Star Trek: Picard 🛸

Niestety dla mnie, nie na Netflixie :ahhhhhhhhh:

hmm...

Na świat będzie nadawał Amazon Prime. Chyba czas przeprosić się z zatoką… :wink:

Prime Video można również wykupić w Polsce.

Owszem. Można też na próbę. Ale będę musiał czekać na cały sezon. A jak się pojawi drugi? ;]
Chodziło mi bardziej o to, że Netflix wykupił całego Star Treka, robi własny, ale nie zadbali o prawa do przyszłych publikacji. ¯_(ツ)_/¯

Hmmm… powiem szczerze, że do tego netflixowego nie mogę się zmusić, pierwszy sezon poszedł, ale drugi mi nie leżał… może to będzie lepsze?

Jeżeli oceniasz pierwszy sezon na x/10 to drugi jest (x+1)/10. A ma powstać trzeci…

Bo nie mogli. Za rok będziemy mieli od cholery nowych serwisów streamingowych: NBC, Disney, HBO Max, Warner Media jako całość, Apple TV+ i pewnie jeszcze o czyms zapomniałem. Wszyscy skaczą sobie teraz do gardeł o exclusivy i już nikomu się nie opłaca brać netfliksowej kasy. CBS w All Access nie mają poza Star Trekami i kilkoma reality shows jakiegoś powalającego katalogu, wiec bronią się jak mogą.
Za dwa lata Netflix na bank nie będzie już najpopularniejszym serwisem streamingowych. Na pewno wyprzedzi ich Disney z Marvelem i Gwiezdnymi Wojnami, a przy ilości kasy inwestowanej przez Amazon, z nadchodzącym serialem ze świata Władcy Pierścieni i tym, że przeciętny Amerykanin dostaje ich serwis wideo za free z Prime jest duża szansa, że Netflix za rok-dwa spadnie na trzecie miejsce albo i dalej.

1 polubienie

A właściwie to jak to z Star Trekiem jest? Jak go oglądać? W jakiej kolejności? Zacząłem star trek Discovery na netfliksie. Dobrze?

1 polubienie

Pytasz o chronologię w uniwersum?

  1. Star Trek: Enterprise [6]
  2. Star Trek: Discovery [7]
  3. Star Trek (The Original Series) [1]
  4. Star Trek: The Animated Series [2]
  5. Star Trek: The Next Generation [3]
  6. Star Trek: Deep Space Nine [4]
  7. Star Trek: Voyager [5]
  8. Star Trek: Picard [8]

W nawiasach kwadratowych masz kolejność powstawania seriali

2 polubienia

Dokładnie o to mi chodziło:) szkoda że nie widziałem o tym temacie kilka dni wcześniej:p
Dzięki

Spoko. Ale oglądając chronologicznie będą dziwne przeskoki związane z technologią. Oczywiście podstawowe typu napęd warp, teleport są w każdym z nich, ale np ekrany komputerów - to już w ogóle inna bajka. Ten w Enterprise najbardziej przypomina coś w stylu kafelkowego Windows Phone, a w TOS (the original series) masz kineskopy i lampki migające.

1 polubienie

Wracanie do TOS w ogóle zakrawa na torturę zwłaszcza po Discovery

I wypadałoby jeszcze filmy powrzucać jak już ktoś chce wszystko :slight_smile:

Jak to na prawdę było…


Więcej (ale głównym tematem jest Star Wars)

Uwielbiam. TNG - Serial młodości jak leciał jeszcze na sat1 albo rtl…

Obejrzane: 1,2, 5, 6,

Może kiedyś usiąde do Voyagera.