Ten o skrzynkach narzędziowych

Moi Drodzy,
Potrzebna mi skrzynka narzędziowa. Już opowiadam w punktach po co mi ona i czego od niej oczekuję:

  • ma to być skrzynka na części i narzędzia rowerowe,
  • ma być duża, ma mieć uchwyt do przenoszenia bo na wyjazdy zawsze ją zabieram,
  • nie musi mieć kółek do transportu,
  • zatrzaski do zamykania skrzynki muszą być metalowe i lepiej żeby się same nie odpinały jak niosę skrzynkę (przy moim starym trupie się to czasem dzieje),
  • długość najdłuższego narzędzia, które w niej wyląduje to około 40cm,
  • sporo jest drobiazgów typu śrubki, nyple, końcówki na pancerze i linki do przerzutek (jakieś zamykane przegródki by się na to przydały),
  • mam też zestawy serwisowe do naprawy opon / dętek więc kleje, łatki, sznurki butylowe i narzędzia do tego,
  • płyny (smary, oleje mineralnie i płyny hamulcowe typu DOT).
  • zależy mi na odrębnych przestrzeniach na różne rzeczy - narzędzia do kół w jednym miejscu, imbusy, torxy w innym miejscu, płyny osobno, części zamienne osobno.

Oczywiście googlowałem, czytałem, szukałem, oglądałem. Ale może ktoś z Was ma skrzynkę, którą może z czystym sumieniem polecić.

Z góry dzięki za pomoc!

Kudos za tytuł :heart::heart::heart:

3 polubienia

Mam dwie Stanley, mala i dużą na kolkach. Używam od wielu lat na wyjazdy z motorem. Bardzo trwale i nigdy mnie nie zawiodły. Polecam.

1 polubienie

Nie powiem ci firmy, bo nie pamiętam, a do skrzynki mam teraz ponad 2kkm ale jedno jest fajne - jak skrzynka ma kółka i da się ją stackować z kolejnymi bez kółek - Ja mam taką co łącznie do 3 poziomów się buduje na tych samych kołach+uchwycie i to jest wygodne, bo mam rzeczy podzielone i mogę brać pojedyncze części albo całość, w zależności od potrzeby.

1 polubienie

Jeśli chodzi o moduły to takie coś mi leży:

No to szukałem Stanley jeśli godne polecenia są:

http://stanley-polska.pl/index.php?p1430,stanley-skrzynka-narzedziowa-z-organizerem-click-connect-stst1-71962

Wygląda na to, że dość dowolnie można sobie dołączać moduły do niej.

Chociaż ta wygląda nieco bardziej solidnie i może bardziej mi odpowiadać:

https://allegro.pl/oferta/stanley-skrzynka-24-organizer-1-97-514-9378694422

Moje maja metalowe zapięcia i raczej takiej bym szukał.

Tak, właśnie ta druga ma metalowe i poza wielkością również to mnie przekonuje.

1 polubienie

Ja używam tej z drugiego linka od kilku lat, używam praktycznie codziennie w pracy (mam w niej podstawowe narzędzia), nie ma lekko i daje radę. Jeśli taka pojemność Ci wystarcza, to mogę z czystym sumieniem polecić.
Jeśli potrzebujesz większej pojemności, to używam też tego:

Mają wspólny system łączenia, więc jeśli zapniesz mniejszą na większą od góry, to spokojnie za uchwyt tej górnej podniesiesz całość. Są naprawdę solidnie wykonane. Można po nich skakać, przewracać, uderzać, nic się z nimi nie dzieje. Z tego co widziałem, to występują też w Castoramie ale pod jakąś inną marką.

2 polubienia

Keter rigid, qbrick, milwaukee w systemie packout, to są skrzynki nie do zajebania za przeproszeniem…
no, tylko kosztują sporo…

1 polubienie

Kojarze takie systemy, ale nie uzywalem: Tanos, TSAK