[Spoilers] 馃敟 Survivor 40: Winners at War - dyskusja

Ja z niewiadomych powod贸w w tym sezonie mam odwrotnie. Z jednej strony widz臋 gdzie AUS jest lepsze, David jest Davidem itp, ale to s40 jest ogl膮dany w sekundzie, w kt贸rej si臋 obudz臋.
Nie wiem czy to wina editu all stars w tym sezonie, czy a偶 tak jednak m臋czy mnie ilo艣膰 odcink贸w na tydzie艅, ale dla mnie s40 wygrywa w tym rozdaniu.

Witam wszystkich. Jest to m贸j pierwszy post tutaj, ale jestem mega fanem Survivor, 艣miem twierdzi膰, 偶e najwi臋kszym w tym naszym kraju :smiley: Trafi艂em na to forum przypadkowo i ch臋tnie bym sobie porozmawia艂 na temat obecnego sezonu, a tak偶e og贸lnie o Survivor. A mam troch臋 przemy艣le艅 o tym sezonie :slight_smile:

2lajki

O kurde, serio? Dajesz. Ja ch臋tnie pos艂ucham co masz do powiedzenia! S膮 te偶 na forum tematy odno艣nie innych sezon贸w, wiec jak chcesz poczyta膰 i pogada膰 to 艣mia艂o :slight_smile:

2lajki

Nie neguje, ale tylko dlatego, 偶e nikt z ogl膮daj膮cych na tym forum Survivora w Polsce nie mieszka :smiley:

3lajki

Co w艂a艣ciwie bawi mnie niezmiernie w tej sytuacji

2lajki

Haha, nigdy nie zwr贸ci艂em uwagi na to, 偶e osta艂y nam si臋 tylko osoby spoza granic kraju xD

4lajki

Melduje si臋 :grin:

1lajk

Gdyby wybra膰 najwi臋kszego fana w艣r贸d ludzi na wyspach - to ju偶 si臋 robi bardziej skomplikowane鈥 xD

Trzeba b臋dzie przygotowa膰 quiz ze znajomo艣ci survivora :wink:

1lajk

Nie no, co Wy. Nie wiecie po czym pozna膰 prawdziwych fan贸w? Po tym, 偶e dla prawdziwego fana wszystko to g贸wno.

Fani Star Wars: Tylko Empire Strikes Back. Reszta g贸wno.

Fani Formu艂y 1: Tylko do 2005. Reszta g贸wno.

Fani Survivora: Tylko Heroes vs Villains. Reszta g贸wno.

Jak kiedy艣 zab艂膮dzi艂em na jakie艣 polskie forum Survivora, to ka偶dy w膮tek to by艂 konkurs na licytowanie si臋 komu si臋 bardziej co艣 nie podoba艂o, bo wiadomo przecie偶, 偶e prawdziwy fan gardzi wszystkim.

Australian Survivor? 2016 i 2017 ok. Reszta g贸wno.
US Survivor? HvV i Cagayan ok. Reszta g贸wno.

Prawdziwy fan nienawidzi 90% tego, czego jest fanem. :wink:

3lajki

Skoro ju偶 jeste艣my w temacie zwyci臋zc贸w na wojnie to mo偶e w telegraficznym skr贸cie opisze sytuacje jak wed艂ug mnie przedstawia si臋 sytuacja w ka偶dym z plemion.

