Smartbandy

Czołem Wąsy.

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu smartbanda. Czemu nie zegarek? Otóż temu, że z reguły jest większy i droższy, a mi w sumie i tak niewiele potrzeba.

Jednym z głównych wyborów wydaje się być coś od chińskiej braci, więc mi band 2/3. I tu się nasuwa pytanie. Czy warto dopłacać do nowszego modelu, czy też nie? Budżet to i tak ~100-150 PLN. Chyba że macie jakieś inne propozycje.

Z tym budżetem to i tak chyba możesz sobie pozwolić na MiBand 4. Podobno kolorowy ekran to game changer. :blush:

3lajki

Mi band 3 albo 4 na początek w takim budżecie to będzie bardzo dobry wybór

Patrząc na różnicę w ich możliwościach miband2 teraz to już nie jest dobry wybór :smiley:
Miband3 ma jedną różnicę która jest takim “game changerem” w porównaniu do 2 - pokazuje treść powiadomienia a nie tylko ikonkę że coś przyszło, czyli tak naprawdę jest mu bliżej do smart zegarka niż smart opaski :smiley:

1lajk

Tak jak koledzy wspominają wyżej, jeśli Mi Band to 3,ale przy Twoim budzecie i aktualnych promkach to bierz już 4,bedziesz mial aktualną genę i kolorowy ekran.

2lajki

MiBand 4 można już wyrwać poniżej 90zł. Także nie zastanawiaj sie, tylko bierz.

2lajki

90zl za 4? Chyba ma jakichś aliexpressowych stronach.

Link or it didn’t happen…

Wczoraj była taka promka

3lajki

Tak, Chińczycy robią teraz Mid-year sale, więc można kupować mnóstwo gratów w dobrych cenach.

1lajk

Jeśli chcesz czarno-biały ekran to MiBand3, jeśli kolor to MiBand4. Inne opaski w tej kasie chyba nie mają sensu. :love_you_gesture:t2:

1lajk

Zdecydowanie miband4, popatrz na pepper.pl ostatnio dobre ceny były.

1lajk

Właśnie kupiłem miband 4. Będzie w poniedziałek. Mój miband 2 niestety się rozwalił (opaska), a nie ma sensu kupować samej opaski. Nie mogę się doczekać!

1lajk

No ja ogólnie polecam:


Żaden z poprzednich mi tyle na baterii nie trzymał.

1lajk

Wow. Ja w ogóle poszedłem do sklepu Xiaomi tutaj na miejscu, bo podobno wczoraj była dostawa i jeszcze są. Ale jak przyszliśmy to okazało się, że mieli 100 i już wszystko poszło. W niecały dzień. Więc musiałem zamówić na Amazonie. A szkoda, bo chciałem dziś mieć :(.

1lajk


I to z włączonymi wszystkimi funkcjami ciągnącymi baterie :slight_smile: plus użycie gps przez kilka godzin.

2lajki

Wow. Jestem w szoku, chociaż Ty akurat masz zegarek (ja bardzo nie chciałem zegarka, polubiłem się z opaską, nie-zegarkiem). Ale totalnie - to jakie baterie są dobre w tych mi-urządzonkach jest szalone.

I to jest główny powód dla którego, mimo że kusi strasznie, na razie nie przesiądę się na Apple Watch :slight_smile:

Wydaje mi się, ze trochę niektórzy tu demonizujecie życie na baterii nowych modeli AW. Ja swojego ładuje tylko podczas prysznica rano i wieczorem, a biegam z nim codziennie, śpię w nim i co drugi dzień jeszcze zabieram na siłownie. To już nie te czasy, co Series 1. Nie pamietam nawet, kiedy zegarek mi się rozładował. Watpie, żeby od września to się w ogóle wydarzyło.

W dodatku funkcjonalnie smartbandy wypadają dużo gorzej. Dostajesz to, za co płacisz.