The Elder Scrolls: Blades - Nintendo Switch

Pewnie zainteresowani już wiedzą a dla reszty może być coś ciekawego. :slight_smile:

Od wczoraj na Switcha dostępny jest The Elder Scrolls: Blades - tak, ten sam co na telefonach. :slight_smile:

Link do sklepu

1lajk

Weznę, aczkolwiek nie jest to jakoś super dobra i przekonywująca gra. Duuużo mikrotranzakcji i gameplay mocno powtarzalny

1lajk

Switcha nie mam więc się nie wypowiem. Jednak jeśli to jest typowy port 1:1 z mobile to w pełni się zgadzam.

Jeśli tutaj też ma być tyle czekania i mnóstwo mikrotransakcji to ja podziękuję choćby za darmo dawali. Gameplay jest mega powtarzalny, rozgrywka nie jest jakaś super. Ja na komórce znudziłem się po kilku godzinach grania. Nie znoszę gier, w których muszę długo czekać w czasie rzeczywistym (ale jak chcesz szybciej to zapłać). Z takich gier, gdzie mi to nie przeszkadza to jest np My Time at Portia , bo tam w międzyczasie jest tyle rzeczy do zrobienia, że to nie problem, a jak naprawdę nic nie ma do zrobienia to postać idzie spać a rano już coś się naprodukuje. (BTW to polecam @pawelorzech bardziej niż Animal Crossing, jako grę podobną do Stardew Valley, ale z jakimś celem do osiągnięcia i taką trochę bardziej z poczuciem jakiejś rywalizacji. W zasadzie to jest to prawie dokładnie Stardew Valley, tylko w 3D)

1lajk

|All time low (digital):|£12.49|(-50%)|

Poczekam aż znowu za tyle będzie i wezmę!

No tak, ja na promocji jakoś kupowałem ostatnio, bo czaiłam się kilka miesięcy.