[Spoilers] 🔥 Australian Survivor: All Stars - dyskusja

Jak to dobrze pociągną, to ich układ to jest niezły gamę changer. Dopóki nikt się tego nie będzie spodziewał oczywiście. Do zestawu dochodzi jeszcze początkujący układ Matta z Henrym, pomiędzy tribami. Ciekawie się to rozwija. No i to:

Już na zawsze ze mną xD

1 polubienie

Moja jedyna uwaga co do tego sezonu to to, ze ja w ogóle nie wiem przez te trzy odcinki co słychać u zielonych :smiley:

Po zwiastunie następnego odcinka wygląda na to, że i tam coś się tam zacznie dziać :wink:

1 polubienie

Oj tak. BARDZO dobrze. I też bym płakał za osobą Y.

Lecimy drugi odcinek właśnie :smiley:

1 polubienie

A za chwile czwarty. Lepiej się sprężaj Panie.

Orzech, dzis wieczorem odcinek 4. A jutro 5. A pojutrze 6. Jak się nie ogarniesz, to bedziesz miał zaraz 10h zaległości :frowning_face:

1 polubienie

Właśnie skończyliśmy drugi. Przewidywalny outcome. Pewno zaraz zaczniemy 3. Jest OK! W sensie - damy radę dziś skończyć 3 :slight_smile:

1 polubienie

Uuuuuu, ale będzie gadane.
Ale David to pieknie wyczytał aktorstwo Jericho, nie? :slight_smile:

1 polubienie

Razem z Magda w tym samym momencie komentowaliśmy “ale bullshit, ale David to widzi” :joy:

1 polubienie

O KURCZE. Ale piękna akcja i gra aktorska. OSKARY, DZIŚ OSKARY.

1 polubienie

Aktualne? :sunglasses:

NOPE. Uwielbiam go. Jest rewelacyjny.

1 polubienie

Jezuuu jak mi się spać chce. Nie wiem, czy wytrzymam :frowning:

Właśnie wstałem. Witam.

1 polubienie

Zaspałem na odcinek! Nieeee!

1 polubienie

Dzień dobry. Ja padłem jakoś dosłownie na pół h przed odcinkiem :smiley:
A teraz muszę się pakować i dupa. Wiec pewnie obejrzę wersje telegramowa za kilka h. Przynajmniej reklam nie będzie.

Odcinek czwarty był ok, ale żadnych fajerwerków. Za to w piątym jest znowu ogień, także oglądamy!
W ogóle to od tego tygodnia jest najlepiej, bo od poniedziałku do czwartku codziennie jest nowy odcinek au lub us. :heart:

Jestem w połowie 4. Aus jest w ogóle dużo lepszy niż US. Tak jako całość.

1 polubienie

Facts.

Jak będziecie oglądać odcinek SZÓSTY, to zobaczycie zagranie, po którym pomyślicie „chłopie, co Ty odpierdzielasz? Wszystko było ugrane, a Ty mieszasz.”

W tym tweecie jest to wyjaśnione.
Trzeba to przeczytać po obejrzeniu, żeby nie wyrobić sobie mylnej opinii o jednym uczestniku.

1 polubienie