Sele- zdecydowanie po przemieszaniu moje ulubione plemi臋. Yul i Nick to zdecydowanie osoby, kt贸rych totalnie uwielbiam. Nick to m贸j przedsezonowy typ na zwyci臋zce tego sezonu, uwielbia艂em go w sezonie, kt贸ry wygra艂, wi臋c moim obowi膮zkiem jest ku obecnie kibicowa膰. Natomiast Yul prowadzi moim zdaniem najlepsz膮 gr臋 w sezonie. Facet mia艂 pod ca艂kowit膮 kontrol膮 plemi臋 Dakal przed przemieszaniem, teraz te偶 jest dobrze ustawiony, ale tylko na pierwszy rzut oka. Wydawa膰 by si臋 mog艂o, 偶e Yul, Nick i Wendell powinni trzyma膰 si臋 razem zw艂aszcza bior膮c pod uwag臋, 偶e wiemy, 偶e s膮 oni w sojuszu. Jednak偶e w tym plemieniu mamy te偶 Michelle i Parvati, o ile Michelle to 偶adne zagro偶enie to Parvati, no ka偶dy wie jakim jest graczem, bardzo j膮 lubi臋, ale jednak bardziej w tym plemieniu jestem za Yulem i za utrzymaniem sojuszu i 艂atw膮 rad膮 aczkolwiek wola艂bym by z gry odpad艂a Michelle, kt贸rej nie mog臋 po prostu strawi膰. Osobi艣cie uwa偶am, 偶e Parvati to jedyna osoba ze wszystkich kt贸rzy graj膮, kt贸ra wie jak mocnym graczem jest Yul i my艣l臋, 偶e ca艂a jej gra b臋dzie polega膰 na przeci膮gni臋ciu Nicka na jej stron臋 i elminacji Yula. Natomiast Yul b臋dzie chcia艂 pozby膰 si臋 Parvati, wi臋c je偶eli to plemi臋 przegra to Nick b臋dzie decyduj膮cym g艂osem.
Zagro偶eni: Yul/Parvati

Yara- na samym pocz膮tku musz臋 napisa膰, 偶e Boston Rob ssie :smiley: sam si臋 za艂atwi艂 mo偶na powiedzie膰, a raczej za艂atwi艂 go w ostatnim odcinku Adam bo to on mia艂 w艂adz臋 i鈥 by艂a to najgorsza mo偶liwa decyzja dla Adama, serio lubi臋 go, ale on gra bardzo zmiennie, pope艂nia b艂臋dy, potem si臋 ratuje dobr膮 gr膮 albo ma szcz臋艣cie jak z ca艂ym planem g艂osowania na Ethana. Tym razem uwa偶am, 偶e si臋 nie uratuje. Z pozycji w艂adzy w plemieniu ustawi艂 si臋 na samym dnie. Ja rozumiem, 偶e 偶ycie z kim艣 takim jak Rob mo偶e by膰 m臋cz膮ce, 偶e ci臋偶ko mu zaufa膰 po tym jak ewidentnie Adam mia艂 jaki艣 tam plan na gr臋 z Robem a ten go momentalnie zdradzi艂 i poczu艂 si臋 upokorzony i chcia艂 si臋 odegra膰 kiedy mia艂 okazje, ale to nie by艂 dobry ruch. Rob nie mia艂 manewru. Musia艂 gra膰 w tym plemieniu z Adamem i Benem. Gdyby wyelminowali razem Sare tak jak planowa艂 Rob to Adam by艂by na kolejne g艂osowanie ustawiony bo m贸g艂by wtedy strzeli膰 w Roba albo w Sophie a tak to odda艂 w艂adz臋 dziewczynom. I jak my艣licie czy w przypadku kolejnej Rady one wybior膮 Adama o kt贸rym wiedz膮, 偶e jest znany z gry na dwa fronty czy wybior膮 Bena, kt贸ry wiadomo, 偶e jest og贸lnie gorszym graczem ni偶 Adam. Adam jest tykaj膮c膮 bomb膮 w grze i trzymanie takiego gracza nie op艂aca si臋 ani Sarze ani Sophie. Propsy dla Sophie za znalezienie idola. Dobrze, 偶e nie 鈥渮nalaz艂鈥 go Ben :stuck_out_tongue: Og贸lnie du偶e uznanie dla dziewczyn i zachowanie przewag, dosy膰 ryzykowny ruch, ale si臋 op艂aci艂o, zapewne zajd膮 daleko.
Zagro偶eni: Adam i tylko Adam

