Survivor 🔥

Jak oglądać:

Ja kupuje w iTunes US, ale wszystkie sezony są dostępne w Prime Video w USA. Wiec musiałbyś pokombinować z VPNem.
Ale szczerze? Jak czegoś nam nie chcą dać oficjalnie, to uważam, że śmiało można piracić. Tylko ciężko będzie coś znaleźć w wysokiej jakości. Zwłaszcza starsze sezony.

Co oglądać:

Survivorka można podzielić na dwie części na dwa sposoby.

Sposób pierwszy:

  • sezony 1-16 - nadawane i dostępne tylko w 4x3.
  • od 17-go sezonu - 16x9 HD

Sposób drugi:

  • Odcinki z wyłącznie nowymi graczami.
  • Odcinki z powracającymi graczami, którzy mają już jakaś historie.

Na początek polecam oglądanie odcinków HD z wyłącznie nowymi graczami - raz, żeby jakość jak z kalkulatora nie zraziła, dwa, żeby nie mieć problemów ze zrozumieniem niektórych graczy/relacji.

Więc na początek polecę trzy, jak „zażre”, to śmiało mogę polecać następnych 35 w odpowiedniej kolejności :wink:

Sezon 19 - jeden z lepszych sezonów, pierwszy sezon w którym występuje gracz, który wywrócił całe show do góry nogami. Do dziś uczestnicy wzorują się na jego stylu gry. Jest jedna rzecz w tym sezonie, która bardzo, ale to bardzo wkurza, ale nie mogę nic powiedzieć, żeby nie zepsuć oglądania.

Sezon 37 - świeżynka z zeszłego roku, ale absolutnie fenomenalna obsada. Niesamowite zagrania, satysfakcjonujący zwycięzca i generalnie bardzo przyjemnie się ogląda.

Sezon 28 - bardzo dobra obsada, dużo śmiechu dzięki kilku graczom, sensowna gra i wystarczająca ilość knucia.

Zanim ktoś zacznie oglądać cokolwiek, prosze się tu do mnie zgłosić, żebym z grubsza wyjaśnił zasady, żebyście nie musieli się drapać w głowę w trakcie oglądania.

2 polubienia