Survivor 馃敟

Mi sie koncept wyspy tak 艣rednio podoba, wole 偶e jak out to out, ale jakiej艣 tragedii nie ma.
Powracaj膮cych zawsze pr贸buj膮 si臋 pozby膰.
Ten sezon si臋 troch臋 wolniej rozkr臋ca, ale p贸藕niej jest dobrze.
To taki sezon, w kt贸rym z ca艂ego serca kibicujesz jednemu graczowi, kt贸ry walczy z przeciwno艣ciami losu. Zreszta sam zobaczysz ju偶 nied艂ugo. M贸wi艂em, 偶ebys wielkich intryg si臋 nie spodziewa艂 :slight_smile:
Ale mysle, 偶e og贸lnie bedziesz zadowolony. 37 to by艂o mocne 9, tutaj mysle, ze 7-8 spokojnie.

1 polubienie

Chyba wiem, o kibicowaniu komu m贸wimy. A przynajmniej na ten moment pok艂adam du偶e nadzieje w Keith鈥檆ie. Najbardziej chcia艂bym zobaczy膰 ju偶 jak Wardog odpada, bo strasznie mnie wkurza.

BTW. Dodaj臋 te tagi spoiler nawet je艣li w tym momencie tylko ja i Ty rozmawiamy o Survivorze, bo jak kto艣 zacznie ogl膮da膰, to przynajmniej sobie zabawy nie popsuje.

BTW: @Fei / @piotrek69 - s膮 jakie艣 survivorowe podcasty, kt贸re warto s艂ucha膰? Mo偶e jeden? Ch臋tnie bym pos艂ucha艂 jeszcze jakiego艣 zn臋cania si臋 nad odcinkami/ciekawostki albo co艣 w tym stylu.

Nie ma bardzo dobrych podcast贸w. S膮 jako takie. P贸藕niej podrzuc臋.
Urok tego sezonu jest taki, 偶e ten unlikely hero, o kt贸rym m贸wi艂em rodzi si臋 gdzie艣 midseason. A wardoga nauczysz si臋 lubi膰 :slight_smile:
Ja lubi臋 takich cwaniaczk贸w, oni zawsze musz膮 gdzie艣 co艣 namiesza膰, a przecie偶 o to w tym chodzi.
Ja Keitha nie lubi臋, bo zrobi艂 co艣, co moim zdaniem jest w Survivorze nieakceptowalne. Zreszta zobaczysz. Ju偶 nic nie m贸wi臋, przepraszam.

PS: status 19 - 30%. Do wieczora b臋dzie 100.

1 polubienie

Co do podcastow si臋 nie zgodz臋, bo akurat s膮 dwa, kt贸rych 艣wietnie mi si臋 s艂ucha.
Pierwszy to Rob Has a Podcast. By艂y uczestnik omawia ka偶dy odcinek a po zako艅czeniu sezonu robi wywiady z uczestnikami. W艂a艣nie s艂ucham jego rozmowy z Aubry i ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰, a偶 wstawi odcinek z Reem. Podcasty pojawiaj膮 si臋 cz臋sto, s膮 dosy膰 dlugiem
Drugi to The Russel Hantz Show. Najwi臋kszy villain z Survivor rozmawia z go艣膰mi. Przesluchalem tylko 3 ostatnie odcinki, ale by艂y naprawd臋 niesamowite. Wcze艣niej uwielbiam Russella, teraz mam go troch臋 do艣膰. Jest przesadnie pewny siebie. Niestety, nowe odcinki pojawiaja si臋 dosy膰 rzadko. I s艂ucha膰 mo偶na go dopiero po obejrzeniu sezonu 19., bo cz臋sto do niego nawi膮zuje.
Jest jeszcze podcast prowadzony przez Johny Fairplay (go艣膰 od akcji z babci膮 - jeden z najs艂ynniejszych moment贸w w survivor), ale jako艣 nie przypad艂 mi do gustu.

A wardoga te偶 nie trawi艂em. Za to Keitha rozumiem. Dzi臋ki podcastom jestem w stanie przynajmniej zrozumie膰 jego decyzj臋.

Og贸lnie na forach czy grupach pojawia si臋 du偶o hejtu na EoE. Mi sam koncept si臋 podoba艂, jednak my艣l臋 偶e 43 minuty to za ma艂o 偶eby go odpowiednio przedstawi膰. Na EoE dzia艂o si臋 du偶o ciekawych rzeczy, a nie wiedzieli艣my praktycznie nic.

1 polubienie

Da si臋 gdzie艣 w PL ogl膮da膰 legalnie czy trzeba piraci膰 albo VPN i jakie艣 dziwne zagramaniczne us艂ugi op艂aca膰?

