Szukam - słuchawki TWS

tam są prawie same dokanałowe, i generalnie na kablu :wink:

Szukam takiego odpowiednika Airpods, żeby dostać 80% ich jakości za 20% ceny. Z preferowanym formfactorem Airpodsów.

1 polubienie

Pewnie, zwłaszcza jeżeli chcesz w takim form factorze i w takiej cenie, musisz celować w coś od Xiaomi

albo trochę wykraczające poza budżet

Z tym, że nie wiem jak grają. Ale tych 2S widzę trochę recenzji to sobie możesz pooglądać/poczytać.

1 polubienie

Jeszcze jest RepTronics czyli prawie idealne podróby. To w 100% odpowiada wymaganiom 80% jakości za 20% ceny.

Tu masz cały guide: https://www.reddit.com/r/RepTronics/wiki/ultimateguide

Mam takie na rower aby nie było szkoda jak się rozwalą. Niewiele ustępują oryginalnym. Jakość mikrofonu gorsza, nie ma przełączania między urządzeniami i dźwięk delikatnie gorszy. Apple widzi je jako Airpodsy.

Tylko ważne abyś nie kupował pierwszych lepszych tylko dokładnie te z poradnika. Jest masa badziewia na rynku w tej kwestii.

Taka opcja to na pewno odpada — podróbek nie zamierzam kupować. To już wolę autorski produkt od majfrenda niż repliki.

1 polubienie

ja mam Tronsmart Spanky Beat czy jakos tak, po taniosci robia robote, niestety nie maja ANC

1 polubienie

w życiu o tym nie słyszałem, ale widzę że mają też wersję “jak airpodsy” i są za stówkę

1 polubienie

te

w moich tylko obudowa sie poscierala, ale same sluchawki smigaja az milo, bbateria jest super, szczegolnie w porownaniu do zwyklych airpodsow (to jakis zart). Aczkolwiek nie wiem jak z iPhone, i maja jedna troche wkurzajaca wade - potrafia sie same rozparowac. To tylko kilka klikow ale wkurzajace, dlatego poczatkowo ich nie polecalem.

1 polubienie

Wezmę pod uwagę, dzięki :+1:

O, to też wygląda ciekawie, choć nie najnowsza konstrukcja, to cenowo wyglada dobrze

Tak się jeszcze zastanawiam, bo wpadłem na markę soundPEATS…

I uwagę moją zwróciły SoundPEATS TrueAir 2, SoundPEATS TrueAir 2+ i SoundPEATS Air 3
Ktoś coś używał?

na razie dodam do alertów na pepperku, jak się pojawi promo, to spróbuję, a jak Baseusy moje szlag trafi zanim mi się jakaś promocja objawi, to na szybko zakupię wspomniane Tronsmarty Onyx Ace

1 polubienie

Miałem raz - fajne, ale umarły po miesiącu (taki model, pozniej się zorientowałem po opiniach na Amazonie, że to pospolity problem)

Czyli lepiej dopłacić trochę i kupić na Amazonie a nie na Ali

1 polubienie

Podepnę się pod temat.
Jakieś opinie o Earfun Air Pro 2? Teoretycznie pownny być do kupienia jutro w nocy za ~160 zł.

btw. to forum zrobiło mi krzywdę, bo realnie rozważam jabry za over 400 zł, mam nadzieję że cebula wygra ostatecznie XD

2 polubienia

Kupiłem na Amazon.de za jakieś 180 PLN - jak mi nie spasują czy coś będzie nie tak, to zawsze mogę zwrócić.
Słuchawki SoundPeats Air 3 (39,53€) - Pepper.pl

Tak więc tylko linkuję.

Są na rynku jakieś godne uwagi słuchawki tws które mają multipoint? Marzy mi się sparować je z ipadem i telefonem (Android) i nie musieć kombinować, przełączać, rozłączać w zależności na którym urządzeniu chce ich używać.

Jak na razie trafiłem tylko na jakieś jabry ktore są cholernie brzydkie

dokładnie Jabra 65t.

Za to model 75t również ma multipoint i wygląda o wiele lepiej. Ktoś ma jakieś doświadczenie z nimi i może coś powiedzieć o tym jak grają?

Mam 65t; dla mojej dziewczyny kupiłem 75t. Wg mnie grają bardzo fajnie. Jak w końcu mi 65t umrą to będę celował w 75 lub 85t.

Kilka uwag:

  • Moje 65t skończyły w lipcu 3 lata więc jest to już leciwa konstrukcja.
  • Nie mają ANC (za to 75t tak)
  • Bateria w moich trzyma się bardzo dobrze. Nie odczuwam żadnej różnicy (tyle, że bardzo rzadko słucham czegoś dłużej niż 2h więc może to dlatego)
  • Są większe niż 75t i to może powodować dyskomfort. U mnie występuje jak mam je w uszach dłużej niż 2h (jak już wspomniałem - bardzo rzadko; wyłącznie w pociągach czy samolotach).

Chyba w tym miejscu powinienem dodać, że są cholernie brzydkie MOIM ZDANIEM :sweat_smile:

sorry.

No ale jeśli po długotrwaym użyciu myślisz o kupnie nowszej wersji a nie ucieczce w coś innego, to chyba najlepsza rekomendacja.

75t w zeszłym roku na Black Friday można było wyrwać poniżej 500 zł i myślę że to dobra cena. Ja w programie firmowym miałem 75t z casem QI za około 500 właśnie.

EDIT: widzę je właśnie w programie firmowym za 479.99 zł lub 539.99 zł (z możliwością bezprzewodowego ładowania), więc myślę że będą w podobnych cenach na Black Friday. 85t są za 599.99 zł i 659.99 zł.

EDIT2: widzę że są już teraz za 419 zł na Euro RTV AGD / X-Kom czy Media Markt więc na BF może być tylko lepiej.

W sumie dobry pomysł poczekać bo Black Friday niedaleko. Aktualnie 75t są lokalnie za €119 dostępne u mnie. Zobaczymy czy na bf coś jeszcze zejdą

1 polubienie