Sprzedam MBP

Witajcie grupo nadszedł czas wymiany mojego MacBooka Pro 15 2015. Nowa maszyna została wybrana, lecz tak jest całyczas w genialnym stanie i chciałbym ją odsprzedać, aby służyła nadal godziwie.
Jest to konfiguracja CTO mianowicie procesor to i7-4870HQ z zegarem 2.5GHz-3.7GHz, 16GB RAM, grafika to Radeon R9 M370X. Dysk był w nim wymieniony po zakończeniu gwarancji ponieważ był trochę dla mnie zbyt mały i wolny. Dzięki temu, że mam maca w starej obudowie to wymiana dysku nie jest problemem, a dzięki odpowiedniemu adapterowi można osadzić dysk M.2 NVME. W moim kompie znalazł się Samsung 970 EVO 1TB jego transfery kręcą się w okolicach 2GB zapis/odczyt, ciągły/losowy.
Stan wizualny oceniam na prawie idealny, gdyż nie ma jednej śruby w lewym tylnim rogu dolnego kadłuba i w prawym przednim rogu jedna śruba łapie luz.
W komputerze zostały wymienione:

1. klawiatura i bateria - jak się kończył okres rozszerzonego pakietu gwarancyjnego to kompa oddałem na diagnostykę i serwis stwierdził konieczność wymiany klawiatury i baterii, aktualnie ma ona 34 cykle
  2. ekran zewzględu na ścierającą się powłokę antyrefleksyjną skorzystałem z akcji serwisowej
  3. prawy wentylator - ponieważ zaczął niedomagać
  4. oryginalny zasilacz - zepsuł się i wymieniłem go na rozwiązanie greencela i uważam, że jest lepsze

W komplecie dołączam:

1. sam MBP15 2015
  2. Zasilacz 85W marki GreenCell (alternatywny do oryginalnego macsafe)
  3. przejściówkę z miniDP na VGA
  4. hub z usb 3.0 na 3xUSB + 1Gbps ethernet
  5. case tucano
    Cena: 7000PLN
    Pozdro i zapraszam na priw zainteresowanych
1lajk

A cena?

P.S. Wprowadziłbym regulamin giełdy, aby ceny zawsze były jawne.

5lajków

Może to licytacja od jednej szekli?

No to ok, szeklę (jedną) dam :slight_smile:

1lajk

Prawo nie działa wstecz, ale dodałem regulamin (tylko 3 punkty, pewno może w przyszłości dodamy więcej) i dodałem ten punkt.

1lajk

Sory, teraz widzę, że mi się źle wkleiło, kopiowałem na telefonie z pliku roboczego

Już poprawione

1lajk

Udało się sprzedać? Temat do zamknięcia?

1lajk

Witaj nie komp jeszcze nie sprzedany