Tokio 2020

Oglądam ceremonie otwarcia igrzysk olimpijski i jak kuriozalnie wyglada to machanie flagę wspólnie. Komitet olimpijski wymyślił żeby chorążymi była para sportowców, idą razem i machają, a wyglada jak by walczyli o flagę.

2 polubienia

Jakieś ciekawe propozycje na najbliższe dni poza siatkówką?

Ciekawe czy ona taka ciężka, czy o co chodzi.

Koszykówka 3x3 i… wszelkiej maści REPASAŻE!!!

1 polubienie

Iga o 4:00 :tennis:

1 polubienie

Ja czekam na kosza 3x3, BMX, trochę na MTB ale generalnie to XC mnie lekko nudzi jak sam nie jadę, skoki do wody (jak mnie to uspokaja…). Oczywiście nic nie obejrzę ale za to przeczytam o tym na forum.

3 polubienia

Iga Światek do przodu 2:0
Siatkarze niestety 2:3 z Iranem.

Trochę jak nie oni, słaby mecz w wykonaniu Polaków.

Typowi siatkarze na IO. Odkąd pamiętam (Atlanta 96) to igrzyska pętały nogi i ręce.

Czy jest jakaś opcja oglądania konkretnych dyscyplin online? Interesuje mnie dokładnie sztafeta mieszana 4x400m w piątek, a wiem, że jeśli chodzi o transmisje telewizyjne, zwłaszcza lekkoatletyki, to to często leci randomowo, przeskakuje po zawodach i nie ma pewności, że pokażą konkretny bieg.

Eurosport?

2 polubienia

Z tego co widzę to akurat w czasie sztafety będą transmitować piłkę nożną i tenis stołowy.

Na Player.pl można oglądać wszystko.

1 polubienie

Faktycznie pełno tam tego, z podziałem na dyscypliny a nie stacje tak jak na Eurosporcie (edit: co jest dziwne, bo żeby to obejrzeć wykupuje się pakiet "Eurosport+Player. Może ja po prostu nie potrafię się na stronie Eurosportu ogarnąć). Dzięki. Tam nawet nie sprawdzałem bo jakoś z góry założyłem, że jeśli tvp transmituje to na wyłączność

Gimnastyka, skoki do wody, lekkoatletyka :smiling_face_with_three_hearts: Szkoda, że godziny nocno-pracowe :wink:

1 polubienie

Generalnie na stronie Eurosport jest to trochę niejasne. Ale możesz albo kupić za 15 zł Eurosport Player i masz dostęp do reszty zwykłego TVNowego Playera tylko tyle, że z reklamami, albo wybrać wariant za 25 zł, który wyłączy Ci też reklamy w Playerze

1 polubienie

To właśnie dzisiaj kupilem. Plus jest też taki, że jakiś czas temu kupiłem Playera na rok czy coś, i przy kupnie pakietu z Eurosportem wyskoczył mi komunikat, że mam już dostęp do części tego co probuje kupić więc ta playerowa część pakietu to będzie poprostu przedłużenie o 30 dni od czasu kiedy mi się miał ten pakiet na rok skończyć.

nie obejrzałem nic jeszcze na tych Igrzyskach. Nic. Chciałem obejrzeć kosza 3x3 ale jest w takich godzinach kiedy trzeba robić PKB…
Nie chcę być Panem marudą ale emocje i atmosfera jest żadna.
Już filmiki Gonciarza przedstawiające uczestników dawały więcej niż sama transmisja.
Gdyby nie Twitter i jakieś niespodzianki od czasu do czasu (vide kolarstwo kobiet) to absolutnie nie wiedział bym nic z tego co się dzieje.
Smutne to trochę i współczuję sportowcom, dla których jest to całym życiem i organizatorom bo to trochę nie ich wina, że tak pechowo trafili.

Zimowe igrzyska > letnie igrzyska.
Chociaż tych skoczków co salta do wody robią to lubię pooglądać. I tak, wiem jak to brzmi :wink:

2 polubienia

Można też kupić pakiet Eurosport za 10 zł jako opcja do płatnego pakietu. Ja tak właśnie kupiłam, ponieważ miałam już wcześniej wykupiony Player.

Mi bardzo nie podoba się ich transmisja. Niby mają nowinki kto jak szybko płynie, ale zawsze pokazują pierwszą trójkę zawodników. Np. na pływalni mamy Polaka który walczy powiedzmy o 4-5 miejsce, a między czasy widzimy tylko pierwszej trojki. Nie mogę się emocjonować bo gołym okiem nie zawsze zauważam czy odrabia straty czy nie.