Dakal- tutaj mamy sytuacje gdzie Kim jest g艂osem decyduj膮cym co mnie totalnie irytuje bo nienawidzi艂em jej w OW i mia艂em niez艂y fun z niej w oryginalnym Dakal gdzie by艂a na dnie, czekam na jej elminacje, ale teraz si臋 tego nie doczekam. Uwa偶am, 偶e przejdzie na stron臋 Jeremiego i Denise bo w zasadzie nic jej nie trzyma przy Tonym i Sandrze i 偶adne starania Toniego i jego magia nie zatrzymaj膮 jej przy sojuszu plemiennym. Kolejny sezon irytuje mnie Sandra, wr贸ci艂a do swojej oryginalnej strategii, kt贸ra da艂a jej zwyci臋stwa, ale tym razem to nie zadzia艂a. My艣l臋, 偶e je偶eli p贸jd膮 na Rad臋 to Sandra poleci.
Zagro偶eni: Sandra

2lajki

Dok艂adnie. Zgadzam si臋 w 100%. Czyta艂em i czasem czytam to forum o kt贸rym Pan m贸wi i jest dok艂adnie tak. Im si臋 nic totalnie nie podoba. Nie wiem czego oni szukaj膮 w Survivor :smiley:

1lajk

Bostob Rob zawsze ssa艂 i nigdy nie by艂 jakim艣 wybitnie dobrym graczem. Wygra艂 RI, bo gra艂 z zapatrzonymi w niego kozami. Gdyby trafi艂 do tribe鈥檜, w kt贸rym by艂 Russell to podzieli艂by jego los.
W 偶adnym swoim sezonie nie pokaza艂 nic nadzwyczajnego. Ma dobre konfy i jego styl nowoangielskiego cwaniaczka jest dobry dla tv.
Probst to chyba p艂aka艂 do snu w poduszk臋, 偶e jego golden boy robi wypad na EoE.
Dla mnie Rob i Sandra od zawsze byli najbardziej przehypowanymi zwyci臋zcami i by艂bym bardzo szcz臋艣liwy, gdyby wreszcie znikn臋li z mojego telewizora.

1lajk

Piotrek, nie pan. :wink:

Bostob Rob zawsze ssa艂 i nigdy nie by艂 jakim艣 wybitnie dobrym graczem. Wygra艂 RI, bo gra艂 z zapatrzonymi w niego kozami. Gdyby trafi艂 do tribe鈥檜, w kt贸rym by艂 Russell to podzieli艂by jego los.
W 偶adnym swoim sezonie nie pokaza艂 nic nadzwyczajnego. Ma dobre konfy i jego styl nowoangielskiego cwaniaczka jest dobry dla tv.
Probst to chyba p艂aka艂 do snu w poduszk臋, 偶e jego golden boy robi wypad na EoE.
Dla mnie Rob i Sandra od zawsze byli najbardziej przehypowanymi zwyci臋zcami i by艂bym bardzo szcz臋艣liwy, gdyby wreszcie znikn臋li z mojego telewizora

Ja te偶 uwa偶am, 偶e Boston Rob zawsze ssa艂, chyba jego jedynym dobrym sezonem by艂o All Stars, ale to g艂贸wnie dlatego, 偶e nie by艂 a偶 tak znany i nie mia艂 艂atki mocnego gracza jak np. Rob C. No i powiedzmy sobie szczerze przeciwnik贸w te偶 nie mia艂 jakich艣 mocnych. Rupert, Big Tom to jedne z najwi臋kszych m艂ot贸w w historii show, zw艂aszcza Rupert, kt贸rego nie cierpi臋 najbardziej ze wszystkich kt贸rzy kiedykolwiek grali. Wracaj膮c do Boston Roba to on w k膮zdym sezonie gra艂 tak samo, nie potrafi艂 dopasowa膰 swojej strategii do danego sezonu. Powinien przed po艂膮czeniem skupi膰 si臋 na relacjach a nie chcie膰 obsesyjnie kontrolowa膰 plemi臋. Przyk艂adem jest Tony. W swoim oryginalnym sezonie to totalny dominator, zdobywca idoli, w Game Changers pr贸bowa艂 gra膰 podobnie i zrobi艂 z siebie troch臋 debila ( szczerze m贸wi膮c przed obecnym sezonem my艣la艂em, 偶e wyleci pierwszy ) ale wyci膮gn膮艂 wnioski i jego szanse na zaj艣cie daleko oceniam obecnie wysoko. Co do Sandry to r贸wnie偶 si臋 zgadzam, wygra艂a 2 edycje na du偶ym szcz臋艣ciu, w Game Changers pr贸bowa艂a gra膰, ale szybko poleg艂a, wi臋c w tym sezonie wraca do swojej zwyk艂ej strategii nie robienia kompletnie nic. Licz臋, 偶e szybko poleci.

