⚽ Sport Dla Patriotów

**Siatkówka **
Polki awansowały do ćwierćfinału Mistrzostw Europy łatwo pokonując Holenderki.

2 polubienia

Co tu się wydarzyło Robert Lewandowski zdobywa dwie bramki, ale jakie :astonished:

1 polubienie

Temat jest nakierowany na piłkę nożną (chyba, że pominąłem wpisy). Proponuje zmienić temat na “polska piłka kopana”, a jeśli jest ktoś (może i ja spróbuje swoich sił) kto pasjonuje się innymi sportami, w której Polska odnosi sukcesy to zachęcić do utworzenia wątku w tej tematyce :slight_smile: nie hejtuje, bo pomysł mega, ale widze, że idzie w jednym kierunku, a tytuł sugeruje coś innego :slight_smile:

Bo wpisy wrzuca w zasadzie tylko @MacAriello który ewidentnie siedzi w temacie. Jak będzie ktoś kto coś innego lubi to wrzuci z innej dziedziny. Np. dzieje się coś tam w lekkiej ale w tym temacie cisza. Może nikogo to nie interesuje :slight_smile:

1 polubienie

Działo się pod koniec września. Polska siatkówka była o krok od finałów ME, ale nie każdy śledzi siatkówkę.

Nie każdy chce śledzić piłkę nożną, ale chce wiedzieć co tam w lekkoatletyce - to kolejny powód.

Temat był dobry bo w zasadzie interesuje się duza ilością sportu, ale moim celem jest pokazanie gdzie i kiedy nasi rodacy odnoszą sukces. Ostatnio temat zaniedbałem bo działo się dużo. Chciałem uniknąć szufladkowania pomiędzy dyscyplinami sportu.

3 polubienia

Pominąłeś dużo wpisów. Jak zacząłem temat to działo się głównie w siatkówce i tenisie. Interesuje mnie piłka nożna ale nie chcialem by ona zdominowala temat. Próbowałem zwrócić uwagę na indywidualności i sukcesy zespołowe.

3 polubienia

**Siatkówka **
Mistrzostw Europy Kobiet - 4 miejsce (wrzesień 2019)
Mistrzostw Europy - :3rd_place_medal:

Koszykówka
Mistrzostw Świata - 8 miejsce
O 7 lokatę przegraliśmy z USA :flushed:

1 polubienie

Tak jak pisałem, mogłem coś pominąć. Ja chciałem tylko zasugerować aby to rozdzielić by żyło się lepiej :slight_smile:

Żużel
Bartosz Zmarzlik został mistrzem w świata :1st_place_medal::trophy:

Ostanie raz polskim mistrzem świata był Tomasz Gollob w 2010.

1 polubienie

Polacy Mistrzami Europy w Kabaddi:1st_place_medal::trophy:

Czym jest kabaddi? W skrócie taki berek na korcie tenisowym bez siatki😊

Mecz finałowy z Holendrami

Wywiad z mistrzami na antenie Weszło.fm lub
https://overcast.fm/+MdeNLQeds

2 polubienia

OOOOO właśnie dla tak szalonych postów powstał ten wątek! Dzięki!!! Spędziłem 15 min na oglądaniu tego meczu i no more ale szanuje takie szaleństwa :slight_smile:

2 polubienia

DTM i Kubica cały czas płaci frycowe jako początkujący w tej serii.

2 polubienia

Ogląda ktoś mecz Holandia - Polska?

Oglądałem. Żenada i słabizna jedyna nadzieja w tym, że to długa przerwa spowodowała taką padaczkę i powinniśmy się cieszyć, że nie było euro!

1 polubienie

:1st_place_medal: Bartosz Zmarzlik wygrał dzisiejsze GP i obronił tytuł mistrza świata na żużlu! :1st_place_medal:

2 polubienia

Jest dopiero 3 zawodnikiem któremu się ta sztuka udała! :muscle::muscle::muscle:

1 polubienie

Tenis
Iga Świątek pokonuje rozstawiona z numerem 1 S.Halep 6:1, 6:2 w 1/18 turnieju wielkoszlemowym im.Rolanda Garrosa

6 polubień

Piękny to był mecz! :slight_smile: a styl i niektóre akcje (jak skróty czy lob w chyba przedostatniej akcji) pokazuje jak ta dziewczyna jest pewna swoich umiejętności. Fantastyczna sprawa!!!

No dziewczyna gra super tenis. Jak głowa dojeżdża na mecz to jest nie do zatrzymania.

1 polubienie