Sprzedam iMac Pro 27" (2017)

Sprzedam iMac Pro 27" (2017)

Cześć

Nadszedł ten moment, kiedy muszę się rozstać z moim wiernym kompanem, iMakiem Pro. Przeżyliśmy wspólnie wiele chwil, zarówno tych pięknych, jak i trudnych testujących nasz związek. Stoczyliśmy RAMię w RAMię (he he) wiele bitw, które tylko umocniły naszą więź i ukształtowały nas, jako maszyny, err… ludzi.

Nie mówimy sobie “żegnaj”, bo obaj wiemy, że to dopiero początek dalszych przygód… :black_heart:


Specyfikacja

iMac kupiony 17 stycznia 2019. W pełni sprawny, a stan wizualny idealny. IGŁA! NIEBITY! Czaicie…

Konfiguracja:

  • Procesor: 8-core Intel Xeon W 2140B 3.2 GHz (Turbo Boost do 4.2 GHz)
  • RAM: 32 GB 2666MHz DDR4 ECC
  • Dysk: 1TB NVMe SSD
  • Grafika: AMD Radeon Pro Vega 56 z 8 GB HBM2
  • w komplecie Magic Keyboard i Magic Mouse Space Gray, oraz oryginalne opakowania

Gratis!

W zestawie dorzucam hub USB Satechi Clamp Hub Pro, który doskonale uzupełnia komputer i prezentuje się, w moim odczuciu, całkiem dobrze.

Okazja!

Przy okazji sprzedam nowy, nierozpakowany uchwyt VESA do iMaca Pro w kolorze Space Gray. Cena 300zł.

iMaca nie powiesiłem, ponieważ czekałem na zmianę biurka, a okazało się, że wraz ze zmianą biurka zmieniam też komputer (i monitor;))! Ale Ty powinieneś powiesić! :wink:


Podsumowanie

Przyjmę 13k netto PLNów i nawet dorzucę FVAT :wink:
Kontakt: andrzej@hey.com

Dodam tylko, że ten komputer (jak wszystkie moje urządzenia) jest nazwany po jednej z planet z uniwersum Star Wars, co daje +:100: do performancu, a w połączeniu ze Space Gray to po prostu petarda :firecracker:

Do zobaczenia, Druhu.

9 polubień

Sprzedane:) @Moderators proszę o zamknięcie:)

1 polubienie