1lajk

[SPOILERS AHEAD]

Bardzo dobry odcinek dzi艣, chocia偶 to zas艂uga graczy, a nie produkcji, bo ta wida膰, 偶e kuleje.
Obecny format si臋 nie sprawdza w takim sezonie, jak WaW. Rozumiem, 偶e CBS chce 偶eby Survivor by艂 atrakcyjny nie tylko dla 鈥瀙rawdziwych fan贸w鈥, ale tak strasznie du偶o rzeczy jest rushowanych i wycinanych, 偶e naprawd臋 ci臋偶ko si臋 ogl膮da. Tribale po dos艂ownie dwie-trzy minuty, g艂osy wy艂膮cznie na YouTube i stronie CBS i dalej bez komentarza, same kartki z imionami.
Nie rozumiem czemu na cbs all access nie mo偶e by膰 jakiej艣 wersji rozszerzonej o te kilkana艣cie minut, 偶eby prawdziwi zapale艅cy dostali pe艂en pakiet informacji. No ale dobra, to ponarzeka艂em.

Co do samej akcji, to wida膰 pewien kszta艂tuj膮cy si臋 schemat. Z jednej strony fajnie, 偶e pozornie najsilniejsi gracze musza si臋 odnale藕膰 w nowej rzeczywistosci, w kt贸rej w艂adzy nie maja, z drugiej zastanawiam si臋, jak to wp艂ynie na ciekawo艣膰 sezonu post merge, jak wszyscy oczywi艣ci villains b臋d膮 na edge.
Propsy dla Denise za stalowe cojones i za to, jak odwa偶nie zdecydowa艂a si臋 zjedna膰 sobie Jeremyego. Takie zagranie wymaga du偶o dyscypliny, 偶eby przek艂ada膰 strategie nad emocje.
Wendell jak Wendell. Miota si臋 strasznie. Lubi臋 go艣cia, ale na jego miejscu powinien by膰 Dom i ten sezon pokazuje to mocno. Pytanie na ile jego oferta dla Parv by艂a szczera. Tak czy siak unios艂a si臋 dum膮 wiedz膮c, ze jest na dnie, to teraz ma.
Zak艂adam, ze wyci臋to du偶o tego, jak dziewczyny pracowa艂y nad Nickiem - innego scenariusza nie widz臋, bo z tej rozmowy, kt贸ra miedzy nimi pokazali wiele nie wynika.
Bardzo widoczna by艂a tez ingerencja producent贸w w gr臋. To wygl膮da艂o w tym odcinku tak, jakby gracze nie wiedzieli, ze mog膮 tymi fire tokens handlowa膰 nie tylko z edge, ale i miedzy sob膮 i producenci im musieli przypomnie膰, 偶e mog膮 i nagle wielkie targowisko, a w poprzednich odcinkach kompletnie nic :wink:

Nie chce pogania膰, ale Denise naprawd臋 odwalila jedno z najlepszych zagra艅 w historii Survivora, wiec raz dwa ogl膮da膰 i nie marudzi膰.

2lajki

Ja ju偶 widzia艂em napisz臋 jutro co艣 wi臋cej :wink: ale Denise lubi艂em ju偶 w jej sezonie, aczkolwiek my艣la艂em 偶e bez Malcolma b臋dzie jej trudniej. A tu kurcze tak 艂adnie sobie radzi :blush:

Witam wszystkich serdecznie we wpisie podsumowuj膮cym ostatni odcinek.

