Toplaz labs Black/cyber

1 polubienie

Niedawno pokazywałem na żywo jak to działa:

Rozdziały są oznaczone i od 6 jest o Topaz Photo AI (niech was nie przerazi długość, o Topazie jest krótki fragment, reszta jest o Retouch4me). Mam to video przypisane do domeny, więc nie mam jak osadzić playera bezpośrednio.

Mało co robi takie wrażenie w narzędziach do edycji zdjęć, jak ten Topaz.

Update: A tu mój link do Topaza: Topaz Labs Products, ale w przeciwieństwie do Retouch4me, ten chyba nie nalicza dodatkowego rabatu :thinking:

1 polubienie

Dziś wysłali mi maila, że w związku z kupieniem wcześniej Photo AI, mam zniżkę na pozostałe programy, ale jest fatalna w porównaniu do tej oferty czarno-piątkowej. Jedynie do pakietu z wszystkim, łącznie z Video AI mi się opłaca robić upgrade.

ehhh, klasyk, nie załapałeś się na promke “kij Ci w oko ale zeby nie było Ci aż tak przykro damy Ci nagrode pocieszenia zebyś wiedział, że ominął Cie zajebisty deal”.

Szkoda, że minął Ci czas na zwrot :\

Od lat mi się to reklamowało na Instagramie. Przez was w końcu kupiłem pakiet foto.:rofl:

Bardziej z ciekawości bo nie zarobi na siebie, ale gdzieś mam jakieś zje**ne zdjęcia z komunii sprzed lat bo ktoś używał mojego aparatu nieświadomy, że focus jest na jednym punkcie ustawiony i cała sesja ściankowa wyszła nieostra XD będzie okazja potestować.

W końcu skończyłem mój artykuł o tym A.I. :grin:. Jest w nim dużo przykładów przed/po: https://thomasvoland.com/blog/topaz-photo-ai-do-ratowania-zdjec-inteligentne-powiekszanie-wyostrzanie-i-odszumianie/. Do kiedy trwa ich promocja nie ogarniam, bo myślałem że do 2 grudnia (może 1 wg. niektórych stref czasowych), ale wczoraj informowali, że największy bundle, ten z Video AI kończy się wcześniej. No i faktycznie dzisiaj go nie widzę, ale te zdjęciowe jeszcze są.

Update:

Wiedziałem, że mi się nie przewidziało! W reklamach jest data:

4 polubienia

Witam mam proźbę można prosić o linka do topaz DenoizeAi , cena tego programu to 159 lub 79 dolarów czy to są te same programy? Dziękuję

1 polubienie

Jak pytasz o jakiś link dodatkowo obniżający cenę, to już nic takiego nie ma. DeNoise to jedna z Aplikacji Topaza, robi samo odszumianie. Tutaj masz mój link Topaz Labs Products kierujący do aktualnej oferty.

To co jest dwa razy droższe, to Photo A.I. które opisywałem wyżej i ono robi więcej. Natomiast jak chcesz tylko odszumiać, to Denoisem zrobisz to lepiej, bo jest bardziej konfigurowalny.