Survivor 🔥

Gdzie mnie z tymi spoilerami :joy:

1 polubienie

Nie wierzę, Survivor w YWP!!! :heart::heart::heart:

3 polubienia

A ten @pawelorzech to jeszcze ogląda, czy porzucił?

Ogląda, ale teraz jestem na obczyźnie i mam mniej czasu!

1 polubienie

Usłyszałem w podcaście, że ktoś ogląda Survivor i aż specjalnie założyłem tutaj konto.

To tak żeby narzucić jakąś dyskusję:

Spoiler do sezonu 38

Czy Chris zasłużył na wygraną? Według mnie tak. Wiedział, że jego jedyną szansą jest oddanie immunitetu i pokonanie Ricka. Już nawet nie chodzi o to, że Gavin i Julie nie daliby rady tego zrobić - Chris większość gry spędził na EoE i musiał zrobić jakiś wielki ruch. Swoje ostatnie dni gry rozegrał w najlepszy możliwy sposób. Może jakby Gavin lepiej odpowiadał na pytania i dał lepszą przemowę to wynik byłby inny.

3 polubienia

Na razie to Ty tylko ze mną możesz pogadać. Do 38-go sezonu to Paweł ma jeszcze długą drogę, a chyba nikt się jeszcze nie skusił do oglądania w ogóle.

Wiec odpowiem:

Moim zdaniem zasłużył. Choć mówię to z bólem serca. Ja to widzę tak, że w najlepszy możliwy sposób wykorzystał dany mu czas. Oddanie immunitetu było jednym z lepszych strategicznie zagrań. Bo wiedział, że z Devensem nie miał w finale szans, więc nawet nie było sensu do tego finału iść, jeśli byłby tam tez Rick. Wiec jego zagrywka, która wyglądała na honorowa i bohaterska tak naprawdę była jedynym na chłodno przekalkulowanym sposobem, żeby kupić sobie jury. Julie to w ogóle pomijam, bo ona to się tam znalazła jako zerowe zagrożenie, a Gavina nie lubiłem od początku. Taki przydupas przyklejający się do innych, a potem opowiadający bajki, ile to on nie zrobił, żeby się tam znaleźć. Dobrze, ze nie wygrał. A argument, że Chris nie powinien wygrać, bo spędził kupę czasu na EoE jest dla mnie taki sobie, bo Ci sami ludzie, którzy powtarzają, ze powinien wygrać Devens zapominają, ze on tez kupę czasu na EoE przesiedział. Zasady gry były takie, że jak się wraca z EoE, to się ma szanse na wygrana. No to wrócił i wygrał. Sezon mi się podobał ze względu na Ricka, poza tym ok, ani świetnie, ani tragedia. Ale wolałbym, żeby w przyszłości już nie było takich cudów jak EoE.

Jeszcze tylko dodam: najbardziej zasłużone final 3 to by był Rick, Lauren i Victoria. A, że wyszło jak wyszło, Chris zasłużył najbardziej.

1 polubienie

Wróciłem do kraju, znów mam dostęp do Survivora. Wracam.

1 polubienie

2 polubienia

Odcinek 8, sezon 37. Głosowanie. WAAAAT xD

Mówiłem, że po merge’u tribale są szalone. A ten wcale nie jest nawet najmocniejszy! :slight_smile:

Juz się mogę doczekać Twojej reakcji po następnym odcinku. Bo TAM JEST MOC.

1 polubienie

Dobra, obejrzałem WSZYSTKO. Doskonałe. Po prostu doskonałe. Jestem w szoku, że nie widziałem tego wcześniej. Co robić dalej? Co dalej oglądać? Jestem gotowy!

1 polubienie

Dziewiętnasty.

Albo nie. Obejrzyj 28., żebyś w pełni wbił się na haczyk. Jak obejrzysz i uznasz, ze chcesz więcej, to pomyślimy, co zrobić dalej. To znaczy ja już wiem, tylko będziemy musieli ustalić, czy i na ile sezonów będziesz miał jeszcze ochotę.

PS: Ale to, jak wyleciał Dan i jak Christian wyczuł zdradę Gabby to było coś pięknego, nie?