1 polubienie

Niestety trzeba cudowa膰 z VPNem albo piraci膰.

Co do podcast贸w, to je艣li ju偶 musz臋 co艣 poleci膰, to polecam te trzy.

Survivor Historian wychodzi raz na ruski rok, ale merytorycznie jest to jeden z najlepszych.

Drugi, kt贸rego czasem s艂ucham, to ten Purple Rock

Rob Has a Podcast ma dobre wywiady, ale og贸lnie to trzeba si臋 przedziera膰 przez ton臋 syfu o innych reality show:

Podcastu Russella nie linkuje, bo @pawelorzech ma na razie zakaz s艂uchania, a nawet googlowania go. A poza tym jako艣膰 audio tak gwa艂ci uszy, ze g艂owa zaczyna bolec. Ale wr贸cimy do tego tematu za jaki艣 czas.

1 polubienie

Czyli netflix ale jaki kraj? :smiley: Bo jak tak piszecie to zaczynam mie膰 ochot臋 spr贸bowa膰.

Nie Netflix. CBS All Access albo PrimeVideo. USA.

Pawe艂 obejrza艂 sezon 37., jest w trakcie 38. i planuje go zmusi膰 do 28. zanim skoczymy na g艂臋boka wod臋, tak偶e najwygodniej chyba by by艂o gdybys zacz膮艂 od kt贸rego艣 z nich, 偶eby艣my mogli tu razem pogada膰.

1 polubienie

Dok艂adnie tak! Chyba czwarty odcinek S38 teraz b臋d臋 ogl膮da膰. W kolejce te kt贸re wymieni艂 Piotrek. A pobrane chce mie膰鈥 Wszystkie.

1 polubienie

Obraz

1 polubienie

@piotrek69 Tak z ciekawo艣ci - obejrza艂e艣 wszystkie sezony, czy masz jeszcze jakie艣 do nadrobienia?

1 polubienie

Wszystkie, poza 22, bo to by艂a taka tragedia, ze po kilku odcinkach ju偶 wiedzia艂em, jak si臋 sko艅czy, wiec przelecia艂em przez same tribale.

Powodem, dla kt贸rego poleci艂em Paw艂owi ogl膮da膰 na pocz膮tek nowe sezony jest jako艣膰 obrazu.
Nie wyobra偶am sobie zach臋cenia nowego widza do 鈥瀢kr臋cenia si臋鈥 w jako艣ci SD.

Je艣li jeste艣 ciekawy, jak zacz臋艂a si臋 moja mi艂o艣膰 do survivora, to gdzie艣 na YouTube pare 艂adnych lat temu przewin膮艂 mi si臋 film z Russellowymi highlightami i obejrzalem S19 jako pierwszy. (Widzia艂em co prawda S1 jako dzieciak, ale to by艂o mega dawno)
Przelecia艂em przez wszystkie sezony z wy艂膮cznie nowymi graczami w HD a potem wzi膮艂em si臋 za SD od pocz膮tku i sko艅czy艂em na HD z powracaj膮cymi. Zrobi艂em ma艂y research zanim cokolwiek zacz膮艂em ogl膮da膰, wiec od pocz膮tku mia艂em jako takie poj臋cie jak ogl膮da膰, 偶eby sobie nie popsu膰 zabawy.

1 polubienie

O, zapomnia艂bym. Widzia艂em jeszcze dwa Australian Survivory. Jeden genialny sprzed jakich艣 dw贸ch lat (kt贸ry @pawelorzech tez b臋dzie kiedy艣 ogl膮da艂, ju偶 moja w tym g艂owa) i ten drugi s艂aby z Russellem.

1 polubienie

Wrzucony na TELEFON. Co oznacza, 偶e b臋d臋 m贸g艂 ogl膮da膰 wieczorami i nie budzi膰 Magdy! Ale偶 ekscytacja.

Pobra艂em sobie te偶 Handbrake, wi臋c jak sezon b臋dzie wa偶y艂 30GB to go troch臋 zmniejsz臋 i te偶 wrzuc臋 na telefon.

1 polubienie

Pawe艂, tylko Infuse. 呕adne VLC. sprawd藕.

1 polubienie

Infuse kosztuje piniondze. VLC nie, a VLC dzia艂a bdb dla mnie.

Jest za free, tylko ja zapomnia艂em, 偶e ten sezon 38 to specjalna 鈥.mkv edition鈥 wersja z iTunes, a do tego chyba Premium potrzebny :slight_smile:
My bad.

Kiedy艣 mo偶e go kupi臋, bo jest 艂adny, ale VLC u偶ywam od wielu lat i ju偶 przywyk艂em鈥

1 polubienie