regeneruje się energia.

Ok, a teraz do części właściwiej.

Jak dojść do 15lvl i o czym jest Torn.

Torn jest to gra w miasto (XD) gdzie jest dużo gangsterów. Twój sukces zależy od tego czym ten sukces dla Ciebie jest. Możesz chcieć być najsilniejszy - wtedy najważniejsze będą statystyki. Może chcesz być bogaty - masz wtedy dużo ścieżek - giełda, własna firma, rynek (kup tanio, sprzedaj drogo). Zobacz co Ci się podoba i to będzie decydowało też o Twojej drodze dalej, ale do 15lvl droga jest dla każdego praktycznie taka sama.

 1. Nerve - pozwala robić zbrodnie. Zasada jest taka: zaczynasz na najsłabszych zbrodniach, jak zawsze Ci wychodzą - próbuj trudniejszych za więcej nerve. Musisz robić progress, bo jak będziesz cały czas robić słabe zbrodnie, to nie będziesz dostawać doświadczenia :slight_smile: (ale spokojnie, ja po 150 dniach robię te za 10-12 nerve, więc ten progress nie jest super szybki)
 2. Energy - najważniejsza rzecz w grze. Na ten moment nie będziesz jej odnawiać narkotykami (Xanax), więc używaj co masz. Staraj się żeby się nie paliła (nie zostawała na 100 lub 150 przez długi czas, bo to znaczy, że się marnuje)
 3. Zużywaj energię na gym i na bicie innych graczy. Bicie kosztuje 25 energii. Gym na początku 5, potem rosnie.
 4. Na pierwszych poziomach staraj się wpakować w gym trochę statow. Dojdź tak szybko jak się da do 250/250/200/200 żeby móc tłuc dużo osób z Bardzo Waznej Listy.
 5. Misje które będziesz dostawać są ważne i dają Ci kasę, doświadczenie i specjalne punkty. Staraj się zawsze je wykonać. Jak się nie uda - nie ma dramatu, ale staraj się jednak zawsze je robić w 1 kolejności.
 6. Na 7 poziomie będziesz mieć dostęp w kasynie do koła fortuny. To dobry sposób na zdobycie kasy albo paru rzeczy. Nie wygrasz zawsze, ale jak wygrasz to często nagrody są spoko. Są trzy koła fortuny - jedno za 1k, drugie za 50k, trzecie za 1mln. Możesz kręcić raz na dzień.
 7. Edukacja - zawsze rób kurs. Jakiś. Na początek polecam biologię żeby móc wyciągać krew do pojemnika. To da Ci dużo w przysLosci bo będziesz mógł sam się dobrze leczyć.
 8. Praca - jest ważna. Są dwie opcje: albo idziesz praca z gazety “urzędowa” i czekasz tam tak długo aż dostaniesz perk (dobry perk ma np. szpital, możesz wtedy ludzi revivowac, a ludzie płacą za to często 1mln, więc jest to jakaś metoda zarobku). Druga opcja to praca u kogoś (np. u mnie!) - dostajesz wtedy inną kasę, są inne bonusy (często dość dobre) i treningi, które są najważniejsze. Trening pozwala Ci szybko podnieść statystyki. Ja np. robię treningi na rotacji. Więc 3x dziennie trenuje jakąś osobę i mocno podwyższamy jej statystyki.
 9. Bardzo Wazna Lista pozwoli Ci szybciej wbić lvl 15. https://www.torn.com/forums.php#/p=threads&f=61&t=16034448&b=0&a=0&to=18301173 oraz https://www.torn.com/forums.php#/p=threads&f=999&t=16132906&b=1&a=40325 - lista graczy na wyższych poziomach, które już nie grają. Dzięki temu możesz je tłuc, zostawiać na ulicy (leave - to daje najwięcej doświadczenia) i zbierać dużo expa szybko. Sprawdzaj sobie na liście kto ma niższe statystki niż Twoje i wtedy spróbuj go bic. Jak będziesz robić to dużo i często (na przemian z gym) to w ciągu krótkiego czasu będziesz mieć poziom 15, a potem można latać, ale do tego czasu już sam dużo ogarniesz.
 10. Frakcje - znajdź sobie frakcje która daje bonusy, dzięki temu będziesz dostawać więcej zysku w gym albo coś takiego. Możesz spróbować dołączyć do frakcji w której jestem ja (bambaryla) albo moje drugie konto (cśśś - imtornhere, chciałem zrobić druga postać zupełnie inaczej).

Jak czegoś nie wiesz to pytaj. Jak dołączysz do sklepiku (moja firma) to będzie tam czat gdzie jest sporo osób z forum które grają wiec można tam pogadać i się dowiedzieć co i jak.