W tym momencie mam takie Survivory u siebie, już na miejscu, więc potem mogę coś z nich. Natomiast skoro rekomendujesz 28 i 19, to spróbuję zaopatrzyć się w oba i zacząć od 28. Muszę tylko pamiętać, żeby nie pobierać takich wersji jak te CRR tutaj, bo ważą po 25GB i nie mam miejsca na nie na telefonie, a tak najwygodniej mi oglądać mimo wszystko.

#EDIT
Znalazłem źródło, więc mogę mieć więcej, chociaż trochę to potrwa i niestety ważą po 25GB, no ale trudno, COŚ WYMYŚLĘ.

W ogóle to była piękna rozgrywka. Christan naprawdę rewelacyjnie grał, jestem trochę smutny, że nie doszedł dalej. Ale totalnie mi się to podoba. Jedyne co mnie wynudziło, to 20minutowy special z unionem, chociaż też nie do końca, bo fragmenty kiedy Natalia, ta CEO Publisher mówiła, że ją źle pokazali to :chefskiss:.

To mój nowy nałóg!

To są raczej słabe sezony.

Sezon 28-my pozostawmy na razie z boku - jest bardzo dobry sam w sobie.

Moim celem jest jako takie doprowadzenie Cię do sezonu 20-go, bo jest naprawdę bardzo dobry. Ale żeby go w pełni docenić, musisz poznać kilku głównych uczestników. Wiec miałem nadzieje, ze obejrzysz 2-3 sezony z tymi kluczowymi zawodnikami przed 20-tym nieważne, czy to zajmie miesiąc, czy rok.

28-my jest świetny i nie wymaga żadnego przygotowania, dlatego myśle, ze warto go obejrzeć. Ale możesz go zostawić tez na koniec. Przygotowania do sezonu 20. najlepiej zacząć od 19., bo musisz poznać Russella. Po prostu musisz. Nigdy nie było i chyba nie będzie już takiego gracza, jak on.

Przypominam, że sezony 12-28 są na Prime Video.

Chce jeszcze tylko powiedzieć jedno: jak mówię ja, czy inny fan, ze sezon jest słaby, to nie znaczy, ze jest to opinia pretensjonalnego dupka mającego się za konesera. To po prostu znaczy, ze się trochę wynudzisz :wink:

Prime Video niestety nie działa mi przez VPN na telefonie, co mnie trochę ogranicza. Nie za bardzo mogę w domu oglądać seriale na komputerze - mam czas tylko wieczorem, przed snem, a jak mam w łóżku komputer, to Dyrektor Finansowy nie może za bardzo spać, bo JAKIŚ WIELKI EKRAN ŚWIECI I MRYGA PRZEZ PARĘ GODZIN.

Niestety sytuacja jest teraz taka, że sezon 19 będę mieć za jakieś… dwa dni. Mało seedów, w domu mam internet bardzo słaby, spróbuję w pracy coś pociągnąć, ale to wciąż - dwa dni. Mogę zacząć któryś z tych, co mam. Więc gdybyś z tej listy (pominiemy 20) mógł wybrać jeden, który jest na tyle OK, że mogę go teraz wciągnąć, to który? Bo 2 dni bez oglądania, to 2 dni stracone na czekanie.

BTW. Pobieram też najnowszy, 38.

Zdecydowanie leć w takim razie z najnowszym. Jest również bardzo dobry, a będzie się sciągał elegancko.
Nie ma tam zbyt dużo knucia i układów, ale jest szalenie dobra obsada i jeden gość, którego pokochasz i będziesz wspominał przez lata na samo hasło Survivor.
DM

1 polubienie

Dodam tylko, ze jest tam czwórka powracających graczy, ale ich historie nie są jakieś szczególnie ważne dla przebiegu rozgrywki, wiec no stress.

1 polubienie

Jadę z tematem. Oglądam pierwszy, pobieram drugi odcinek. Jestem na ogniu.

1 polubienie

Dwa pierwsze odcinki już za mną. Kurde, czuję to oraz podoba mi się, chociaż jeszcze jakieś super ognia nie ma. Widać, że powracających chcą się szybko pozbyć. No i koncept tej dodatkowej wyspy… Ciekawe, bardzo ciekawe, jestem mocno zainteresowany tym, co się z tą wyspą stanie dalej.

1 polubienie