Słuchawki nauszne/wokółuszne do 200zł

Hej,
tl;dr

• niekoniecznie ANC
  • raczej z mikrofonem
  • mogą być na sznurku

Wersja długa:
Wiem, budżet trochę lichy, ale cóż na to poradzę ¯\_(ツ)_/¯
Fajnie by było, gdyby miały ANC (z tego względu rozważam Bluedio F2), ale nie uważam tego za must-have. Mogą być na sznurku, mam jeszcze we wszystkim jacka, a w razie czego jakiś czas temu kupiłem Mi Receiver, więc o to się nie martwię. Mikrofon byłby dodatkowym plusem, trochę ważniejszym od ANC, bo często rozmawiam przez telefon na słuchawkach.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Mogę z czystym sumieniem polecić te słuchawki:

Problem jest tylko taki, ze ich cena regularna to 300zl, jednak często da się je wyrwać w okolicy 200zł.

Mam, używam, naprawdę dobrze działają, wręcz zaskakująco jak na tą klasę cenową :smiley:
PS - nie patrz na oficjalną cenę, na allegro i w niektórych sklepach nówki się pojawiają za grosze, bo już nie są produkowane i się sklepy pozbywają zaległości :smiley:

Nie rozważaj tego proszę. Kupiłem słuchawki tej firmy i były złe. Sprzedałem je za pół ceny na Allegro a i tak czułem się jakbym okradał kupującego.

Ja ostatnio kupiłem synowi do grania, słuchania muzyki i rozmawiania przez net HyperX Cloud Stinger:

i bardzo muszę je pochwalić. Pierwsze na co zwróciłem uwagę to to, że są cholernie lekkie. Można je mieć długo na głowie i nie czuć zmęczenia. Nie mają ANC ale mikrofon świetnie łapie głos a szum tła jest niezauważalny. Jakość dźwięku jest naprawdę świetna. Za te pieniądze (a nawet za 2-3 razy większe) w ogóle bym się nie miał do czego dopieprzyć.

Też nie polecam. Kupiłem i po kilku godzinach oddałem do XKOMa. Brzydkie strasznie, nieprzyjemnie plastikowe i cyrki z połączeniem z telefonem.
Skończyłem z Sennheiser HD 4.40 BT które były dwa razy droższe ale świetnie grają, długo trzymają na baterii i nie wstyd z nimi wyjść na ulicę.

Hej jak jestes zainteresowany to mam cos takiego na sprzedaz:

AKG C50BT

Sluchawki uzywalem (sporadycznie) przez kilka miesiecy. Od roku leza gdzies w zapomnieniu…

na ten moment nigdzie nie widzę w takiej cenie, ale będę polował, bo wyglądają fajnie

@Martin_Fox – raczej nie mam ochoty bawić się z paluszkami, to nie dla mnie

Wybiliście mi to z głowy xD

Dzięki za propozycję, ale chyba sprzęt nie dla mnie. Mam dość duże uszy, a obawiam się, że z takimi padami wygoda nie byłaby zadowalająca.

Bez paluszków też działają, ale wtedy nie masz ANC. Inna sprawa, że ja używam eneloopów, po prostu w etui od słuchawek i tak jest na nie miejsce więc raz na tydzień zmienię je miejscami i dam pustego do ładowarki :smile:

Te AKG nie mają anc