Szukam - słuchawki TWS

to ja tak miałem w zwykłych 2 gen. W Pro 2 gen nie mam takich sytuacji.
A używam tak, że się zużywają nierównomiernie bo np. dłuższy czas nosze tylko prawą albo lewą.
Nie spotkałem się jednak z tym, że po wyjęciu z case nie były obie naładowane 100%

ja miałem kilka razy duet 0 i 100% w słuchawkach, bo wydawało mi się, że prawidłowo je włożyłem do etui i miałem rację - wydawało mi się :wink:
jak nie wskoczyły obie idealnie w swoje miejsce i nie złapał magnes, to potrafiła mi się rozładować jedna słuchawka

może to tylko ja, albo moje Apple TV, ale o ile do iPhona/iPada/Maca łączą się szybko i bezproblemowo, to podłączanie AirPodsów Pro 1 gen do Apple TV trwa u mnie wieki i zazwyczaj udaje się za 2 bądź 3 razem, po długim oczekiwaniu lub po połączeniu i nagłym rozłączeniu

Dla kontrastu takie same Pro 1 gen mojej Żony podłączają się w sekundę. A moje potrafią sobie zrobić wycieczki po urządzeniach i mimo że łączę w ATV, to musiałem nieraz wstać z kanapy po iPhona/iPada lub iść do Maca w drugim pokoju, żeby je odłączyć i dopiero wtedy móc podłączyć do ATV.
A mam wyłączone automatyczne łączenie z innymi urządzeniami i zgdnijcie co? Nic. I tak się łączą.

Używam pro od listopada 2019. W tym czasie dwa razy wymieniane (06.20 i 01.22) bo zaczynały „pierdzieć” przy włączonym ANC. Ale bezproblemowa wymiana ze względu na akcję serwisową, a dzięki temu za każdym razem nowa bateria.

1 polubienie

A akcja serwisowa dalej jeszcze działa czy już zrezygnowali z tego?

Jeszcze pierwsza generacja została poprawiona, więc późno kupowane Pro były pozbawione tej usterki. W dwójkach nie było tego problemu w ogóle. Nie kupuj w pierwszej połowie września, bo może odświeżą port (Lightning do USB-C) wraz z nowym iPhonem.

2 polubienia

Ok, dzięki za info. Jeśli już będę kupował to dopiero na święta. Na razie przemęczę się z przełączaniem między urządzeniami. Albo jak będę bardzo się spieszył to podłączę do iPada EarPods, których na razie używam do Switcha.

1 polubienie

Moje Soundpeats Air 3 po 2,5 roku powoli dogorywają, praktycznie codziennie muszę je ładować, a i tak czasem któraś słuchawka potrafi nie grać, bo się nagle wyładuje.

Co się teraz kupuje ze słuchawek typu Airpods (nie pro, bez gumek). Jakoś szkoda mi kasy na słuchawki Apple, jeśli wcale nie pożyją dłużej…

Best Cheap Wireless Earbuds under $50 - May 2024 tutaj masz zestawienie :slight_smile: Ale możesz też poszperać na stronie bardziej. Jest skarbnicą wiedzy o tanich słuchawkach :slight_smile:

2 polubienia

Taaak. Świetna strona. W swoim czasie często odwiedzałem.
Mam teraz 5 par słuchawek.

6 polubień

dzięki, znałem to i tym się kierowałem kupując obecne słuchawki. Ale jakoś zaufanie mi spadło po porównaniu ich recenzji aktualnego faworyta (jakiś huawei) z komentarzami odnośnie tych słuchawek w sklepach.

Ja za ich poleceniem kupiłem jakiś czas temu Edifier X6 i jestem bardzo zadowolony. Ale to było grubo ponad rok temu, więc sporo mogło się zmienić.

Jako, że moja córka zażyczyła sobie TWSów, to do +/- 150 PLN wyszło mi, że najbardziej polecane są Oppo Enco Air 3