👌 Ten pozytywny temat

Przygotuj się jeszcze na zmianę ceny w międzyczasie :wink:

2 polubienia

Obie słuchawki AirPods Pro wymienione w serwisie tydzień przed końcem gwarancji. :muscle:

8 polubień

Redakcja iM*****ne, której co roku jakimś magicznym zbiegiem okoliczności masowo psują się na gwarancji telefony w drugiej połowie sierpnia, lubi to :wink:

I nie, ja Ciebie o nic nie oskarżam, tylko akurat była okazja dosrać panom z iM*****ne, wiec pomyślałem: wchodzę w to.

5 polubień

Z jednej strony mam takie - no tak, jasne, skoro system na to pozwala to go for it. Z drugiej - nigdy tego nie zrobiłem, wydaje mi się to naciągane i nie lubię tak ściemniać

3 polubienia

Nie mam żalu. Moja żona w końcu przestała kurwować, jak odbieram połączenia przez słuchawki.
Happy wife, happy life.

5 polubień

Ja myśle, ze to nie system pozwala, tylko zaprzyjaźniona osoba w którymś serwisie.

3 polubienia

A, możliwe, nawet tego tak nie rozkminiłem. No to jak system nie pozwala, to taki słaby wał

Możecie zapytać @Moridin jak to jest :man_shrugging:

1 polubienie

matkobosko, kiedy…? :eyes:

owszem, ale nie GR Sport, te bardzo rzadko na taxi jeżdżą…

Pozdrawiam jako użytkownik białego hatchbacka w GR :wave:

3 polubienia

Jak byliśmy na jeździe testowej 2/3 tygodnie temu to były jeszcze na grudzień 2023 terminy…

1 polubienie

A ja się wkurzałem, że mi się przedłużyło o tydzień. W sumie ponad 2 mies. od zamówienia do odbioru. A to było tylko rok temu. :grin:

Kochane Mordki, jestem na weekend w Warszawie. Jutro planujemy być typowymi turystami - wjedziemy na Pałac Kultury, pójdziemy na ogrody na bibliotece UW i… No właśnie? Macie jakieś polecajki? Coś, co naprawdę warto zobaczyć/zrobić?

1 polubienie

Złożyć kwiaty pod pomnikiem smoleńskim;)

7 polubień

zajrzeć na Downing Street 10 i Buckingham Palace

ahhh sorry to nie ten kraj :thinking:

2 polubienia

Może powinienem dodać, ze to Warszawa, Polska, a nie Warsaw, Illinois :grinning:

Bym rekomendował muzea, które uda Wam się wcisnąć (Narodowe? Sztuki Nowoczesnej?). Przy okazji warto spróbować jakiegoś dobrego jedzonka: Peaches, Bez Tytyłu, może coś w jednej z naszych słynnych hal? Koszyki, Gwardii albo Norblina - można tam fajnie wbić na jakieś jedzonko. Wieczorem drin w The Roof/Panorama Sky Bar (nie byłem w żadnem akurat, ale widoki chyba są spoko), żeby sobie na Wawunie z góry popatrzeć?

1 polubienie

jak jesteś z bobami to idźcie do CNK, a jak sami to polecam stare miasto, ale odbić z uczęszczanych ulic i bokami łazić jest tam całkiem fajniej:) a i dodatkowo polecam muzeum powstania jest mega fajne (nowoczesne/inne w porównaniu z starymi muzeami pamietającymi czasy PRL)

3 polubienia

Dzięki! Super! Świetnie!
Dzisiaj właśnie mamy plan wbić na jakieś dobre jedzenie do Hali Koszyki, bo mamy z tego miejsca miłe wspomnienia.
Obczaję ten Sky Bar i na pewno pójdziemy do Narodowego.
Stare (nowe?) miasto też na pewno odwiedzimy.
Dam Wam znać jak było :grinning:

2 polubienia

Hala Koszyki - moja codzienna droga na wydział w czasie studiów (druga poł. lat 90-tych) - wtedy mocno klimatyczne miejsce, teraz chyba nieco inny target. Miło było wdepnać i poczuć zapach tradycyjnej Warszawy. Podobnie było na Gwardii tylko tam nie wolno było wsiadać w tramwaj (babcie z torbami pogoniłyby ukraińskich weteranów ze służb specjalnych). Rozmarzyłem się, wybaczcie lekkie OT

3 polubienia

Mi podobało się w PINTXOS BAR - tapas & wine & drink bar. Zaraz przy Koszykowej. Byłem tam w sierpniu, a w czerwcu w Bilbao, także miałem porównanie. Daje radę jak lubisz takie żarcie.

1 polubienie