👌 Ten pozytywny temat

Jestem na diecie Low Fodmap, a to oznacza zakaz jedzenia masy rzeczy… Ale przynajmniej problemy zoladkowe nie wystepuja juz tak czesto:)

2 polubienia

jak kcesz stejki to knajpa gdzie dają rade Beef and Pepper, jak kanapka z pastrami (tzw. najlepsza kanapka świata) Bydło i Powidło na kolejowej - nazywa się to tam Reuben Sandwitch, jak dobre wielki burgery w bułce kukurydzianej to polecam BarnBurgera - kiedyś mieli “wygraj z anoreksja wersja baypass czyli rozjemca tasiemca” tak na oko 3k kalorii, bardzo ciężko było zeżreć:) - tip można każdego burgera u nich zamówić w wersji baypass:), jak pizza to jedna z najlepszych jest na Ursynowie basilia na KEN (metrem z centrum w weekend 25 min).

4 polubienia

Jak coś to Mąka i Woda w kategorii pizza neapolitańska jest bardzo spoko i nie musisz jechać na koniec miasta. :wink:

2 polubienia

to fakt Mąka też jest okej:)

Ze 3x do roku na 6 tygodni tez jestem na low fodmap - to nie koniec świata. Daje się to dobrze skomponować. U mnie wtedy odpadają jeszcze orzechy i strączki, i daję radę - grunt to to, że pomaga :slight_smile:

1 polubienie

Hala Koszyki jest mocno przehajpowana i zdecydowanie zbyt zatłoczona…

Z food courtów imho lepszy jest w Elektrowni Powiśle i w Norblinie.

5 polubień

Sklep Apple mnie dzisiaj rozbawił. Wczoraj pobrali pieniądze za Apple Watch. No to się ucieszyłem ze zaraz wyślą. Miałem termin dostawy wielkimi literami „30wrz-10paź”. Dzisiaj zaglądam, status „Przygotowanie do wysyłki” i teraz hit, termin „Dotrze”. No to mnie uspokoili.

6 polubień

ja ostatnio zamawiałem tam case’a na iPhone i w wyborze rodzaju wysyłki były dostępne:
standard - dotrze w piątek
weekend - dotrze w sobotę (więc dzień później niż standard)
Wybrałem więc standard i po zapłaceniu się okazało, że jednak przyjdzie w poniedziałek…

5 polubień

Jak coś to są strajki w Royal Mail wiec obawiam się że to niezależne od Apple provlemy

Pora wzbudzić kontrowersje: pizza neapolitańska to by far najgorsza możliwa pizza. Już wolę dagrasso.

2 polubienia

NO W KOŃCU KTOŚ TO POWIEDZIAŁ

Pizza hamerykańska > suche placki moczone w oliwie

3 polubienia

dawno nie bylem - wiec sprawdzę przy najbliższej okazji (jak zawitam do centrum - czyli pewnie nie w tym roku:)

No ja tak z dziesięć lat :wink:

A Apple zamówienia na Europę wysyła z wysp czy jest w Polsce jakiś magazyn?

Ja mam pełno włoskich pizzeri w koło siebie. Podobno Bath jest najlepszym miejscem w Uk jeśli chce się zjeść doba pizzę.

Ale za każdym razem w Polsce lecę z jęzorem do da grasso.

Specjaliści pizzowi pewnie już szykują krucjatę, ale mnie smakuje :slight_smile:

Gdzieś Ty jadł neapolitańską że była suchym plackiem? Kto Ci to zrobił?

2 polubienia

W Len Arte między innymi. Suche placki to hiperbola, po prostu wolę inne ciasto.

Chicago Deep Dish Pizza :smiling_face_with_three_hearts:

Do mnie zawsze przychodziło z Czech. Ale nie wiem niestety czy to reguła.

1 polubienie

ja dostałem zeszłego roku z Czech, w tym roku jak kupowałem airtagi to tez z Czech szła paczka.

1 polubienie

Potwierdzam, że też miałem wysyłkę z Czech, fakturę z Irlandii, ale z polskim NIPem…

1 polubienie