Survivor 馃敟

Czy naprawd臋 nikt nie ogl膮da? Nic a nic?
Naprawd臋 nie mam z kim porozmawia膰 o wczorajszym finale? O tym, kt贸re sezony s膮 najlepsze, o tym kto jest najlepszym, a kto najgorszym zwyci臋zca? O naszych nominacjach do Survivor: Legends? O najbardziej robbed zawodnikach?
Przecie偶 to koszmar. @pawelorzech co艣 m贸wi艂, ze b臋dzie ogl膮da艂, ale a) nawet nie wiem, czy my o tym samym show m贸wimy, b) zanim on nadgoni, 偶eby si臋 da艂o pogada膰 to b臋dzie 2020.
Masakra. 呕eby Polak z Polakiem nie m贸g艂 porozmawia膰 o jednej z najwspanialszych rzeczy jakie przynios艂a nam telewizja.

FML :broken_heart::broken_heart::broken_heart:

Obraz

1 Like

To powiedz od czego zacz膮膰, gdzie mo偶na obejrze膰 itd. Bo ja JESZCZE nie obejrza艂em, ale chc臋 to zrobi膰.

Uwielbiam to. Kto艣 co艣 rzuci, a ty si臋 domy艣laj o co chodzi鈥
https://www.netflix.com/title/80113647
https://www.netflix.com/title/80046729
Kt贸ry? Czy jaki艣 inny?

1 Like

Jak ogl膮da膰:

Ja kupuje w iTunes US, ale wszystkie sezony s膮 dost臋pne w Prime Video w USA. Wiec musia艂by艣 pokombinowa膰 z VPNem.
Ale szczerze? Jak czego艣 nam nie chc膮 da膰 oficjalnie, to uwa偶am, 偶e 艣mia艂o mo偶na piraci膰. Tylko ci臋偶ko b臋dzie co艣 znale藕膰 w wysokiej jako艣ci. Zw艂aszcza starsze sezony.

Co ogl膮da膰:

Survivorka mo偶na podzieli膰 na dwie cz臋艣ci na dwa sposoby.

Spos贸b pierwszy:

• sezony 1-16 - nadawane i dost臋pne tylko w 4x3.
  • od 17-go sezonu - 16x9 HD

Spos贸b drugi:

• Odcinki z wy艂膮cznie nowymi graczami.
  • Odcinki z powracaj膮cymi graczami, kt贸rzy maj膮 ju偶 jaka艣 historie.

Na pocz膮tek polecam ogl膮danie odcink贸w HD z wy艂膮cznie nowymi graczami - raz, 偶eby jako艣膰 jak z kalkulatora nie zrazi艂a, dwa, 偶eby nie mie膰 problem贸w ze zrozumieniem niekt贸rych graczy/relacji.

Wi臋c na pocz膮tek polec臋 trzy, jak 鈥瀦a偶re鈥, to 艣mia艂o mog臋 poleca膰 nast臋pnych 35 w odpowiedniej kolejno艣ci :wink:

Sezon 19 - jeden z lepszych sezon贸w, pierwszy sezon w kt贸rym wyst臋puje gracz, kt贸ry wywr贸ci艂 ca艂e show do g贸ry nogami. Do dzi艣 uczestnicy wzoruj膮 si臋 na jego stylu gry. Jest jedna rzecz w tym sezonie, kt贸ra bardzo, ale to bardzo wkurza, ale nie mog臋 nic powiedzie膰, 偶eby nie zepsu膰 ogl膮dania.

Sezon 37 - 艣wie偶ynka z zesz艂ego roku, ale absolutnie fenomenalna obsada. Niesamowite zagrania, satysfakcjonuj膮cy zwyci臋zca i generalnie bardzo przyjemnie si臋 ogl膮da.

Sezon 28 - bardzo dobra obsada, du偶o 艣miechu dzi臋ki kilku graczom, sensowna gra i wystarczaj膮ca ilo艣膰 knucia.

Zanim kto艣 zacznie ogl膮da膰 cokolwiek, prosze si臋 tu do mnie zg艂osi膰, 偶ebym z grubsza wyja艣ni艂 zasady, 偶eby艣cie nie musieli si臋 drapa膰 w g艂ow臋 w trakcie ogl膮dania.

Inny.

1 Like

No. I mo偶na by艂o tak zrobi膰 na pocz膮tku鈥
No to nie widzia艂em ;D

1 Like

BARDZO polecam. To jest reality show, jak 偶adne inne (偶aden inny?). Wci膮ga bardziej, ni偶 Gra o Tron i Breaking Bad razem wzi臋te. Serio. I dodam jeszcze, 偶e jest patologia-free. Nie ma nic wsp贸lnego z 偶adnymi Big Brotherami, Housewivesami, czy innymi Jersey Shore.
Takie troch臋 guilty pleasure dla nieidiot贸w. :wink:

1 Like

Dzia艂a zalogowanie si臋 do Amazon Prime, przej艣cie na .com po VPN i odpalenie. Wi臋c mog臋 ogl膮da膰 Survivora legalnie bez problemu! Jedyny minus?

鈥淪eason 1, 3, 12-28 included with Prime鈥 Co znaczy, 偶e inne sezony musz臋 albo kupi膰 albo ukra艣膰, ale i tak wystarczy mi chyba na pocz膮tek tyle. Zobacz臋 19, 28, 37 mog臋 gdzie艣 znale藕膰.

1 Like

Czwarty odcinek 37 sezonu. Mam nadziej臋, 偶e nied艂ugo wyleci Natalie. Ale to jest dobre. :100::fire:

1 Like

M贸wi艂em? M贸wi艂em? :slight_smile:

1 Like

are you f鈥 kidding me? 38 sezon贸w???

2 Likes

Dok艂adnie. I raczej pr臋dko nie sko艅cz膮. DZI臉KI BOGU.

Shit :smiley: Dobrze, 偶e nie mam takich na艂og贸w.

Lepiej nie zaczynaj. Za dobre to jest. Nie 偶artuje.

1 Like

Je偶u jaki ja jestem szcz臋艣liwy. Wreszcie b臋d臋 mia艂 z kim gada膰! Mo偶e jeszcze kto艣 si臋 skusi? :slight_smile:
Pawe艂, je艣li teraz Ci si臋 podoba, to od si贸dmego odcinka jest jeszcze lepiej. Du偶o lepiej.
Og贸lnie to prawie zawsze druga po艂owa sezonu jest lepsza.
Ale Ci zazdroszcz臋. Ogl膮da膰 Survivor pierwszy raz to uczta.

1 Like

Jak jeszcze @pawelorzech m贸wi, 偶e wi臋kszo艣膰 si臋 da ogarn膮膰 z amazona + proxy, to je艣li zostanie mi nast臋pny tydzie艅 chorobowego, to pewnie z nud贸w ogarn臋. Ech co wy tu ze mn膮 robicie.

1 Like

Nie 偶ycz臋 zdrowia zatem :smiley:

Wylecia艂a!!! Ale dobrze.

Straszna wied藕ma.

1 Like

1 Like