Uchwyt samochodowy z ładowaniem bezprzewodowym

Hej, z jakich uchwytów samochodowych korzystacie? Potrzbuje jakiś solidny, z ładowaniem bezprzewodowym.

Używam uchwytu Baseus, grawitacyjnego, tak to się chyba nazywa. Jedyne co to wymieniłem uchwyt z przyssawką na tkai do kratki wentylacyjnej od innego uchwytu. Mój huawei mate 20 pro, z włączonym Google maps, yanosik i Spotify (Bluetooth do auta) nie rozladowuje się, rozladowuje dużo wolniej, a jak wyłączę ekran to sprawnie się ładuje. (zależy co jeszcze w tle chodzi) Nie potrafię teraz znaleźć konkretnego modelu, ale na aliexpress kupowałem.

1 polubienie

Mam dwa z AliExpress. Jeden z wolnym ładowaniem indukcyjnym, drugi z szybkim.
Oba ładują jak trzeba (czyli wolny wolno a szybki szybko) na wyłączonej nawigacji. Niestety gdy nawigacja jest włączona, to wolny uchwyt czasem ładuje a czasem nie, szybki uchwyt nie ładuje. Tzn na obu telefon pokazuje ładowanie, nawet szybkie na szybkim, ale bateria i tak spada.

Szybki mam grawitacyjny, i jest to najlepszy sposób łapania telefonu jaki znam - polecam.
Samego ładowania indukcyjnego niestety polecić nie mogę, być może to wina wiekowego już telefonu - S7?

Wybrałem https://thinkstore.pl/pl/p/Momax-Q.Mount-Fast-Uchwyt-samochodowy-z-ladowaniem-indukcyjnym-Qi%2C-10-W-ladowarka-samochodowa-2-x-USB-QC-3.0-Black/9280

Zamykam temat.

1 polubienie