Szukam do rodziny NBA League Pass 2021/2022

NBA udostępniło opcję:
LEAGUE PASS PREMIUM
EVERY LIVE GAME + TWO DEVICES AT ONCE
Get access to every live and on-demand game for all teams, plus NBA studio shows.
PLUS

Every live HD game
Listen to select games in alternate languages
NBA TV studio shows including Game Time and Basketball Stories
Classic and archived games available on-demand
Home and Away team broadcast feeds
Live audio for every game of the season
Access to full length and 10-min condensed replays of every game
Stream on 2 devices at the same time

Czyli pozwala oglądać na 2 urządzeniach jednocześnie, przynajmniej jak ja to rozumiem. Daje to opcję na podzielenie konta. Ktoś chętny? Koszt na cały sezon to 679.99, czyli 340 zł na głowę. Samodzielny League Pass kosztuje 600 zł, więc jak kto ogląda, to warto.

4 polubienia

Cześć :smiley:

jeśli chce Ci sie zaryzykować i na chwile przeprowadzić sie do Brazyliii to z VPNów z tego kraju, cena wychodzi sporo mniejsza, nie mam pojęcia czy wtedy usługa będzie tylko dostępna dla tego kraju ale różnica jest naprawdę spora

nie miałem nigdy konta na NBA.com jak coś

1 polubienie

Można jeszcze bardziej przycebulić kupując przez Indie. Przyjemność ta kosztuje 1499 hinduskich pieniążków, co po obecnym kursie daje 80 zł za rok. Minus takiego kombinowania jest taki, że przed każdym uruchomieniem transmisji trzeba być połączonym przez VPN, a jak już ruszy można się rozłączyć.

1 polubienie

Z VPN to taki problem mam, ze faktycznie trzeba to zaczynać na tym innym kraju, a po drugie - podobnie jak z grami - jest to glos pokazujący, ze hej - jestem tu w Polsce i chce korzystać.

7 polubień

Szanuje

1 polubienie

“jestem tu w Polsce i chce korzystać.” szanuje podejście, mnie niestety nie byłoby stać na to żeby korzystać z usługi która ma stawki zagraniczne. Gdyby ktoś w stanach musiał zapłacić za taką usługę ~600/700 dolarów stworzyłby się niezły bojkot i oburzenie

1 polubienie

NBA akurat w miarę dopasowuje stawki do rynku. Dlatego Indie są tak tanie, dlatego Polska jest tańsza nieco niż kraje Europy Zachodniej. Tanio to nie jest, ale za 600 zł masz 8 miesięcy koszykówki na najwyższym poziomie, z możliwością obejrzenia KAŻDEGO meczu :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.