No to zaczynamy. Odcinek rozpocz膮艂 si臋 ano od imprezy w plemieniu Yara po wyelminowaniu Boston Roba, no te偶 bym si臋 cieszy艂 gdybym wywali艂 tego buca, ogl膮da艂em ostatnio wrzucon膮 ukryt膮 scen臋 gdy przyby艂 na Edge i jego konfe gdzie m贸wi, 偶e to dla niego tylko lekkie wakacje i 偶e znajdzie spos贸b by zaj艣膰 do fina艂u ze swoj膮 偶on膮. Bez komentarza, kole艣 gdyby tylko powiedzia艂 Sandrze, 偶e b臋dzie gra艂 to by膰 mo偶e Amber by nie polecia艂a, ale sam 偶onie zniszczy艂e艣 gr臋, wi臋c no lepiej sobie odpal 8 sezon i sobie go ogl膮daj a nie gadaj g艂upoty. Dobra przejd藕my do w艂a艣ciwego epizdou :smiley: Od razu mamy konfe Adama m贸wi膮c膮 o tym, 偶e nie czuje si臋 pewnie w tym plemieniu i 偶e Ben z偶y艂 si臋 z dziewczynami. Really Adam ?? Przecie偶 o tym pisa艂em ju偶 we wcze艣niejszym po艣cie, 偶e tamten ruch by艂 dla niego samob贸jstwem. Mamy konfe Bena m贸wi膮c膮 o tym dlaczego Rob polecia艂, okej, rozumiem to. No i zadanie, mina Adama gdy si臋 dowiedzia艂, 偶e jedno plemi臋 wygrywa. To by艂o przera偶enie, no tym razem jego plemi臋 wygra艂o zadanie czego si臋 kompletnie nie spodziewa艂em, by艂em pewny, 偶e bez Roba w zadaniach b臋d膮 s艂abi. No c贸偶, Adam ma niesamowite szcz臋艣cie, serio, jego fart w tej edycji jest niepoj臋ty. My艣la艂em od pocz膮tku edycji, 偶e jego mocny edit ma zwi膮zek z tym, 偶e wyelminuje jak膮艣 legende typu Rob czy Parvati a potem odpadnie, a tymczasem on nadal jest mocno edytowany. Nie wiem czy b臋dzie teraz po艂膮czenie, ale moim zdaniem edit Adama wskazuje obecnie na to, 偶e po po艂膮czeniu dalej b臋dzie odwala艂 du偶e ruchy i szczerze m贸wi膮c nie mog臋 si臋 ju偶 doczeka膰 poniewa偶 lubi臋 tego ma艂ego szczura, uto偶samia艂em si臋 z nim w 33 sezonie i pomimo hejtu na niego wylewanego na polskim forum czy og贸lnie w艣r贸d spo艂eczno艣ci Survivor uwa偶am go za niez艂ego gracza.

Mieli艣my Edge i niestety to Tyson znalaz艂 przewag臋, niszczyciela idoli, jako, 偶e nie lubi臋 Tysona to nie by艂em z tego zadowolony, aczkolwiek 艣mieszne by艂o, 偶e sprzeda艂 tokena od Parvati za mas艂o orzechowe :stuck_out_tongue: Tyson to pionek Coacha, pami臋tajcie o tym, jak on wygra艂 to nie wiem xD

