Switch oled vs Steam Deck

Bede grau w gre :grinning:

Screenshot 2023-01-02 at 15.57.41

BTW

Muszę tylko teraz rozkminić jak zainstalować BOTW na Decku.

3 polubienia

Instalujesz Windows 11, emulator switcha i dorzucasz obraz gry i z głowy.

2 polubienia

Troche mnie dziś poniosło :see_no_evil: ale jak nie kupię to stracę :joy:

3 polubienia

uuu widzę ze szeroko, ile wyszło przy kasie? :slight_smile:

1 polubienie

Trochę więcej niz planowałem :joy: ale większość kupiłem poza steam store (klucze), reszte w promocji (do 5go stycznia).

3 polubienia

Wlasnie ogrywam Uncharted i powiem tylko, ze jestem mega pozytywnie zaskoczony Deckiem. Nintendo Switch go home !

Mozna juz grac w The Division 2 na Decku, dodatkowo jest w przyjemnej promocji do 26go stycznia.

a ja się wkurzyłem, bo dzisiaj przyjechał a miałem termin na 08.01 i idzie do zwrotu, bo rysa na ekranie jest wielkości ekranu:(
ech biednemu zawsze wiatr w oczy:(

Współczuję rysy.

etam nawet nie poczułem ze go mam, odesłany i czekam na nowego, zobaczymy kiedy przyjdzie i w jakim stanie:)

2 polubienia

W sumie to nawet przed weryfikacją działało świetnie ale jeśli jeszcze coś poprawili to super. Kolejne przejście robię na decku właśnie. Nie wyobrażałem sobie granie w CP na padzie a to proszę… Da się!

2 polubienia

Same dobre gierki widzę

1 polubienie

Dziecko chce switcha na „komunię”, miałem olać i kupić, ale teraz sobie pomyślałem, że jest większa szansa, że z Deck-a ja też skorzystam. :joy:

Są tam profile?

2 polubienia

pewnie da rade zrobic bo to zwykły desktopowy system jest.

To jest Linux, więc nie widzę powodu by nie było.

Akcji instalujesz win 10/11 i masz co chcesz.

1 polubienie

Hmmm, bardzo kuszące, hej a gry np z Epic? Rozumiem, że normalnie chodzą? A przynajmniej te zweryfikowane w Steam? :smiley:

nie wiem ale pewnie tak, tylko steam i gog u mnie.

Możesz zainstalować Epic Games Store przez Lutris lub skorzystać z alternatywnego launchera Heroic Launcher. Tak czy owak, dostęp do gier z Epica masz :wink:

Są. Można też hasła pozakładać

2 polubienia