👌 Ten pozytywny temat

A próbowałeś zmienić uruchamianie apki klawiszem? Jest standardowo Netflix i Amazon prime, a chciałbym zamiast tego drugiego dać HBO…

Nie bawiłem się, ale wiem, że się da jakimiś apkami.

Sprawdziłem, nie wykrywa klawisza od Amazona. Naciśnięcie klawisza Netflix powoduje uruchomienie netflixa, apkę amazona zatrzymałem (i pewnie dlatego się nie uruchamiała)

Zaczął się Opener! Już po pierwszym dniu i było super :blush: Myślałem że po pandemii będę miał problemy z tłumami, ale jest całkiem nieźle. Ale ludzi w tym roku jest wyjątkowo dużo.

Dodatkowo minął mi prawie cały miesiąc w nowej firmie, jak na razie odnajduję się tam całkiem sprawnie. Mam super team, dobrze się współpracuje, a projekt jest mega ciekawy. Oby tak dalej!

10 polubień

A tego, no.

15 polubień

Będziesz odpalał fajerwerki na początek pracy?
btw: Gratulacje :slight_smile:

1 polubienie

2 lata temu zalozylem klimatyzacje. Bieda wersja, jedna jednostka w srodku mieszkania. Zylem w nieswiadomosci ze trzeba ja czyscic. W tym sezonie cos slabo dzialala. Youtube, zakup srodka do czyszczenia, plukanie filtrow, i klimatyzacja odzyskala wigor. Dzis to docenię :slight_smile:
Wiec jak macie klimatyzacje, to warto pomyslec o ich wyczyszczeniu. Srodek czyszczacy w Leroy kosztuje 40zl, wystarcza na 2 razy. Ja skorzystalem z tego filmu.:

To ja zapłaciłem 170 zł za usługę :upside_down_face:

Ależ skąd!

pytanie co dostales za te 170 zl. Jesli wymycie filtrow i spryskanie, to tak srednio, jesli faktycznie zdjeli obudowe i wymyli wszystko (w co watpie) to pewnie warto

Dostałem nową matę do grania w medżiki

https://twitter.com/pawelorzech/status/1542421033919062016

6 polubień

Wymycie filtrów, spryskanie pianką, sprawdzenie termowizją, czy wszystko działa i wymycie jednostki zewnętrznej gorącą parą. IMO warto.

2 polubienia

Przyszedł rękaw na okno, robi sporą różnicę. No i setup klimowy jest na wakacje gotowy. Da się żyć :slight_smile:

na zewnątrz: 32°C
w biurze: 27,5°C
w salonie: 22°C

7 polubień

Dużo zachodu z montażem/demontażem?

czemu nie ma takich rozwiazan ze ta klima stoi na balkonie i tym rekawem wdmuchuje zimne do domu?

Są takie klimatyzatory - FRAL.

Czy Ty masz zasłonę na karnisz typu rurka zawieszony na żabkach?

image

10 polubień

Siedem minut roboty

są, ale to było więcej niż 1,5k ktore chciałem wydać

tak, bo to tylko konstrukt społeczny

5 polubień

Twoje OCD jeszcze nie wybuchło?

1 polubienie

Gdyby nie to, że totalnie mam gdzieś temat zasłon to pewno by, a tak to - są żabki, zasłony kupiliśmy takie, oh well

1 polubienie