Dobra przejd藕my dalej. Najpierw do Sele. No c贸偶 odpad艂a Parvati, 偶yczy艂em sobie by to pochodnia Michelle zosta艂a zgaszona, ale to by艂o my艣lenie 偶yczeniowe tylko, jednak jestem zaskoczony, 偶e to w Wendella celowa艂y dziewczyny, no najpierw my艣la艂em, 偶e Parvati b臋dzie celowa艂a w Yula, ale on jest nietykalny. Osobi艣cie uwa偶am, 偶e ta ca艂a akcja z tokenami by艂a ustawiona przez Wendella i Nick o wszystkim wiedzia艂, po za tym gdyby Wendellowi si臋 uda艂o to zyska艂by od Parvati tokena, ale wiadomo Parvati to gracz, wi臋c si臋 na to nie nabra艂a. Natomiast pracowanie nad Nickiem bym ten zwr贸ci艂 si臋 przeciw Wendellowi, niby dobre, ale nie rozumiem dlaczego Parvati nie handlowa艂a fire tokenami ani tymbardziej niszczycielem z Nickiem, to mog艂o wp艂yn膮膰 na jego 艣wiadomo艣膰. By艂a w pozycji, 偶e wiedzia艂a, 偶e leci i 偶eby pozosta膰 w grze musi zrobi膰 wszystko, urok osobisty to nie wszystko, zw艂aszcza w przypadku gry ze zwyci臋zcami. Mog艂a zawrze膰 jaki艣 deal z Nickiem, 偶e da mu tokena teraz a po radzie niszczyciela i my艣l臋, 偶e tego nie zrobi艂a, nie by艂o takiej propozycji poniewa偶 na bank by nam to pokazali. Nick podj膮艂 dobr膮 decyzje. Gra z Parvati i Michelle to obecnie samob贸jstwo gdy ma si臋 mocny sojusz i nie mam na my艣li g艂贸wnie Wendella a Yula i Sophie, my艣l臋, 偶e dla Nicka nr.1 mo偶e by膰 Yul, a g艂osowanie przeci niemu by艂oby dla niego spaleniem most贸w z nim i Sophie, a Michelle raczej te偶 by go potem zdradzi艂a bo wr贸ci艂a by do sojuszu z Jeremim, Benem itd. Tak偶e propsuje Nickowi, to by艂a m膮dra decyzja. Natomiast nie mo偶emy zapomina膰, 偶e to Yul gr臋 kontroluje. Wyprzedzaj膮c fakty odno艣nie drugiej rady to fakt, 偶e Sandra odda艂a swojego tokena Yulowi a nie np. Kim pokazuje jak mocn膮 mieli relacje, Sandra nie ufa艂a Toniemu, zapewne te偶 Sarze w orginalnym Dakal, a Yul to wykorzystywa艂 buduj膮c z ni膮 relacje i daj膮c jej u艂ud臋 kontroli. Ka偶dy ufa Yulowi :smiley:

No i przejd藕my do Rady drugiej. No ja pierdziele, tutaj si臋 serio zaskoczy艂em bo by艂em przekonany, 偶e z gry poleci Tony, serio nie wierzy艂em w to, 偶e Denise podejmie tak膮 ryzykown膮 decyzje tak wcze艣nie, ale jej my艣lenie by艂o dobre. Zagranie idolem na Jeremiego te偶 dobre poniewa偶 Sandra mog艂a k艂ama膰 i jakie艣 g艂osy mog艂y p贸j艣膰 na niego a nie, 偶e wszystko na ni膮. Dobry ruch ze strony Denise zw艂aszcza je偶eli zdecydowa艂a si臋 zagra膰 przeciw Sandrze. Ruch Sandry mimo wszystko rozumiem, chcia艂a pozyska膰 sojusznika, w miar臋 lojalnego w tym sezonie, chcia艂a by Denise by艂a jej pionkiem uwa偶aj膮c za s艂abego zwyci臋zce to jej Denise pokaza艂a jak nale偶y gra膰. Wgl Sandra to powinna u偶y膰 tego idola na sobie a nie dawa膰 Denise. Tymczasem Denise ruchem z idolem na Jeremiego pokaza艂a mu, 偶e mo偶e jej ufa膰 i by膰 mo偶e pozyska艂a jego zaufanie. No mo偶na powiedzie膰, 偶e to by艂a najlepsza Rada tej edycji do tej pory.

To i moja kolej :wink:

Co do sytuacji w Yara nie ma co mordy sptrz臋pi膰. Adam gra w tej edycji 藕le, tak po prostu 藕le, prawie 偶e gracze z edycji 39 藕le. Je艣li nie b臋dzie mia艂 du偶o szcz臋艣cia (idol, wygrana immunitetu, 艂acznie plemion) leci na praktycznie 100%. Nie widze jak w tej 4ce mialby si臋 obroni膰. Ben, si臋 w og贸le nie liczy p贸ki co, wi臋c dziewczyny w pe艂ni kontroluj膮 gr臋.

