Warzone – młody bez nałogów szuka wolnego oddziału

Pytam bo tak jak ktoś skomentował na graniu troszkę drewniane movement wyglada i wbiegłeś w ścianę. Plus zastanawiam się czy na tak dużym ekranie (tv) się da grać siedząc tak blisko.

1lajk

No jest drewniany movement, bo ja jestem drewniany i akurat nie było mi super wygodnie (to był tylko test). Normalnie to usiadłbym sobie na kanapie, myszkę na podkładkę, itp. itd. i byłoby trochę lepiej. No i granie na 65" z 50cm od ekranu to nie jest dobry pomysł :smiley:

Dobra podpiąłem to myszkę. Jest całkiem całkiem.

Udało mi się wygrać!!!

A ktoś by na #Xbox popykał prócz @Eddoner - bo nie wiem czy ściągać.

Po obczajeniu info chciałem spróbować ale ps4 nie chce się połączyć z moja myszka Bluetooth (logitech MX Anywhere 2) twierdzi ze nie obsługuje tego urządzenia :stuck_out_tongue:

A podpięcie się na kablu nie wydaje mi się fajna/wygodna opcja:D To przypominałoby czasy jak kiedyś gralo sie na kablowych padach - tylko jeszcze gorzej :slight_smile:

Ja jestem Xbox ale tutaj jest crossplatform

1lajk

To jest już chyba uzależnienie… nawet pod prysznicem :smiley:

8lajków

Zapraszam jhumienny#3664255 po podłączeniu myszki i klawiatury jednak nie potrzebuje kupować PC xD

4lajki

Taki offtop mały.
Konsola, GeforceNow i PC prawie zbędny.

Kiedyś GeforceNow było spoko, zanim wyszło z bety. Teraz w tej wersji za free w kolejce do połączenia się z serwerem jest kilkaset osób, maksymalnie godzina grania. Chętnie bym wykupił subskrypcje żeby nie musieć czekać, ale oczywiście się wyprzedała. Do tego lag myszki jest straszny, może nie jest to takie ważne przy każdej grze, ale testując PayDay2 nie było to zbyt przyjemne.

1lajk

@Autheable @Kobzer @Eddoner @Seba @LukasTatar @jackaloppe @Spectre Jest tu ktoś chętny na warzenie? :sweat_smile: Najchętniej grabież

2lajki

Jaaa tylko jak będę w domu. :grin:

1lajk

Widziałem Twoje zaproszenie - przyjęte :sunglasses: wieczorami (czasami z @Autheable) ogrywany głównie BR ale będę się odzywał :+1:
Jeden z kolegów jest tylko anglojęzyczny, mam nadzieje ze to nie przeszkadza :slight_smile:

2lajki

Luz, ale za to mam problem z mikrofonem, żadne słuchawki nie chcą mi działać, wiec ze znajomymi discord niestety. Ale może coś ogarnę do czasu jak zagramy :sweat_smile:

3lajki

Obczajcie jak mi się ładnie udało ustrzelić :smiley:

7lajków

Spróbowałem tego Warzone i jak na razie to niszczą mnie tam totalnie. Ale mam mały problem ze zdeponowaniem kasy w Grabieży. Gdy wciskam F nic się nie dzieje, nie mogę jej zdeponować i to zarówno w ćwiczeniach jak i już w samej rozgrywce. Wciskając F wzywam helikopter, ale już kasy zdeponować nie umiem. ¯_(ツ)_/¯ Coś robię źle?

Jak przyleci helikopter to przytrzymujesz F :sweat_smile:

4lajki

Dżizes… Dzięki wielkie! :man_facepalming:t2::sweat_smile:

1lajk

Polecam zamienić opcję “przytrzymaj, aby użyć/otworzyć/przeładować” na “naciśnij”. Tylko jedna rzecz: wtedy przeładowanie w heli/samochodzie to przytrzymanie, na przyciśnięcie wysiadacie :smiley: