馃帶 W czym s艂uchasz podcast贸w?

Jasne, to nie jest te偶 tak, 偶e nam Spotify zaproponowa艂 milion na g艂ow臋 i teraz si臋 zastanawiamy, to takie mocne 鈥渁 co by by艂o gdyby鈥.

A nawet je艣li mia艂oby tak by膰, to widz臋 偶e podcasty kupione przez spoti dalej patronom mog膮 dostarcza膰 feed RSS do podcastu. Tak偶e jak b臋dzie oferta, to bierzcie na zdrowie, ja ch臋tnie do艂o偶臋 swoje za patreona. Ale偶 to pi臋kna wizja przysz艂o艣ci dla Was :wink:

3lajki

Ciekawa wiadomo艣膰 o Podcast Addict
Podcast Addict ograniczony przez Google

No co si臋 dziwi膰, jest google podcast, inne aplikacje na androidzie s膮 ju偶 niepotrzebne :stuck_out_tongue:

PocketCasts ma jakie艣 zmiany wprowadzi膰 w swoim audio:

4lajki

No jestem BARDZO ciekawy co zrobi膮

jak sprawdzi膰 te godziny?

Jak wejdziesz w ustawienia to na samym dole jest ta informacja. U mnie - 43. W pocketcasts za to 147 :wink:

1lajk

Znalaz艂em! 71 godzin u mnie

Nie da si臋 bez aplikacji na komputer szczeg贸lnie teraz w kwarantannie. A do tego Marco m贸wi, ze dopiero po WWDC b臋dzie co艣 my艣la艂. Wiec PC wraca do 艂ask elo.

A jeszcze maja zrobi膰 co艣 lada moment z jako艣ci膮 d藕wi臋ku wiec by膰 mo偶e w og贸le nie b臋dzie trzeba ju偶 my艣le膰 o zmianach.

2lajki

Z tego co czyta艂em na Reddit, aktualny algorytm wycinania pauz jest zbyt agresywny i maj膮 to poprawi膰.

1lajk

Co tu si臋 odwali艂o w tym Overcast? Czy tylko mi wywali艂o 169 odcinek jako nowy dzisiaj?

@pawelorzech pewnie co艣 testuje xD u mnie to samo

I akurat testuje na 169. Wiadomo przecie偶 ze nie przypadek!

Nie wiem dlaczego zmieni艂a si臋 data publikacji na tym odcinku na dzisiejsz膮. Ju偶 zmieni艂em na poprzedni膮, wi臋c w kanale RSS powinno si臋 wyprostowa膰, ale dziwne!

69 i wszystko jasne

bo to jest odcinek rekurencyjny! Ja tam bym zostawi艂 takiego easter egg`a :smiley:

Kurde jestem w szoku, wcze艣niej s艂uchaj膮c odcink贸w po kolei nie czu艂em r贸偶nicy w jako艣ci d藕wi臋ku, pos艂ucha艂em tego 169 odcinka i jezu, jaka to jest r贸偶nica w jako艣ci nagrywania w stosunku do dzisiejszych odcink贸w.

:joy::joy::joy: przepraszam. To przez przypadek jest ten 169! A w艂a艣ciwie to czemu jest r贸偶nica?

Hmm, d藕wi臋k jest jaki艣 dziwny, ale mo偶e te kwestia tylko tego jednego odcinka. Nie jest taki 鈥瀋zysty鈥 xD jak zazwyczaj.