🐍 Terrarystyka

Wąsem!
Są tu terrarystyczne Wąsy? Jakieś rozwiązania technologiczne stosujecie u siebie? Sam zastanawiam się nad napisaniem apki do monitorowania w czasie rzeczywistym temp i wilgotności czy tez aktywnosci gadów. Na chwile obecna w starym telefonie używam Alfreda by wiedziec kiedy węże wychodzą na spacer xD
Sam prowadzę tag na wykopie - inb4 papieza tam obrazajo i gówniarze - prawda to, ale po to mam czarną listę :slight_smile:

Jakby co to zapraszam pod mój tag autorski i zapraszam do chwalenia się tym co macie

2 polubienia

Uważam, że powinieneś wrzucać tutaj też foty węszy.

1 polubienie

Ja to popieram.

1 polubienie

Ja miałem pająka, samicę Chromatopelmę cyaneopubescens, niestety okazało się, że pająk i drukarka 3d w jednym pomieszczeniu to nienajlepszy pomysł i pająk wziął i zdechł. Teraz puste terrarium czeka na remont pokoju, po remoncie wrócę do hodowli, bo pająki są zajebiste. Co do technologii, mam w terrarium założonego Sonoffa TH10 z czujnikiem temperatury i wilgotności AM2301. Sonoff jest wpięty poprzez homebridge do applowego Homekita i mam tam podgląd na parametry oraz sterowanie lampą w terrarium. A oto, moja śp. Tola.

1 polubienie

Więcej zdjęć. Wszystkich.