Szukam kogoś kto pracuje w salonie lub BOK Orange

Jak w temacie, mam mały problem i poszukuje takiej osoby.

Prościej jest opisać dany problem. Szybciej znajdziesz kogoś, kto pomoże.

2 polubienia

Przypadkowo skasowałem esim, niestety nie bede mogl przyjechać do Polski w najbliższych miesiącach.

A to niestety masz problem, którego nie rozwiążesz. Niektórzy operatorzy akceptują notarialne upoważnienie żeby inna osoba wyrobiła dupilkat

pamiętam w jednym podcaście u Gruszki rzecznik Plusa właśnie takim casem bronił tezy, że za szybkie wprowadzenie esim, szczególnie przy klientach biznesowych może powodować nieodwracalne straty.

Dlatego przy takich opcjach powinno być milion potwierdzeń (mimo, że jest to wkurzające, ale jak często ktoś usuwa esim? - jest to pewnie do przełknięcia)

3 polubienia

Zmieniałem telefon, backup niestety nie przenosi esim. Na szybko zrobilem reset i jak sie pozniej okazało to byl błąd, bo zeby przenieść numer musiaz odebrać SMS potwierdzający :man_facepalming:

1 polubienie

Wydaje mi sie, ze kiedys cos potwierdzałem przelewem bankowym - dostalem kod w tytule wpłaty. Nie pamietam tylko czy to byl operator czy bank.

Nie ma opcji wysłani fizycznej karty na adres, na ktory jest zarejestrowany numer ?

Edit: Czy istnieje możliwość posiadania fizycznej karty i esim jednocześnie w Orange free ?