👌 Ten pozytywny temat

Wrócił mi węch i smak po 4 dniach :grin:
Już się mogę doczekać kiedy skończy mi się kwarantanna.

14 polubień

Właśnie zostałem potwierdzony w sztabie WOŚPu - szykuje się już trzecie łazikowanie z puszką :heart:

10 polubień

A to nasze serduszko, przy szkole, opróżnione pół roku temu:


Będzie około 10 worków stulitrowych

14 polubień

A co jest w środku?

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/1115221

A ja podlinkuję do swojego tematu, gdzie też to poruszałem :smiley:

O, wow. Nie wiedziałem o zbieraniu nakrętek.

1 polubienie

5 polubień

Parkieciarz wchodzi w poniedziałek, składają też wtedy kuchnie, ostanie malowanko, mam nadzieję na sylwester na nowym kwadracie, kanapa czeka na sygnał. Internet montują 31, słabo z czasem na przeprowadzkę ale co tam :smiley:

3 polubienia

Mam wodę w kranie w kuchni. Mały sukces.

23 polubienia

ale mam nadzieję że nie kosztem braku wody pod prysznicem, albo innej usterki :stuck_out_tongue:

5 polubień

Ja też mam taką nadzieję…

1 polubienie

How it started…


How it’s going…

13 polubień

mam wrazenia ze tak zapierdala ze nie ma czasu zaladowac :wink:

1 polubienie

Bo schnie. Jeszcze mam dodatkowo farbę fluoryzującą, to porobię detale - są już tak pomalowane rogi, krawatki i ogony reniferów, oraz płozy i pompon na czapce. Dodam jeszcze płomienie na saniach :slight_smile:

3 polubienia

Wczoraj wjechała dawka przypominająca i dziś tak jak po pierwszej i drugiej tylko delikatny ból w miejscu wkłucia :muscle:

10 polubień

Przyszły firanki z Mołdawii. Sztuczna choinka z Polski okazała się całkiem wporzo. Usmartowiłem wszystkie światełka świąteczne w domu i na balkonie, zrobiłem nawet świąteczną rutynkę w Google Home. Nagle Oxana stwierdziła że te wszystkie lampy i żarówki z Hue i Govee mają sens :smiley:
Kot się nie interesuje drzewkiem. No same pozytywy.

Ten świąteczny wieniec który widać na pierwszym i trzecim to DIY Oxany. Jeżdżenie po Pradze i zbieranie różnych szyszek nie jest moją największą pasją, a suszenie ich w piekarniku to już w ogóle, ale muszę przyznać że wychodzi toto całkiem ładnie :slight_smile:

11 polubień

Ferrari już na biurku🥰


13 polubień

Jeszcze tylko ze 2 popołudnia i garaż będzie skończony…

10 polubień

od kilku lat był różowy potwór w tym roku jest czerwony:) fuckyeah:)

8 polubień