Stacja do ładowania wszystkich urządzeń

Od lat używam pudełka po słuchawkach do utrzymywania porządku z zasilaczami, ładowarkami i kablami do nich, ale to prowizorka i niespecjalnie pięknie wygląda:

IMG_6311

IMG_6312

IMG_6313

Może nie ma tragedii, ale szukam lepszego rozwiązania. Tym bardziej, że pudło niszczy się z roku na rok co raz bardziej.

Z pudła zawsze wychodzi kabel do ładowania headsetu VR, a pozostałe są chowane do środka będąc nieużywane. Ładowarki są w środku cały czas, jedynie odwracam je o 180 stopni na czas ładowania. Szukam jakiegoś gotowca z miejscem na te graty, wyprowadzeniami do kabli, a jakby miało wciągarki do nich, to już w ogóle cudo (ale tak dobrze pewnie nie ma).

Co polecacie? Linki do Aliexpress miło widziane.

5 polubień

Może IKEA ROMMA?

Można do tego dorzucić QI charge

4 polubienia

Ciekawe, ale bez podstawki ładującej mniej urodziwe od obecnego pudła, a akurat tam nie mam czego ładować indukcyjnie (ale i tak wezmę to pod uwagę w opcji z ładowarką, bo cena za takie combo nawet niezła).

Rozmyślałem nad nim, ale w końcu wymiarami i wykonaniem przekonał mnie bluelounge cablebox, którego już podrzucałem w innym temacie
Ale czy w tym, czy w IKEA ROMMA, kable można swobodnie wyciągać i chować przez frontowe szczeliny lub znaleźć i dopasować jakieś wciągarki z Aliexpress

Widzę, że jest do zgarnięcia na Aliexpressie za $11, więc zamówiłem i ew. jak kiedyś znajdę coś innego, to przyda się do ogarnięcia kabli w innym pomieszczeniu. Ale tych wciągarek to nie mam pojęcia pod jakimi hasłami szukać :thinking:

1 polubienie

O takie coś chodzi?

7,82 zł 11%OFF | Auto kabel do słuchawek nawijarka do drutu organizer do kabli Smart Wrap do słuchawek dousznych zestaw słuchawkowy automatyczne zamykanie kabli organizator do przewodów
https://a.aliexpress.com/_BUpE97

Coś podobnego, ale najlepiej jakby było kilka wyciągarek razem połączonych, w wersji, którą można łatwo postawić na czymś - wtedy by się przykleiło taśmą heavy duty i gotowe. Pojedyncze w innym kształcie też by się nadały.

Tego chyba nie znajdę

A może takie samozwijające się kable? :wink: