Smartbandy

Czołem Wąsy.

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu smartbanda. Czemu nie zegarek? Otóż temu, że z reguły jest większy i droższy, a mi w sumie i tak niewiele potrzeba.

Jednym z głównych wyborów wydaje się być coś od chińskiej braci, więc mi band 2/3. I tu się nasuwa pytanie. Czy warto dopłacać do nowszego modelu, czy też nie? Budżet to i tak ~100-150 PLN. Chyba że macie jakieś inne propozycje.

Z tym budżetem to i tak chyba możesz sobie pozwolić na MiBand 4. Podobno kolorowy ekran to game changer. :blush:

3 polubienia

Mi band 3 albo 4 na początek w takim budżecie to będzie bardzo dobry wybór

Patrząc na różnicę w ich możliwościach miband2 teraz to już nie jest dobry wybór :smiley:
Miband3 ma jedną różnicę która jest takim “game changerem” w porównaniu do 2 - pokazuje treść powiadomienia a nie tylko ikonkę że coś przyszło, czyli tak naprawdę jest mu bliżej do smart zegarka niż smart opaski :smiley:

1 polubienie

Tak jak koledzy wspominają wyżej, jeśli Mi Band to 3,ale przy Twoim budzecie i aktualnych promkach to bierz już 4,bedziesz mial aktualną genę i kolorowy ekran.

2 polubienia

MiBand 4 można już wyrwać poniżej 90zł. Także nie zastanawiaj sie, tylko bierz.

3 polubienia

90zl za 4? Chyba ma jakichś aliexpressowych stronach.

Link or it didn’t happen…

Wczoraj była taka promka

3 polubienia

Tak, Chińczycy robią teraz Mid-year sale, więc można kupować mnóstwo gratów w dobrych cenach.

1 polubienie

Jeśli chcesz czarno-biały ekran to MiBand3, jeśli kolor to MiBand4. Inne opaski w tej kasie chyba nie mają sensu. :love_you_gesture:t2:

1 polubienie

Zdecydowanie miband4, popatrz na pepper.pl ostatnio dobre ceny były.

1 polubienie

Właśnie kupiłem miband 4. Będzie w poniedziałek. Mój miband 2 niestety się rozwalił (opaska), a nie ma sensu kupować samej opaski. Nie mogę się doczekać!

1 polubienie

No ja ogólnie polecam:


Żaden z poprzednich mi tyle na baterii nie trzymał.

1 polubienie

Wow. Ja w ogóle poszedłem do sklepu Xiaomi tutaj na miejscu, bo podobno wczoraj była dostawa i jeszcze są. Ale jak przyszliśmy to okazało się, że mieli 100 i już wszystko poszło. W niecały dzień. Więc musiałem zamówić na Amazonie. A szkoda, bo chciałem dziś mieć :(.

1 polubienie


I to z włączonymi wszystkimi funkcjami ciągnącymi baterie :slight_smile: plus użycie gps przez kilka godzin.

2 polubienia

Wow. Jestem w szoku, chociaż Ty akurat masz zegarek (ja bardzo nie chciałem zegarka, polubiłem się z opaską, nie-zegarkiem). Ale totalnie - to jakie baterie są dobre w tych mi-urządzonkach jest szalone.

I to jest główny powód dla którego, mimo że kusi strasznie, na razie nie przesiądę się na Apple Watch :slight_smile:

Wydaje mi się, ze trochę niektórzy tu demonizujecie życie na baterii nowych modeli AW. Ja swojego ładuje tylko podczas prysznica rano i wieczorem, a biegam z nim codziennie, śpię w nim i co drugi dzień jeszcze zabieram na siłownie. To już nie te czasy, co Series 1. Nie pamietam nawet, kiedy zegarek mi się rozładował. Watpie, żeby od września to się w ogóle wydarzyło.

W dodatku funkcjonalnie smartbandy wypadają dużo gorzej. Dostajesz to, za co płacisz.