👌 Ten pozytywny temat

Wysłałem swoje WH1000XM3 do naprawy w ramach ubezpieczenia, dziś przyszły nowe XM4 :star_struck:

7 polubień

Po trzymiesięcznym okresie próbnym dostałem propozycję przedłużenia umowy na czas nieokreślony :star_struck: Manager stwierdził, że tak się wpasowałem, jakbym był w teamie znacznie dłużej :stuck_out_tongue_winking_eye:

22 polubienia

A dają chociaż owocowe czwartki i multisporta? :smirk:

Pewnie, to podstawa przecież :stuck_out_tongue_winking_eye: Inne firmy nie mają racji bytu!

Fajna burza w Łodzi. Lubię!

3 polubienia

Byłem na meczu Dodgers :heart_eyes:

18 polubień

Zamówiłem zanim przeczytałem i się okazuje, że w takim razie od teraz pół forum +1 ma to biurko. W piątek powinno być :smiling_face_with_three_hearts:

4 polubienia

Udało mi się wbić na zmiany 4/4 i dopasować dni pracujące z żona. Zajebiscie będzie teraz planować urlop.
No i do tego każda przerwa na lotnisku, a świra na punkcie samolotów mam. Wiec 3h plane spotingu i to płatne :).
Muszę tylko się nauczyć robic zdjęcia.

12 polubień

Do spottingu trzeba konkretny sprzęt, więc szykuj sakiewkę

Mach loop Wales zna ?

Zna, ale nigdy jakoś po drodze nie było :confused: ale skoro teraz więcej wolnego to może się uda :slight_smile:

A co sprzętu do spotingu, to mój IP 12 mini z porysowanym obiektywem, nadaje się idealnie xD

3 polubienia

Muszę się żoną pochwalić :stuck_out_tongue_winking_eye:

Moja małżonka bawi się w ceramikę, ale zawsze korzystała z czyjegoś pieca do wypału. Dziś poszliśmy na żywioł i była zabawa w ogródku.


Metoda wypału prymitywna, bez kontroli temperatury co skutkowało pewnymi stratami.

Ale sukcesy też są.



12 polubień

Ziemie Jałowe: powrót do Dogan zakończone. ależ to był zajebisty LARP - 3 dni grubych questów:)




12 polubień

Dzis odbylem lot szkoleniowy ultralekkim samolotem i nawet pilotowalem przez wiekszosc czasu:D

26 polubień

Mega zazdro.

2 polubienia

Będziesz robił licencje? Latanie daje wiele satysfakcji.

1 polubienie

To byl prezent od narzeczonej, ale kto wie… Zabawa byla przednia:)

1 polubienie

Jutro pierwszy dzień w nowej pracy. Przez ostatnie 10 lat wspierałem produkcję leków. Teraz będę wspierał produkcję wódki. I jednocześnie pierwszy raz w życiu będę pracował w biznesie, w który nie wierzę, który powinien być równie nielegalny co heroina. Będzie ciekawie. Ale mimo wszystko patrzę na to pozytywnie. Grunt, że moneta się bardziej niż zgadza. Opłacili i mnie i moje wyrzuty sumienia.

19 polubień

1 września. Cisza i spokój. :slight_smile: Do godziny 15. :wink:

2 polubienia

Dziś jeszcze nie, ale od jutra spokój,
Młodszy użyszkodnik rozpoczyna szkołę.

2 polubienia