Stelaż do podnoszonego biurka

Witam wąsy.
Wiem że wiele osób ma i fajnie by to było zebrać w jakiś wątek.
Więc co kupić i dlaczego a czego unikać?

1 polubienie

Ostatnio wyposażając domowe biuro poszedłem w Ikea Rudolf, tzn. Rodulf RODULF Biurko z regulacją wysokości, szary/biały, 140x80 cm - IKEA i bardzo sobie chwalę. Przestrzeliłem się tylko z głębokością blatu ale to do wymiany później prawdopodobnie lub skrócenia. Nie ma bajerów typu ulubione pozycje, sterowanie przez Bluetooth ale szczerze mówiąc mając to w biurze-biurze i skorzystaniu dosłownie dwa razy to w domu mi nie brakuje :slight_smile:
Można komplet z blatem, można same nogi i dobrać sobie blat według uznania.

Ja na pewno mogę odradzić wszelkie ręczne sterowanie. :slight_smile:

Ale jeśli na serio chcesz tego używać to opcja z pamięcią wysokości to jest bajka i aż tak dużo nie trzeba dopłacać.

1 polubienie

W swoim Rodulfie ustawiłem minimalną wysokość, gdy siedziałem i maksymalną wysokość na wygodną pozycję stojącą. Można uznać, że to moje ulubione pozycje :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

odkopuję temat :slight_smile: aż dziwne że tu raptem 4 posty są, wydaje mi się że jest tu trochę osób które korzystają z tego typu biurek, pytałem w innym wątku ale tu chyba jest odpowiednie miejsce na to więc powtórzę.

pytanie do osób które używają biurek elektrycznie podnoszonych, poluję na biurko lub stelaż, budżet jest bardzo mały bo masa innych wydatków, ale zastanawia mnie kwestia silników, czy iść w jeden silnik czy lepiej dwa.

Planuję biurko 140x60 może trochę większe jeśli był by problem z pomieszczeniem się, ale w planie jest tam monitor 32’ + MacBook 13’ do tego czasem jakiś kubek stanie czy telefon położę, może z czasem jakaś lampka, nie planuję tam stawiać żadnych ekstra sprzętów.

Blat będzie raczej ikea, na stolarza obecnie mnie nie stać, więc coś w tych wymiarach z grubością między 2 a 4cm :thinking:

Miałem Rodulf z Ikei, mam 2-silnikowy z motiondesk. Między nimi jest przepaść.

Pierwszy nie był jakoś super stabilny, czuć było, że nie jest to jakiś mocarz - ot, pozwolił wejść w świat ruchomych biurek.

Ten, który mam aktualnie, nie bez powodu jest ponad dwukrotnie droższy. Stabilność pierwsza klasa, silnik działa super płynnie, śmiało mogę siadać na blacie i bez problemu mnie unosi (nie pytajcie czy sprawdzałem), mam wbudowany bt. Co do blatu - nie bierz z Ikei. Sam kupiłem coś takiego i zupełnie inna bajka, a hajs niemal identyczny Blat laminowany 140x70 cm Gruby 25mm Zaokrąglone rogi - Czarny - Fiber Novelty

Jak masz konkretne pytania to chętnie odpowiem.

3 polubienia