👌 Ten pozytywny temat

I o takie polecenia żarcia nic nie robiłem :smiley:

Nowa ulubiona restauracja w Krakowie. A już mi brakowało prawdziwej neapolitańskiej pizzy.

Masz tu medal

6 polubień

Ja dzisiaj też jadłem pierwszy raz pyszna neapolitanska - Nonna w Warszawie.

2 polubienia

Czy to nie jest ten moment, w którym należałoby założyć wątek z restauracyjnymi polecajkami z podziałem na miasta?

9 polubień

Złoto!

2 polubienia

Dumnie wypinam moją warszawską klatę. :wink:

1 polubienie

Założyłem: ,,Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle’’ czyli gastronomiczne polecajki Wąsaczy

3 polubienia

Co Ci ludzie nie zrobią dla aczików xD


Wszystkie części do mojego roweru dzisiaj dotrą i będę mógł mu zrobić pimp my ride, a przy okazji i bratu się parę elementów dostanie do jego rowerka <3

1 polubienie

W końcu, w bardzo leniwie postępującym Irlandzkim programie, dopchałem się do rejestracji na szczepienie.

8 polubień

Deszcz!

8 polubień

Zazdro :frowning_face: Katowice omija szerokim łukiem.

2 polubienia

W końcu do czegoś związki zawodowe w mojej firmie się przydały.
Wywalczyli podwyżkę obiecana dwa lata temu, a odciąganą przez pandemie. I do tego jeszcze payback za cały rok :wink:

6 polubień

Orzi zreanimował forumka.
Turniej FIFA 21 był bardzo emocjonujący.

5 polubień

Dostałem awans w pracy!

I forum naprawiłem też.

29 polubień

Gratulacje! :grinning: ładnie tam ciśniesz i fajnie że Cię doceniają!

1 polubienie

To stąd ten senior w opisie na Twitterze :smiley:

1 polubienie

Po miesiącu czasu i lekkim ochłodzeniu na dworze, nareszcie zrobiłem siatkę na balkon (zostało pare poprawek ale to już jak wjedzie urlop).
Monitoring osiedlowy już działa.


Jeszcze muszę jakaś zwyżkę zrobić dla niego żeby mógł siedziec.
Śmiałem się, w gorzkich żalach ze jak była robiona pierwsza próba to u teścia odpal kafelek, to u mnie ten zaczep tez trzymał tak mocno ze jak naciągałem na śrubie rzymskiej linke to mi tez jeden się odkleił

15 polubień

Taki to pożyje. Pewnie jeszcze łosoś do miseczki i czynszu nie płaci.

10 polubień

Najwyższemu niech będą dzięki za barber shopy. :slight_smile: Za godzinę relaksu w milczeniu słuchając nowych rapsów.

5 polubień

Zazdroszczę godziny. Mój potrzebuje tak z 1:30-1:45, aż dupa drętwieje.

4 polubienia

Weekend w Gdańsku. Pogoda doskonała. Ciepło, ale bez palącego słońca. Nogi w morzu zamoczone.

8 polubień