Na Edgu Tyson w艂a艣nie pokaza艂 czemu si臋 go lubi! Uwielbiam go艣cia, za jego spos贸b bycia, za to jak si臋 nie kryje z tym, 偶e w sumie to jest dupkiem. Nie wiem czemu mam do niego straszn膮 sympati臋. A sw贸j sezon akurat wygra艂 bardzo zas艂u偶enie :wink:

Sele: Tutaj sam nie wiem co my艣le膰. Patrz膮c tylko na edit - Wendell jest skre艣lony. Je艣艂i wszystko przebieg艂o tak, jak by艂o pokazane i przed tribalem i w jego trakcie, straci艂 mocno zaufanie reszty, co mo偶e otwiera膰 furtk臋 Michelle. Szkoda mi Parvati, bo bardzo nie mia艂a szcz臋艣cia w tym jak si臋 zmiana plemion odby艂a, ale c贸偶 gra si臋 takimi kartami jakie si臋 ma. Czy Wendell dotrzyma艂by s艂owa? W膮tpi臋, ale zawsze taka opcja zostaje. Celowanie w Yula by艂o nierealne. Inicjatywa musia艂aby wyj艣膰 od Parv (prawdopodobne), ale p贸藕niej Michelle musia艂膮by si臋 zgodzi膰 na granie z Wendellem, co juz nie wydaje si臋 mo偶liwe. Niestety, tak jak pisa艂em gra Parv by艂膮 tu bardzo ograniczona. Z jednej strony sojusz ch艂opak贸w, z drugiej strony jedyna sojuszniczka Michelle, kt贸ra nie jest w stanie gra膰 z jednym z ch艂opak贸w. Jedyn膮 opcj膮 by艂a pr贸ba wykopania Wendella (nie licz膮膰 wykopania Michelle, ale to niezbyt mia艂oby sens na d艂u偶sz膮 met臋).

No i na koniec. Chwa艂a, Sandra polecia艂a. Ja pierdziele, jak ja jej nie lubi臋鈥 W momencie kiedy gra 鈥榸 ty艂u鈥 jest spoko, ale w momencie, w kt贸rym jest prze艣wiadczona, 偶e jest kr贸low膮 survivora, jest nie do zniesienia. Cholera, nie by艂a艣 nawet najlepszym zawdonikiem, w 2gim sezonie, kt贸ry wygra艂a艣鈥 ech!
Tony, tak jak go lubi臋, strasznie szybko zaczyna wpada膰 w paranoj臋. W swoim sezonie te偶 mia艂 ten problem, ale zacz膮艂 si臋 nakr臋ca膰 dopiero, jak mia艂 gr臋 mocno pod kontrol膮. Tutaj to zaczyna si臋 za szybko i pewnie teraz za to dostanie po dupie. Podoba艂膮 mi si臋 z tym Kim (kt贸rej opr贸cz tego nie lubi臋), bo pr贸bowa艂a go uspokoi膰, no ale鈥
Wydaje mi si臋, ze teraz oczywistym b臋dzie, 偶e Denise jest na szczycie plemienia. Wydaje mi si臋 wi臋c, 偶e stworzy si臋 sojusz z ni膮 Jeremym i Kim jako koz膮 za nimi. Tak偶e Tony zostanie sam. Aczkolwiek jets te偶 opcja, w kt贸rej plemi臋 stwierdzi 鈥極k, Denise pokaza艂a, 偶e jest mocnym graczem, ale wypstryka艂a si臋 z idoli - na Edge鈥. Po偶yjemy, zobaczymy :wink:

Dla mnie idealnym nast臋pnym odcinkiem jest kick Adama. Ale szczerze m贸wiac mo偶e by膰 z tym ci臋偶ko. Du偶a szansa, 偶e ich plemi臋 teraz b臋dzie na tyle mocne, 偶eby wygrywa膰 wszystkie immunitety, a偶 do 艂aczenia w 2 plemiona (a mo偶e mergu).

1lajk