🎮 Stojak na pady z konsoli

Nazbierało mi się trochę padów do konsoli, które są regularnie w użyciu i chcę je jakoś sensownie przechowywać, ale nie umiem znaleźć kompaktowego rozwiązania. Chodzi mi np. o coś z przegrodami, pomiędzy które będzie się wkładało pady na stojąco, żeby zajmowały jak najmniej miejsca. Jak nic nie znajdę, to kupię po prostu stojak na buty, coś na akcesoria prysznicowe czy jakiekolwiek inne pseudo półki i skryję gdzieś w szafie, ale ciężko mi będzie wygospodarować na to miejsce, które nie jest na widoku. Przecież ktoś już musiał wynaleźć stojak na pady, nie? Wiem że są i to w dodatku z ładowaniem, ale tylko na dwa, a chciałbym na minimum 8, w dodatku nie wszystkie takie same. Ładowanie nie jest potrzebne, chociaż jakby było to rewelacja. Jakieś propozycje?

1 polubienie

Podbijam, bo mam podobny problem (ja po prostu kładłem je na/obok konsoli, ale to wygląda słabo).

A jakieś rozwiązanie z drukarką 3D?

Ja bym chciał kupić gotowe rozwiązanie.

1 polubienie

Ja kupiłem kiedyś taką podstawkę do padów do ps4 na Amazonie:


Spełnia swoje zadanie super.
Ładuje pady no i p

Jak chcesz ładnie to znajdź sobie w mieście producenta case’ów eventowych i zamów.

Chłopaki robią cuda na tak rozmaite wymiary i tak docinają gąbki że myślę że “będzie Pan zadowolony”.

A jako że case’y się robi również pod rackowanie kilkunastu sprzętów z zasilaniem to myślę że i opcje zasilacza Ci ogarną

Np. Tu http://www.az-cases.pl/

A może wkręć sobie w ścianę jakieś haczyki/szpikulce i powieś te pady? Z fajnym oświetleniem to by niezle mogło wyglądać. Przygotowałem nawet profesjonalny szkic.

3 polubienia

Szkoda tylko, że żeby się wtedy ładowały, to albo musisz wykucować coś crazy albo będzie wisiał kabel.

Znalazłeś coś?

Ja przy okazji grzebania w sieci trafiłem na ten wątek:

Nie znalazłem, więc póki co z półki, na której stoi konsola sprzątnąłem wszystko inne i mieści się tam teraz 8-9 padów, czyli wszystkie :slight_smile:. Dostęp do nich jest trochę utrudniony, ale przynajmniej nie walają się już po całym salonie. Możliwe że któryś z pomysłów z Twojego linka wdrożę w życie.

Kup sobie takie coś:

I podwieszaj pady pod sufitem :smile: