🎙️ To są faaajne podcasty

Słuchał ktoś? Warto?

@RioT_PL widziałem na TT, że słuchał. Ja słyszałem tylko niepochlebne opinie, więc zrezygnowałem

2lajki

Słuchałem, jest spoko jak jesteś mniej więcej zaznajomiony ze wcześniejszą działalnościom Gonciarza na Youtube. Ten podcast można traktować jako takie przedłużenie książki którą wydał ostatnio. Jak nic nie kojarzysz z tego co on robił to może Ci się po porostu nie spodobać :neutral_face:

2lajki

Widziałem te jego serie o igrzyskach i mi się podobało, ale poza tym to nic. To w takim razie odpuszczam na razie.
Dzięki.

4lajki

Yup - pierwszy epizod to taki suplement do książki, drugi o kołczingu, a trzeci, dość mocno zjechany w sieci - o pracy jako cam-girl.
Jak ktoś jest fanem Gonciarza i lubi jego styl - spoko, ale jeśli nie, to może być ciężko przebrnąc, bo to w sumie takie pitu-pitu o życiu, a trzeci odcinek - cóż - widać, że Gonciarz i Bartek Przybyszewski, który jest współprowadzącym, nie czują się zbyt swobodnie w rozmowie o pornografii.

2lajki

image

1lajk

Ciekawość zwyciężyła.
Odcinek 3 jest mocno słaby, ale 1 mi się podobał. Takie trochę Hello Internet przeplatane refleksyjnymi tematami, ale bez jakiegoś zbędnego patosu.
Poza tym, ze musiałem sobie przypomnieć kto to są Ci abstrachuje, to nie było jakichś fragmentów, że nie wiedziałem do czego się odnoszono. Jak dla mnie ok.
Bardzo mi się podoba, że chłopaki unikają tego, przez co bardzo odbiłem się od podcastu Karola Paciorka, czyli takiego wyżej srania, niż dupę mania i prób nauczania pospólstwa i gości. (Sorry Orzech, wiem, ze to Twój kolega)
Ogólnie to myśle, ze jak ktoś lubi takie pogadanki to śmiało można polecić.
Tylko nie rozumiem, czemu podcast nazywa się Krzysztof Gonciarz, skoro ma dwóch prowadzących. Anyway, dobrze się przy tym sprząta, woskuje deski i pakuje walizki, wiec ode mnie thumbs up.

1lajk

Jeśli pierwszy odcinek Ci spasował, to zainteresuj się też książką, bo jest to zapis rozmowy w tej formie i o tej tematyce.
Ale podcast łatwiejszy do strawienia, trzeba przyznać.

1lajk

Przeszło mi to nawet przez myśl, ale mi jest ciężko kupować polskie książki, wiec odłożyłem ten zakup na półkę „może kiedyś przy okazji jak będę w eu”.

dobrze ujęte. Te 2 pierwsze rozbiegowe i takie na luzie. Dobrze się słucha jako taki podcast starej daty - wirtualni kumple przy piwku z ciekawymi opowiastkami.
3 w zamyśle miał być już trochę bardziej mięsny. I o ile wybór tematu był super - mi bardzo poszerzył ogląd świata - bo o ile pornhuby itp. zna każdy to nie miałem zielonego pojęcia o biznesie kamerkowym. Jednak ich sposób rozmowy i w sumie wyczuwalny dystans pomiędzy nimi a gośćmi zostawił spory niedosyt.
Fajne bo nowy temat ale bardzo płytko potraktowany.

Niektóre rozmowy ciekawe, dodałem sobie. Następny sezon w kwietniu. Dzięki :slight_smile:

1lajk

Nie sądziłem, że się posuną aż do tego

1lajk

#rip

2lajki

Myślałem, że chociaż stare zostaną :frowning:

1lajk

WTF? niedawno zacząłem słuchać od początku i mam tylko te odcinki, które ustawiłem sobie w kolejce

Niby rozumiem, ale jednak niesmak zostaje.

Można prosić o wytłumaczenie o co chodzi? Bo chyba czegoś nie łapie.

Last Podcast on the Left nie tylko przeniósł się na Spotify ale skasował wszystkie 500 odcinków dostępnych w RSS. Teraz są tylko te dwa górne będące reklama ich audycji na Spotify.

2lajki

:eggplant::arrow_right::peach::sweden:

3lajki

No i prawidłowo. Jak exclusive to exclusive a nie.