Tweetbot 6

Kupiłem sobie tego nowego Tweetbota, bo za $6 na rok, to mysle: spróbuje.

Czy ktoś, kto używa na codzień może mi powiedzieć, co poza zauważalnym brakiem reklam jest w tweetbocie lepsze, a czego nie ma względem aplikacji Twitterowej na iOS? Bo
Kiedyś coś słyszałem o jakimś odświeżaniu, ankietach etc
Bo w sumie to jakoś tak nie mogę się w tym odnaleźć.

2 polubienia

W tweetbocie timeline jest chronologiczny, a nie ustawiony algorytmami jak w aplikacji twittera i to jest największe dobro tej aplikacji, nie ma reklam, o czym wspomniałeś i to jeśli chodzi o plusy wszystko. Do tej pory w tweetbocie nie działały ankiety, teraz to się zmieniło, ale tylko na tyle, że możesz widzieć, że są ankiety, ale nie możesz głosować i chyba widzieć wyników, oraz odświeżanie nie jest instant tylko z jakimś opóźnieniem, ale to wynika z ograniczeń api twittera. Dwa pierwsze punkty to jest to za co kocham tweetbota.

8 polubień

No ja już wróciłem do aplikacji Twittera. Strasznie mi się ten tweetbot jednak nie podoba. Juz wole reklamy, niż ichniejszy UX. Dobrze, ze trial był, bo myslalem, ze mnie skasowali już, a tu miła niespodzianka.

1 polubienie

Ja z kolei jestem wiernym ich userem od pierwszej wersji i nie wyobrażam sobie innej aplikacji do Twittera :slight_smile:

6 polubień

Jedną z najważniejszych dla mnie funkcji jest synchronizacja timeline między urządzeniami. Dużo łatwiej jest też wyciszać rzeczy, które się obserwuje dla przykładu obserwuje gazetę, która w swoim feedzie poza regionalnymi informacjami miała dużo sportu dzięki funkcjom tweetbota nie widzę postów ze sportem, a widzę to co mnie interesuje. Tego nie było w oficjalnej aplikacji Twittera.

O bogowie! Nowy Tweetbot :smiley:
Już kupione! Dzięki za info!

2 polubienia

W końcu mogę się podniecać, że ktoś dał like pod moim postem <3 Z bólem serca witam na pokładzie kolejną subskrypcję, ale to tak często odpalana u mnie aplikacja, że będę płacić :frowning:

1 polubienie

A jak dostać ten darmowy rom z racji posiadania TB 5 :grin:

Tylko jesli kupiłeś w ciągu ostatniego roku

2 polubienia

iks de

2 polubienia

A są w tym Tweetbocie może zakładki/ bookmarki?

Nie widze takiej funkcji. Ja po prostu wrzucam to do Instapaper

1 polubienie

Ok, dzięki za odpowiedź

Widzę pierwsze niedoróbki wersji 6:

  • nie mogę błyskawicznie wysłać linka do Pocket
  • nie działa mi udostępnianie z zewnętrznych programów do Tweetbota6
    Co ciekawe - pamiętam, że to samo miałem za dzieciństwa wersji 5 - więc nie tracę nadziei.

Kiedyś byłem sporym fanem Tweetbota, jakoś koło wersji 2 i 3. Ale od czasów czwórki Twitter skutecznie uprzykrzał używanie klientów 3rd party do tego stopnia, że przerzuciłem się na oficjalny. Teraz ten Tweetbot 6 nawet fajny, ale bez ankiet, powiadomień o serduszkach czy podglądzie liczby “lajków”/rt z poziomu feedu to nie używa się tego tak dobrze.

1 polubienie

Mnie odrzucił UX. To, ze żeby zobaczyć tweeta muszę go swipowac zamiast w niego tąpnąć to dla mnie nielogiczny dealbreaker.
Dodatkowo chronologiczny timeline totalnie mi nie pasuje. Zmusza mnie do częstszego zaglądania w poszukiwaniu ciekawych rzeczy. Algorytm Twittera jak dla mnie sprawdza się świetnie i mogę spędzić w aplikacji mniej czasu.
Marzy mi się Twitter Premium bez reklam. Taka subskrypcja byłaby dla mnie śmiało warta ze $20 miesięcznie. A za Instagram to bym dał i ze dwa razy tyle :wink:

Kiedyś te gesty były dla mnie bardzo wygodne, dzisiaj to swipnięcie w prawo też mi już przeszkadza. Brakuje mi też trochę możliwości customizacji aplikacji. Ogólnie ta aplikacja była świetna lata temu, i od tego czasu w moich oczach stoi w miejscu. Świat idzie do przodu, w App Store pojawiają się takie cudeńka jak np. Apollo, no i ograniczanie API przez samego Twittera też nie pomaga.

4 polubienia