🥽 VR pcmr

Dodam, że ta promocja jest wszędzie – Amazon, Oculus.com i inne sklepy jak Bestbuy. Kupować i się nie zastanawiać, przecież w razie czego jest cały miesiąc na zwrot.

Wlasnie widziałem, ze spadło do £249 ale się spóźniłem :frowning:

Amazon znowu ma quest 2 za £249! Udało mi sie kupic sztukę :grin:

edit:

czy jest sens inwestować w elite strap ?

Dzisiaj to w podobnej cenie się kupuje BoboVr M2 Pro z baterią

https://www.aliexpress.com/item/1005002919821827.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.370b5443K6cgf3&algo_pvid=8362b1cd-75d1-41c3-aef4-99bfd40c2288&algo_exp_id=8362b1cd-75d1-41c3-aef4-99bfd40c2288-7&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000026128684470"}

Czy dodatkowa bateria to jest must have ? Bobovr z bateria wychodzi £47 i dostanę na koniec Grudnia, Elite to £36 i będę miał razem z goglami w tym tygodniu.

Możesz kupić bez baterii i przeciwwagę zrobić z czegokolwiek. Albo nawet bez niej używać, jak planujesz bardzo krótkie sesje albo jak komfort nie ma dużego znaczenia. Na pewno nie jest to taki must have jak VR Cover albo inny skórzany interfejs na twarzy, zamiast fabrycznej gąbki.

1 polubienie

olej baterie, a przeciwwagę zrób z powerbanku jakiegoś i mocujesz trytyą - albo elite strap i tam przytwierdzasz powerbank.
jak masz słuchawki (najlepiej z ANC) to je sobie zparuj po BT bo to co jest wbudowane w Q2 to badziew.

Kupilem jednak elite strap, Ali doliczyło mi VAT i juz tanio nie bylo.

Edit:

Za kase z polecenia zakupiłem Beat Saber - ring fit na kwasie i koksie :joy::muscle::star_struck:

Edit2:

Ciąg dalszy mojej sagi :joy:

Pierwszy elit strap został zagubiony przez kuriera. Po dwóch tygodniach kupiłem drugi, ten jeszcze nie dotarł. W miedzy czasie na Amazonie pojawił się bobovr m2 pro, długo się nie zastanawiałem i nabyłem droga kupna. Będzie testowane :slight_smile:

Od paru dni bawię się Oculus Questem 2 i jestem zachwycony, tylko czy to normalne, ze obraz jest trochę rozmazany na krawędziach? Nie jestem w stanie tak ustawić headsetu, żeby był w całości ostry.

ja musiałem trochę góra dół i dociskiem poregulować i takie rozmazanie znikło - zakładam, że rozstaw źrenic poustawiałeś (są trzy ustawienia)

1 polubienie

Tak, trochę jeszcze pomajstrowałem i jest lepiej, ale nadal obraz jest lekko rozmazany na bokach…

Obraz ostry w całej soczewce, to obecnie chyba tylko na goglach takich jak Varjo Aero.

1 polubienie

No właśnie tak myślałem, ze nie da się nic z tym zrobić i podczas grania nie przeszkadza to aż tak bardzo kiedy skupiam się na rozgrywce.