Szaleństwo :wink:

1lajk

Właśnie doczytałem

Cytat MULTIPLE ACCOUNTS: Game ban
Users are permitted to own only one Torn account and should never register a duplicate for any reason whatsoever. Using more than one account can give someone an unfair advantage, so Torn staff aggressively monitor suspected abuse using a huge array of tools developed over the last decade. A first-time multiple account offense will result in a game ban or deletion depending on the severity, with all illegal gains being removed.

@pawelorzech dostosowałeś się do tematyki gry …

1lajk

No wieeem… Ale tak bardzo chciałem :[ W najgorszym wypadku zrzucę to konto na Magdę :smiley:

(BTW Te konta są osobne, nic sobie nie przesyłają itd. itp. itd.)

Bo ja bardzo polubiłem TORN, moje główne konto rozwijam normalnie, ale chciałem zrobić inne, żeby móc sobie więcej grać w to i je rozwijam w zupełnie inny sposób. Szczególnie, że głównym kontem jedyne co robię w tym momencie to latam i kupuję pluszaki, bo chcę uzbierać na kolejny blok na giełdzie, więc nie mam za dużo gry :smiley:

Hmm, czyli tak hardkorowo. Niezły start byłby jak by sobie podesłać kilka Mil. A jak ja np. Bym wysłał Ci jakieś dobra/kasę? :smiling_imp:

To Ci odeślę :smiley: bo ja już sobie dobrze tam radzę (no, powiedzmy) i całą energię chcę pakować w GYM

1lajk

Właśnie widzę, może chcesz zmienić hasło na jakieś takie bardziej do wyszerowania, będę chociaż logował się na Ciebie raz dziennie, zużywał Ci energię i tyle, jak będziesz mieć czas to chociaż wrócisz do konta, które coś tam już ma?

Poszło na telegramie :smiley:

1lajk

Parę bloków już uzbierałem w ramach inwestycji i nie-kiśnięcia-kasy-na-koncie.

1lajk

Sporo kasy w akcjach ,u mnie kasa nigdy nie kiśnie, ciagle mi brakuje :slight_smile: Mam tylko 3 bloki z twoich. Większość idzie w statystyki i ciagle mi mało mimo, ze mówiono, ze całkiem niezłe jak na mój poziom.
Ostatni miesiąc ścigałem się tylko ze względu na kryzys i brak czasu ale znów nabrałem chęci ze względu na to co teraz się dzieje. Wydałem właśnie 25 mln na 2 Love Juicy wspomagam Chain i wiem ze to głupota, ale mechanika gry ciagle mnie potrafi zaskoczyć wiec póki co nie mam celu tylko się bawię znowu :slight_smile:

1lajk

Happy Jumps? Czy co robisz?

Robiłem cały czas, dopóki nie osiągnąłem w sumie 270k,później wg poradników jest to nie ekonomiczne, teraz robie 2,3 xanaxy na dzień. Czytałem o siłce na „czysto” ale to tylko inny sposób na grę i nigdy nie dorówna wspomagaczom. Nie zależy mi na niczym szczególnym na razie, mam książkę która gwarantuje anonimowość ataku przez miesiąc wiec gdy dojdę do miliona statystyk spróbuje podkraść pieniądze innym, a później zastanowię co dalej. Nie zależy mi szczególnie na szybkim progresie bo w porównaniu z innymi ciągle będę za słaby i niezadowolony, w międzyczasie skończy się jakąś szkołę i będą inne możliwości zarabiania :slight_smile:

Ja zrezygnowalem z brania Xanaxów bo chcę mieć czystą siłkę. Ale ja obrałem w ogóle inny styl gry niż cała reszta - co też jest ciekawe. Bo ja wszedłem all in w firmę (która co prawda bardzo wolno, ale rośnie i będzie baaardzo przydatna), w giełdę i w pluszaki. No i teraz - bez właściwie wspomagaczy - wszedłem już na ponad 500mln kasy.

No ja wiem, że firma to super sprawa i przyszłościowa finansowo :slight_smile: Sam chciałbym to robić. I na pewno w kasie ci nie dorównam z wiadomych powodów :slight_smile:
Ale ciągle jestem u ciebie w firmie bo lubię wasz podcast ;), ale w dalekiej przyszłości trzeba będzie i tak w końcu się pożegnać bo myśle o revive i innych rzeczach a to wymaga długiego stażu w sklepach Torna, póki co słucham was i dzięki za trening.
Rozumiem, że edytujesz się w biznesie ?

Teraz akurat robię edu w historii, ale biznes mam już trochę porobiony