Ten o gadżetach (Nowości, nadchodzące i zbędne gadżety)

Czy ja dobrze czytam, że nie będzie on miał głośników stereo? XDD
Mono za 1400 dolców :laughing:

1 polubienie

IMO nie wiem po co miałyby być tu głośniki stereo. To nie wygląda jak urządzenie targetowane do konsumpcji YT czy Netflixa (bo kto by chciał wydać $1400 za ekran 5.6" do takiego użytku) :smiley:

Natomiast widzę grube zastosowanie jako urządzenie pomiędzy ipadem a telefonem do użytku dla, np. Salesforce. Sama możliwość odpalenia Teams na jednym ekranie i sharepointa na drugim to już kosmos przy tym form factorze.

Natomiast jak się na to coś patrzysz pod kątem zwykłego użytkowania to ekrany za małe, za szerokie toto żeby wygodnie rozmawiać. Jak na tym pisać jedną ręką? itd. itd.

1 polubienie

Dlatego to nie ja jestem targetem w tym przypadku. W tej cenie wolałbym jednak kupić iPada jako dodatek do iPhona. Jeśli jednak jakiś menadżer będzie czerpał pełnymi garściami z dwóch niezależnych ekranów to pewnie jest to potrzebne na rynku. Ciekawi mnie czas pracy na baterii jeszcze :wink:

Znam takich co narzekają, że muszą do pracy w terenie dźwigać i iPhone i iPada (jeszcze się wkurwiają, że duży). Tak więc widzę do tego zastosowanie jak najbardziej. Zresztą jestem sobie w stanie wyobrazić całkiem dużo zawodów gdzie taki terminal ma mnóstwo sensu (tylko nie z tym podatkiem od nowości, bo $1400 to jednak całkiem sporo, nawet jak na korporacyjne bagienko).

Podatek od dwóch ekranów złączonych zawiasem xD Przecież to działa na zasadzie dzielenia ekranów jak w zwykłym telefonie z Androidem. A że nie mamy jednego dużego ekranu tylko jest połączony zawiasem to robią wielkie halo xD

nawet LG jakiś czas temu miało dodatkowy ekran do któregoś telefonu, działało to dokładnie tak samo i ten zestaw nie kosztował $1400 xD

1 polubienie

Tylko kto normalny kupuje dziś telefony LG :smiley:

LG się skończyło na G4

LG to dobry deal 2 miesiące po premierze, bo kosztują połowę tego, co na starcie xD

3 polubienia

za 1/3 ceny Samsunga :smiley:

Pierwsze zastosowanie giętkiego LCD które wg mnie ma sens

Wydaje mi się że znalazłem doskonały prezent na kolejne święta jeżeli wyjdzie poza fazę kickstartera

https://www.kickstarter.com/projects/thecc/the-couch-console?ref=21spw3&utm_medium=referral&utm_source=85.backer.camp

Już samo to że reklamują to coś Pringelsami i whisky do mnie przemawia

5 polubień

Wygląda świetnie!

Wspaniałe! Nie ma co się rozdrabniać przewracając np. tylko szklankę z whisky na kanapę, trzeba iść grubo i jak już przewracać, to wszystko razem: whisky, chipsy, dip, telefon i okulary! :joy:

6 polubień

Nie wiem gdzie to wrzucić ale może być interesujące dla każdego posiadacza Xiaomi Air Purifier

301,79 zł 11%OFF | Adapt To Xiaomi Mijia Air Purifier No White Mist Evaporative Humidifier Household Silent Bedroom Office Purification

Nakładka z nawilżaczem ewaporacyjnym.

PS: nie mam pojęcia dlaczego mi Ali zamienia linki na francuskie

4 polubienia

Uuuuuu… Seiko wprowadziło nowe soczewki do okularów
Nieparujące!

https://seikofoglesscoat.pl/?utm_source=FBPost&utm_medium=VideoPost3&utm_campaign=FBFoglessCoat&fbclid=PAAaZUj_K6pN_V4nPmIoz8YajPPgaKQQ_GnTHd0rb3mlgr8WWcm5CuDiW7Zwc

2 polubienia

Mam nadzieję, że będzie działać ze wszystkimi Androidami a nie tylko z Samsungami (interesujące zaczyna się dopiero od 38 sekundy)

Jak nie będzie z innymi androidami, to przyjdzie ktoś z XDA albo 4PDA i zrobi, że będzie, to nie jest jakiś ogromny problem

albo z Xiaomi :smiley:

Obawiam się trochę tego, że Samsung idzie za bardzo w Applowo-zamknięty ekosystem.

Xiaomi właśnie dostało bana w USA. Ciekawe czy podzieli los Huawei. Szkoda by było IMO.
Ciekawe co następne, Oppo z OnePlusem?

Ban poszedł na inwestowanie kapitału w akcje, nie w zakaz sprzedaży. Czyli to nie jest to samo co Huawei i DJI.

Swoją drogą Xiaomi chyba słabo penetruje rynek US.

1 polubienie