Stacja do ładowania wszystkich urządzeń

Od lat używam pudełka po słuchawkach do utrzymywania porządku z zasilaczami, ładowarkami i kablami do nich, ale to prowizorka i niespecjalnie pięknie wygląda:

Może nie ma tragedii, ale szukam lepszego rozwiązania. Tym bardziej, że pudło niszczy się z roku na rok co raz bardziej.

Z pudła zawsze wychodzi kabel do ładowania headsetu VR, a pozostałe są chowane do środka będąc nieużywane. Ładowarki są w środku cały czas, jedynie odwracam je o 180 stopni na czas ładowania. Szukam jakiegoś gotowca z miejscem na te graty, wyprowadzeniami do kabli, a jakby miało wciągarki do nich, to już w ogóle cudo (ale tak dobrze pewnie nie ma).

Co polecacie? Linki do Aliexpress miło widziane.

5lajków

Może IKEA ROMMA?

Można do tego dorzucić QI charge

4lajki

Ciekawe, ale bez podstawki ładującej mniej urodziwe od obecnego pudła, a akurat tam nie mam czego ładować indukcyjnie (ale i tak wezmę to pod uwagę w opcji z ładowarką, bo cena za takie combo nawet niezła).

Rozmyślałem nad nim, ale w końcu wymiarami i wykonaniem przekonał mnie bluelounge cablebox, którego już podrzucałem w innym temacie
Ale czy w tym, czy w IKEA ROMMA, kable można swobodnie wyciągać i chować przez frontowe szczeliny lub znaleźć i dopasować jakieś wciągarki z Aliexpress

Widzę, że jest do zgarnięcia na Aliexpressie za $11, więc zamówiłem i ew. jak kiedyś znajdę coś innego, to przyda się do ogarnięcia kabli w innym pomieszczeniu. Ale tych wciągarek to nie mam pojęcia pod jakimi hasłami szukać :thinking:

1lajk

O takie coś chodzi?

7,82 zł 11%OFF | Auto kabel do słuchawek nawijarka do drutu organizer do kabli Smart Wrap do słuchawek dousznych zestaw słuchawkowy automatyczne zamykanie kabli organizator do przewodów

Coś podobnego, ale najlepiej jakby było kilka wyciągarek razem połączonych, w wersji, którą można łatwo postawić na czymś - wtedy by się przykleiło taśmą heavy duty i gotowe. Pojedyncze w innym kształcie też by się nadały.

Tego chyba nie znajdę

A może takie samozwijające się kable? :wink: